Filtruj terminy

wizyta już od 200

Onko Med
ul Zakładowa 5
Konin

bardzo polecam, dużo mnie nauczył, jak mam postępować w swojej ciężkiej chorobie. Dobra rada, dobrze mi służy. Nawet odbyła się wizyta domowa, specjalnie na moje polecenie.
Opinia dodana przez: Andrzej

konin szafirowa4
Konin

Wg mnie lekarz ten podchodzi do pacjenta dość machinalnie i bardzo zdawkowo odpowiada na wszelkiego rodzaju pytania. Ma się wrażenie, że "patrzy z góry" na pacjenta. Poza tym nie potrafił mi odpowiedzieć na pytanie "co mi dokładnie dolega". Operacja, na którą mnie skierował, miała dać odpowiedź bo nie był pewny swoich tez ale nie odpowiedziała. Lekarz ten po operacji stwierdził, że "to chyba nie było to, co on przewidywał" i ...

Konin

Bardzo dobry lekarz,szybko i trafnie zdiagnozował chorobę, taki lekko z humorem. Daje poczucie rzetelności
Opinia dodana przez: Jan

ZOZ INTERMED Eugenia Jucyk i Wspólnicy Spółka Jawna
ul. Wojska Polskiego 33
62-500 Konin

Ten Pan 4 lata przez swoje zaniedbanie i niekompetencję doprowadził do rozwoju nowotworu złośliwego w bardzo zaawansowanym stadium. Nie potrafi odczytać wyniku USG, nie skierował na badania markerów, ani inne badania, poświęcał minimalną ilość czasu. Dwóch lekarzy stwierdziło brak leczenia. W tej chwili prowadzona jest walka o życie

przychodnia, poradnia

Konin

gburowaty, bezczelny i chamski; nikomu nie polecam takiego lekarza chyba pomylił profesję- powinien raczej zostać grabarzem;

Kolejowa 11
62-510 Konin