lekarz Cezary Wołyński

Uważajcie na tego lekarza!!!! Nikomu go nie polecam. Jest niby uprzejmy ale może naprawdę zaszkodzić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! U mnie stwierdził polipa w macicy, położył w szpitalu, operował i....nie znalazł polipa. Stwierdził że tak się zdarza. Jak zaszłam w ciążę i poszłam do niego to wyszłam z płaczem i jeszcze tego samego dnia wylądowałam u innego lekarza który jak usłyszał co Wołyński mi mówił to nie chciał wierzyć. Niestety nie mogę tego wszystkiego tu opisać. Odradzam w 100%

Dr Wołyński to wspaniały, kompetentny lekarz prowadził moją ciążę, poświęcał nam tyle czasu ile potrzebowaliśmy i zawsze z cierpliwością odpowiadał na nasze pytania. Uważam, że to najlepszy ginekolog w moim mieście

Żenada żenada żenada... nie dosc miejsca by opisywac wizyte u tego Pana.. skierowana przez lekarza pierwszego kontaktu do Szpitala na Madalińkiego; Pan Cezary przyjmował mnie z fochem bo dlaczego skierowanie akurat tutaj .. kto to wymyślił.. najchętniej nawet by mnie nie badał.. później czekałam wieczność aż pozałatwia znajome .. nie dostałam na odchodne zadnej rady co do leczenia cytuję"jak Pani chce zmienic leki to niech Pani idzie gdzie indziej..." Panie doktorze.. to Pan jest dla nas-nie my dla Pana.. mam nadzieję ze nie bede miała wątpliwej przyjemnosci Pana spotkać

Macie rację panie ,że jest uprzejmy, ale jego kompetencje to farsa. Miałam guza po cesarce i pan "doktor" stwierdził,że trzeba go usunąć. Miałam wtedy maleńkie dziecko w domu i stwierdziłam,że do szpitala mogę pójść na 1 dzień, niestety usłyszałam , że na tak krótko nie można mnie położyć, przynajmniej na 4 dni ( inny lekarz położył mnie na dobę w szpitalu na Karowej) Pan Cezary zaproponował,że zrobi mi ten zabieg wycięcia u siebie w gabinecie i przy okazji zoperuje mi bliznę po wyrostku. Na moje szczęście poprosiłam żeby zaczął od blizny. I na tym zakończył,bo więcej bym nie zniosła. A teraz finał, bliznę mam o wiele gorszą (obrzydliwa) , a inny lekarz stwierdził,żeby guza nie ruszać bo się sam wchłonie i tak też się stało. Zabieg nie był GRATIS. A jak do niego zadzwoniłam to mi powiedział ,że ja mam zły materiał genetyczny. To po jaką cholerę brał się za to . Inni lekarze powiedzieli,że ma wybujałą fantazję, a ja bym nazwała to dosadniej. NIKOMU NIE POLECAM.

świetny lekarz,widziałam go wiele razy w akcji, bo pracuje w tym samym szpitalu co on.mozna się w nim zakochać:)

Dobry lekarz, kompetentny i kulturalny. Udziela rad i konkretnie odpowiada na pytania.Dokładny. Polecam.

Wspaniały lekarz. Ma bardzo dobre podejście do kobiet, cierpliwy.

Wspaniały lekarz. Ma bardzo dobre podejście do kobiet, cierpliwy.

Nie wyobrażam sobie aby prowadził mnie inny lekarz :) Pan Cezary jest bardzo delikatny, szczegółowy i dokładny (USG). Obecnie prowadzi moją drugą ciążę. Podczas badań czuję się swobodnie i bezpiecznie. Poleciłam Pana Cezarego moim koleżanką i są z Niego bardzo zadowolone. Polecam Innym przyszłym mamom :)

Nie wyobrażam sobie aby prowadził mnie inny lekarz :)
Pan Cezary jest bardzo delikatny, szczegółowy i dokładny (USG).
Poleciłam Pana Cezarego moim koleżanką i są z Niego bardzo zadowolone.
Polecam Innym przyszłym mamom :)

Prowadził moją ciąże i jestem bardzo z niego zadowolona:))

Prowadził moją ciąże i jestem bardzo z niego zadowolona:))