lekarz Cezary Rodziewicz

Urolog

1,5
1,3

Wizyta u lekarza... pacjent z problemem onkologicznym. Ów pan, niesłusznie zwany lekarzem, nie wstal nawet zza biurka by obejrzeć zmianę, nie rozumiem po co w ogóle kazać pacjentowi spuszczać spodnie. Nie zrobił kompletnie nic, każąc zapisać się a marzec!!! Wizyta 31 01.2023 Czyli te wszystkie apele onkologów są psu na budę, skoro urolog-specjalista, olewa człowieka i bez powodu każe mu czekać... Na co?!!! Jak już będzie za późno?! Ktoś zatrudnia tego pana... Może pora się ocknąć.

Coś z czym spotkałam się po raz pierwszy. Na wizytę czekałam 1/2 roku a trwała ona 1min. Lekarz nie podniósł głowy i nie spojrzał na pacjenta. Jednym palcem klikal na klawiaturze komputera , zasłonięty ogromnym monitorem. Nie wydał żadnej diagnozy i kazał zapisać się ponownie na wizytę i badanie USG. Na pytanie czy mi tego nie zrobi teraz powiedział ze nie . A w zasadzie liczyłam na to podczas wizyty. Nie wiem jak można zatrudniać takiego lekarza. Przecież ktoś Mu płaci - tylko za co? Absolutnie nie polecam tego lekarza ...

Patrząc na opinie nie ma żadnej pozytywnej , i pracuje!!!!

Lekarz bez wychowania,gdyz przychodzac do gabinetu lekarskiego w koninie,nie umie powiedzec slowa 'Dzien Dobry:.Ponadto bezszczelnie sie spoznia.W dniu 0.12.2019r. spoznil sie 35 minut.Jwst opryskliwy.Nie udziela odpowiedzi na pytania.On nie lecz, tylko przyjmuje chorych. Co na to Prezes Spolki Pan Juczk oraz NFZ ?

brak zainteresowania pacjentem. Wejście do gabinetu i wyjście dzieliły 3 minuty. wypisanie recepty i do widzenia. ocena ogólna 1,0

Ten Pan 4 lata przez swoje zaniedbanie i niekompetencję doprowadził do rozwoju nowotworu złośliwego w bardzo zaawansowanym stadium. Nie potrafi odczytać wyniku USG, nie skierował na badania markerów, ani inne badania, poświęcał minimalną ilość czasu. Dwóch lekarzy stwierdziło brak leczenia. W tej chwili prowadzona jest walka o życie

Podejście tego lekarza do pacjenta to jest skandal. Poświęcił mi 3 minuty, nie miał czasu mnie wysłuchać, nie przeprowadził badania usg mimo, że na skierowaniu była informacja "pilne - zastój w nerce". Niegrzeczny, oburzony kiedy zadaje się pytania, opryskliwy i niemiły. Wizyta u tego lekarza to kompletna strata czasu, nie polecam nikomu wizyty u tego pana.

Nie polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ten pan nie ma czasu dowiedzieć się o chorobie pacjenta, niesympatyczny, nie poświęca czasu na rozmowę (wizyta u niego 4 minuty i wypisuje antybiotyki),nie tłumaczy pacjentowi na temat jego choroby, nie wydaje skierowania na badania specjalistyczne. Ten lekarz nie wzbudza zaufania.

ten pan nie powinien byc lekarzem,brak szacunku wobec pacjenta,gburowaty niesympatyczny,powinien byc wywalony z przychodni z wielkim hukiem itd.

Lekarz nie wzbudza zaufania iNie spełnia Oczekiwania

Lekarz nie wzbudza zaufania iNie spełnia Oczekiwania