Lekarze Chełm

lekarz Andrzej Holly

Psychiatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Domowa Opieka Medyczna "Do-Med"
ulica Wołyńska 32
22-100 Chełm

Dr. Holly to wspaniały lekarz i człowiek. W swojej pracy kieruje się dobrem pacjenta, a nie portfelem. Bezinteresowne udziela pomocy. Jednocześnie w kontakcie z pacjentem jest miły, życzliwy, stara się zrozumieć każdy problem. Jest lekarzem z powołania. Do tej pory nie spotkałam drugiego tak kompetentnego i szczerze zainteresowanego pacjentem lekarza. Polecam tego lekarza
Opinia dodana przez: pacjentka

lek. med. Grażyna Dobosz - Jastrzębska

22-100 Chełm

Bardzo dobry lekarz z zaangażowaniem podchodzi do każdego pacjenta.Ma bardzo dużo cierpliwości do małych pacjentów.Szczegolowo tłumaczy rodzicom.od kąd jesteśmy pod opieką pani doktor skończyły się antybiotyki.Będąc na oddziale pediatryczny stara się cały swój czas poświęcić pacjentom.Super lekarz polecam wszystkim
Opinia dodana przez: Dorota

lek. dent. Olga Słabczyńska

NZOZ "Centrum Stomatologii" w Chełmie
Lwowska 51A
22-100 Chełm

Polecam, taka Pani dr to skarb. Jest miła, i słucha. Nie traktuje ludzi z góry, pomaga. Czasem tylko za dokładnie robi i wtedy człowiek musi się nasiedzieć, no ale przynajmniej jest potem dobrze zrobione.
Opinia dodana przez: Stanisław

lek. dent. Alicja Niderla

Urolog

STARMEDICA TOP-MED CENTRUM DIAGNOSTYKI OBRAZOWEJ
JULIUSZA SŁOWACKIEGO 33.
22-100 Chełm

Super lekarz, bardzo dba o pacjenta, interesuje się. Polecam serdecznie każdemu kto szuka lekarza, który pomoże wyjść z choroby.

lekarz Barbara Góra-Król

Pulmonolog, Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "LEKARZ" Sp. z o. o.
ulica Kolejowa 89
22-100 Chełm

lekarka bardzo dobra kompetentna i mila z bardzo dobrym podejsciem do malutkich dzieci jestem zadowolona z leczenia dziecka

lekarz Janina Kurcewicz

ulica Połaniecka 6/54
22-100 Chełm

Pani doktor zawsze pomaga moim dzieciom. Zawsze trafna diagnoza zawsze trafione leki. Doktor wszystko wytłumaczy napisze. Naprawdę bardzo ludzka kobieta oprócz tego że jest lekarzem. Człowiek Anioł.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Tomasz Galek

ul. Rejowiecka 115
22-100 Chełm

Dr.Tomasz Galek to lekarz z powołania.Serdeczny, miły, uprzejmy, a w tym pełen profesjonalizmu i pasji. Jestem po usunięciu u Pana Doktora narośli na plecach. Zabieg był wykonywany laserem i przebiegł szybko i bezboleśnie. Wszystko goi się bardzo dobrze . Mimo iż upłynął dopiero tydzień od zabiegu już nie muszę nosić opatrunku. Bardzo polecam Pana Doktora każdej osobie, która szuka konkretnego, mądrego i doświadczonego chirurga. Jeśli w przyszłości będę potrzebowała pomocy ...
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Dariusz Łukasik

Zakład Rehabilitacji Leczniczej
Szpitalna 53B
22-100 Chełm

Profesjonalizm, empatia. Kazdemu pacjentowi poświęca tyle czasu ile trzeba. W 2018 roku po operacji serca i wszczepienia bajpasów dostałam zawału serca z którego wyprowadził mnie dr. Dariusz Lukasik . Oczyścił zaklaeszczone bajpasy, i uratował mi życie. Jest moją opoką i ostoją. Jestem 78 letnią kobietą i wiem, że nie mogę już wiele oczekiwać ale doktor Lukasik zawsze umie mnie pokrzepić i zachęcić do dalszej walki o życie. Dziękuję pozdrawiam serdecznie ...
Opinia dodana przez: Elzbieta

lek. dent. Agata Gorlińska

Stomatolog, Dermatolog

22-100 Chełm

Jeśli ktoś zastanawia się nad wyborem ortodonty to z czystym sumieniem polecam Panią doktor Agatę Gorlińską. Cudowna i miła osoba! Zawsze wszystko szczegółowo wyjaśni podczas wizyty i naprawdę dba o dobro pacjenta. Prawie kończę już swoje leczenie ortodontyczne - oprócz poprawy zgryzu Pani doktor dba również o estetykę zębów. Dobrze doradzi oraz w żaden sposób nie próbuje naciągnąć na dodatkowe, zbędne elementy leczenia. Cały proces jest dobrze dostosowany do indywidualnych ...
Opinia dodana przez: P.

