lekarz Cezary Juda

Onkolog

Wspaniały lekarz. Pomóg mi w najcięższych chwilach.Sama z dwójką dzieci i diagnozą nowotwór złośliwy nie wiedziłam co mam robić. On pomóg mi zrozumieć, że chcieć to móc.Dzisiaj jestem już rok po autoprzeszczepie szpiku.Jestem szczęśliwa i pełna energii,a to że czasem coś boli to nic przecież każdy ma jakieś problemy.Bardzo polecam Pana doktora Dorota z Wrocławia

Dorota z Wrocławia

takiego lekarza to ze świecą szukać,moją mamę leczył i bardzo podniósł ją na duchu,szkoda że niema już go w tym szpitalu w którym moja mama się leczy.

Nigdy w swoim życiu nie spotkałam się z takim człowiekiem jakim jest dr Juda. To człowiek o wielkim sercu! Człowiek z zasadami, kompetentny, traktujący wszystkich na równi, niosący pomoc nawet w chwilach już bardzo cięzkich. Szczerze polecam !!!

Szczerze polecam !!!

to bardzo dobry i wszechstronny lekarz, zdecydowanie przedłużył życie mojemu mężowi lecząc go, ale również dając wiare i motywacje do walki z ciężką chorobą.

Nie będę się rozpisywać, bo nie ma sensu!! Wielki człowiek, wielki lekarz - kompetentny, wysłucha, wytłumaczy, zareaguje kiedy trzeba a nie kiedy "jest Twój numerek w kolejce". Lekarz to nie fryzjer, że czynne od 8:00-16:00, lekarz reaguje na to co się z pacjentem dzieje w dzień i w nocy - doktor Juda był jedynym, który reagował. Dziękuję!!

Więcej takich LEKARZY a nowotwory przestaną siac taki strach jak dotychczas. On pokazuje jak z nimi mozna skutecznie walczyc i wygrywac!

tylko dzięki niemu żyję !!!!!!!!!!!!!!!1

tylko dzięki niemu żyję !!!!!!!!!!!!!!!1

Człowiek o "gołębim sercu",pomaga pacjentom,

Człowiek o "gołębim sercu",pomaga pacjentom,

Świetny lekarz, a przy tym i człowiek, do końca traktuje pacjenta z szacunkiem i nie zapomina co w medycynie jest najważniejsze - pacjent. Niech inni lekarze biorą z niego przykład.

To niesamowity lekarz,i człowiek. Ciepły ,sympatyczny i konkretny polecam

To niesamowity lekarz,i człowiek.
Ciepły ,sympatyczny i konkretny
polecam