Cezary Młyński

Chirurg naczyniowy

3,7
3,3

Długo zwlekałam z podjęciem decyzji jaką metodą leczyć swoje żylaki. Wybrałam skleroterapie, ponieważ jest mało inwazyjna i można normalnie funkcjonować. Metoda ta okazała się skuteczna a efekt jest zadowalający pod względem zdrowotnym i estetycznym. Pan doktor Młyński jest świetnym specjalistą z dużą wiedzą i doświadczeniem, zawsze znajdzie czas aby odpowiedzieć na pytania pacjenta i rozwiać obawy. Co prawda jestem pacjentką, która nie jest przyjaźnie nastawiona do zastrzyków ale Pan doktor okazuje dużo cierpliwości, empatii i wyrozumiałości, za co bardzo dziękuję. Polecam w stu procentach tą metodą i tego lekarza, jest lekarzem z powołania.

Wyleczyłam już jedna noge, jestem wtrakcie leczenia drugiej.Jestem zadowolona. Miałam bardzo duze i widoczne żylaki. Noga wyleczona niema żylakow i pajaczkow. Żałuje ze tak dlugo chodzilam z takimi chorymi nogami. Polecam ta metode.

Jestem rozczarowana i zawiedziona wizyta u pana doktora.Usunelam zylaki kilka lat temu za pomoca zastrzykow zasuszajacych.Jakis czas nogi mnie nie bolaly,ale teraz nie spie z bolu.Lekarz rodzinny zapisuje mi rozne tabletki,masci.Mialam nadzieje,ze wizyta u pana doktora choc cokolwiek wyjasni moj problem.Niestety mylilam sie.Pan doktor nogi obejrzal,nie wykonal natomiast zadnego badania,polecil mi zakupienie specjalistycznych rajstop.Wizyta trwala piec minut,za ktora zaplacilam 100 zlotych.Zastanawia mnie dlaczego pan doktor nie uzupelnia danych osobowych,czyzby wstydzil sie? Halina z Leborka