dr n. med. Cezary Ziółkowski

To jest lekarz z powołania,przezyłam sporo ale pierwszy raz spotkałam sie z tak ludzkim podejsciem do pacjenta.Bardzo kompetentny, ma doskonały kontakt z pacjentem .Odział,ktorym kieruje powinien byc wzorem dla innych,wspaniały ,opiekunczy personel,nigdy nie zamieniłabym na prywatna klinike.Polecam :)

ma doskonały kontakt z pacjentem .Odział,ktorym kieruje

Najgorszy lekarz u jakiego byłam, niekompetentny, niedelikatny, nie potrafi rozmawiać z pacjentką o jej problemach, bardzo zadufany w sobie,

bardzo dobry lekarz, konkretny, uprzejmy i bardzo kompetentny polecam

bardzo dobry lekarz, konkretny, uprzejmy i bardzo kompetentny polecam

bardzo polecam wszystkim kobietom dr.Ziółkowskiegontrafiłam do niego po tym jak gin.S...przeprowadził mi zabieg ktorego nie powinno być.jestem własnie po operacji ktora przeprowadził dr.ziółkowski i chciałam mu bardzo podziekowac!pacjętka Monika.

z czystym sumieniem polecam dr Ziółkowskiego

z czystym sumieniem polecam dr Ziółkowskiego

Może niezbyt "rozgadany", ale prawdziwy fachowiec. Kulturalny człowiek. Była konieczność skierowania mnie na oddział- a tam...szok! Przesympatyczne pielęgniarki,przemiły pan doktor, czyściutko, estetycznie, sympatycznie, zadowolone pacjentki. Czułam się jak w prywatnym szpitalu.

bezczelny, niekompetentny lekarz, zdecydowanie odradzam, najgorszy ginekolog u jakiego byłam, obraża pacjentki

Cudowny człowiek, ale przede wszystkim znakomity lekarz. Pierwszy raz nie musiałam sobie stawiać diagnozy (potwierdzonej przez lekarza). Dokładnie mnie zbadał i omówił problem. Miły sympatyczny, a wizyta przebiegała bez pośpiechu i stresu.

ŚWIETNY LEKARZ!!!!! UWAŻAM ŻE NAJLEPSZY GINEKOLOG W ZAMOŚCIU. Sympatyczny, zawsze uśmiechnięty, kompetentny. W prosty sposób wytłumaczył mi moja chorobę. POLECAM WSZYSTKIM KOLEŻANKOM!!

Odradzam!!!! bardzo niemily,i doprowadzil mnie do placzu,powiedzial cos co nie bylo prawda,poniewaz skonsultowalam to z innym lekarzem w lublinie.. odebral mi przez to kilka lat zycia,a te komentarze bardzo dobre to chyba sam sobie pisze.. zdecydowanie odradzam..