Irena Podyma-Nowosad

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ,,KARDIOCENTRUM" - filia w Chełmie
Szymanowskiego 1
22-100 Chełm

Bardzo dobry lekarz hematolog konkretna , rzeczowa , mila , wytłumaczy pacjentowi wszystko co dotyczy jego choroby ,robi wszystkie potrzebne badania , po ludzku podchodzi do pacjenta. polecam.

lekarz Leokadia Wawrzyszuk

Zakład Rehabilitacji Leczniczej
Szpitalna 53B
22-100 Chełm

Witam, najlepszy anestezjolog na świecie. Nie ma lepszego lekarza, miła i profesjonalna starsza pani 5/5

lek. dent. Katarzyna Wiślińska

al. Armii Krajowej 9/8
22-100 Chełm

Bardzo sympatyczna i empatyczna. Bardzo dobry stomatolog. Kompleksowe podejscie do pacjenta. Polecam. Nie tworzy sztucznych kolejek zapisujac miesiac do przodu. Czas oczekiwania na wizytę do tygodnia. W razie nagłych przyoadków nie odmówi pomocy.
Opinia dodana przez: Bożena

lekarz Alicja Zwolak-Wieczorek

I Armii W.P. 5/7
22-100 Chełm

Naprawdę dobry lekarz. Od razu poznała się co dolega dziecku. Zastosowała skuteczne leczenie. Pozdrawiam serdecznie. Polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Ewa

lek. dent. Beata Kwiatosz

ulica Narutowicza 2 A
22-100 Chełm

Leczenie kanałowe tylko u Dr Jwiatosz . Bardzo dokładnie wypełniła mi kanały . Dziękuje Pani Doktor i polecam innym

lekarz Michał Dobrzański

ulica Płk. Władysława Muzyki 39 B/17
22-100 Chełm

Polecam p. Michała. Bardzo miły, przyjemny , kulturalny lekarz. Zna się na swojej pracy , nie ma problemu z badaniami i przypisaniem antybiotyków jeżeli są potrzebne co dla wielu lekarzy stanowi problem i wręcz trzeba ich błagać a zamiast tego dostaje sie recepte na tysiąc nic nie pomagających leków. Ja jestem bardzo zadowolona!

lekarz Izabela Majkut

Niepubliczny Ośrodek Diagnostyczno- Leczniczy "LASER- MED"
Lipowa 27
22-100 Chełm

Bardzo dobry specjalista. Wrażliwa i miła a zarazem bardzo konkretna o dużej wiedzy lekarz. Piękne podejście do pacjenta. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Grazyna Bazyl-Wojcik

Przychodnia nr2 Poradnia Dziecieca
Polaniecka11
22-100 Chełm

Cudowny człowiek i najlepszy lekarz na świecie. Uwielbiana przez dzieci, skrupulatna, z dużą wiedzą, o wszystko można spytać na pewno cierpliwie wyjaśni, jak trzeba to zleci dodatkowe badania. Od lat nie opcjuje nowych pacjentów, poczekalnia zawsze oblegana, a do innych lekarzy po kilku pacjentów i to chyba najlepsza opinia.
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Paweł Kwaśniak

Internista, Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ,,KARDIOCENTRUM" - filia w Chełmie
Szymanowskiego 1
22-100 Chełm

Lekarz o dużej wiedzy i zaangażowaniu w leczeniu, pozytywnie nastawiony do pacjenta, cierpliwie wysłucha pacjenta i stawia dobrą diagnozę

mgr Anna Wybrańska

Psycholog

22-100 Chełm

Jestem już po sześciu sesjach z panią Aną. Bardzo pomogła mi w moich problemach psychicznych. Miałem do czynienia wcześniej z innymi Psychoterapeutami ale nie przynosiło to niestety zamierzonych rezultatów, tu jednak od razu pani Ana wzięła się do pracy i już na pierwszej sesji miałem wrażenia że wie o co chodzi i skutecznie chce mi pomóc. Bardzo jestem pozytywnie zaskoczony przebiegiem kolejnych wizyt. Profesjonalne podejście do wykonywanej pracy i wielka ...
Opinia dodana przez: Tomasz