dr n. med. Cezary Ziółkowski

Do Dr Ziółkowskiego trafiłam przez koleżankę, bo szukałam dobrego ginekologa i w listopadzie ubiegłego roku miałam przeprowadzoną operację przez tego właśnie medyka. Jest konkretnym, bardzo kulturalnym i sympatycznym lekarzem, do którego chce się wracać. Sam pobyt na oddziale wspominam z jak najlepszej strony. W szpitalu panuje bardzo luźna i przyjazna atmosfera, a co najważniejsze jest zgrany zespół. Także nie odczuwa się, że to szpital. Dr Ziółkowski dba o pacjentki na oddziale jak i również w gabinecie. Widać, że Mu zależy, aby pacjentki dobrze i swobodnie się czuły. Jeżeli chodzi o ...

Jeżeli chodzi o relacje lekarz - pacjent to jest bardzo wyważonym i rozwiewającym wszelkie wątpliwości medykiem. Nie obiecuje gruszek na wierzbie wszystko jest klarowne, jasne i czytelne. Żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi. W czasie wizyt i badania w gabinecie nie odczuwa się presji czasu, nie ma pośpiechu.
Mogę z czystym sumieniem napisać, że Pan Dr C. Ziółkowski jest specjalistą z doświadczeniem i z prawdziwym powołaniem. Który zna się na tym co robi i jest wzorem do naśladowania dla innych lekarzy nie tylko tej specjalizacji.
Polecam go każdej kobiecie i dziewczynie:)))

Nie polecam Doktora. Zero taktu. Przyjechałam do niego gdyż zaczęłam krwawić a jestem na początku ciąży, stwierdził że tu wcale chyba ciąży nie było choć hormon beta HCG wskazywał co innego i że jest to poronienie i tak się zdarza. Natomiast po konsultacji z innym lekarzem potwierdzono obecność pęcherzyka ciążowego i dostalam leki na podtrzymanie ciąży. Doktor nie potrafi stawiać diagnoz a przede wszystkim nie powinien prowadzić ciąż bo z góry wskazuje na stracenie!!!!

Wizyta nie warta wydanych 100zl.Lekarz nie przyjemny, nie potrafiacy udzielic porady i nie wyrazajacy checi ku temu.Przy doborze tabletek powiedzial ze sie na tym nie zna i wpisal pierwsze lepsze, nie wypisal pobadto tabletek przeciw zatrzymywaniu sie wody w organizmie o ktore prosilam. Nie znal zadnych aby zaproponowac i powiedxiec cos na ich temat. Zle wypowiadal sie o poprzednim lekarzu u ktorego bylam poprzednio. Jestem zrozpaczona ta wizyta. Taka osoba nie powinna pracowac i brac za tak niekompetentna porade medyczna pieniedzy. Powiedzial mi ze on jedynie moze usunac jajnik lub go naprawic a na reszcie sie nie zna. Po co wiec przyjmuje pacjentki? NIE POLECAM!!!!!!! Najgorszy lekarz z jakim sie w zyciu spotkalam.

Cudowny lekarz, cudowny personel , chociaż po operacji byłam ale czułam się jak na rehabilitacji ,pomocni życzliwi ludzie bardzo polecam ten szpital jest ok .Bardzo dziękuję 😊

To jest lekarz z powołania,przezyłam sporo ale pierwszy raz spotkałam sie z tak ludzkim podejsciem do pacjenta.Bardzo kompetentny, ma doskonały kontakt z pacjentem .Odział,ktorym kieruje powinien byc wzorem dla innych,wspaniały ,opiekunczy personel,nigdy nie zamieniłabym na prywatna klinike.Polecam :)

ma doskonały kontakt z pacjentem .Odział,ktorym kieruje

Powiem w kilku zdaniach.Wielkie rozczarowanie to za mało aby ocenić kolejną wizytę w gabinecie u Pana doktora. Na moje zapytanie po zastosowaniu lekarstwa od Pana doktora usłyszałam ironiczny komentarz....(osoba niby na poziomie, a takie prostackie słowa!!!)W moich oczach stracił wszelki szacunek, nawet podstawowego badania nie wykonał!!!!po kuracji antybiotykiem i problemach zglaszanych w trakcie leczenia. Drogie panie, mówię NIE i jeszcze raz NIE! Ignorancji mówię, NIE!!!

Ignorancji mówię, NIE!!!

Lekarz widzi to, czego nie widział inny. W pełni zaopiekował się mną wraz ze swoją super ekipą szpitalną, z którą tworzy naprawdę wymarzone warunki do powrotu do zdrowia. Naprawił, wyleczył. Takiego lekarza szukałam. Polecam

Lekarz kompetentny, rzeczowy. Opieka na oddziale kompleksowa i życzliwa. Miła atmosfera sprzyja szybszej rekonwalescencji. Polecam.

Dr Ziółkowski to lekarz, którego polecam każdej kobiecie. Solidnie i fachowo podchodzi do pacjentki czy to w gabinecie podczas wizyty czy podczas pobytu w szpitalu. Zawsze uśmiechnięty i chętny do odpowiedzi na każde nurtujące pacjentkę pytanie. Jestem właśnie po operacji przeprowadzonej przez tego właśnie lekarza, w najbliższym czasie wybieram się na wizytę kontrolną:) podczas której będę rozmawiać o leczeniu pooperacyjnym. Wiem, że temu lekarzowi można zaufać w 100%! POLECAM! POLECAM! POLECAM!

bardzo dobry lekarz, konkretny, uprzejmy i bardzo kompetentny polecam

bardzo dobry lekarz, konkretny, uprzejmy i bardzo kompetentny polecam