Chirurg Naczyniowy Gdynia

Gdynia

Długo zwlekałam z podjęciem decyzji jaką metodą leczyć swoje żylaki. Wybrałam skleroterapie, ponieważ jest mało inwazyjna i można normalnie funkcjonować. Metoda ta okazała się skuteczna a efekt jest zadowalający pod względem zdrowotnym i estetycznym. Pan doktor Młyński jest świetnym specjalistą z dużą wiedzą i doświadczeniem, zawsze znajdzie czas aby odpowiedzieć na pytania pacjenta i rozwiać obawy. Co prawda jestem pacjentką, która nie jest przyjaźnie nastawiona do zastrzyków ale Pan doktor okazuje dużo cierpliwości, empatii i wyrozumiałości, za co bardzo dziękuję. Polecam w stu procentach tą metodą i tego lekarza, jest lekarzem z powołania.

Opinia dodana przez: Danuta

pl. Kaszubski 13 lok. 5
Gdynia

Wspaniały lekarz, już po krótkiej rozmowie był w stanie określić przyczyny dolegliwości i sposoby leczenia. Obecnie czuję się świetnie, podczas gdy leczenie u poprzednich lekarzy nie przynosiło jakichkolwiek skutków.

Opinia dodana przez: Adrian

Gdynia

Pani doktor arogancka i nieprzyjemna. Z uśmieszkiem na twarzy odmówiła wydania skierowania na USG. Drożność żył w nogach zbadała ręcznie i zasugerowała, by pojawić się u niej, kiedy już tętno będzie niewyczuwalne. Żałuję, że nie wymusiłam wypisania oświadczenia, że nie wyda skierowania. Nie polecam. Strata czasu i nerwów.

Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Andrzej Kufel