Lekarze Chełm

lekarz Bożena Wołoszyn-Boczkowska

Przychodnia Nr 2
Połaniecka 11
22-100 Chełm

wielka wiedza, doświadczenie, bezustanne dokształcanie się, olbrzymia pasja w pracy podyktowana , myslę, prawdziwym powołaniem lekarskim i co Najważniejsze - odwaga w podejmowaniu decyzji co do sposobu leczenia - 12 lat prowadzi moje dziecko, nigdy się nie pomyliła, celowo napisałam "prowadzi dziecko", bo od urodzenia tak perfekcyjnie to robi dbając nie tylko o leczenie ale przede wszystkim o właściwe chowanie dziecka, że moja córka właściwie nigdy poważnie nie chorowała - ...
Naprawdę polecam, szybkie dostosowanie leczenia, skierowanie na wszelkie potrzebne badania. Świetny kontakt, wszystko dobrze wyjaśnione, pani doktor zawsze miła i uprzejma. Zmieniłam lekarza właśnie na Panią Ryczak i była to dobra decyzja.

lekarz Anna Dąbrowska-Banaszek

Internista, Alergolog

ul.Wojsławicka 9
22-100 Chełm

Bardzo mi pomogła. Zahamowała postępującą alergię. Dostosowując się do jej zaleceń, wreszcie mi ulżyło. Przy tym jest miła, uprzejma i rzeczowa. Polecam!!!
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Małgorzata Klimkowicz-Gaćkowska

Internista, Kardiolog

Przychodnia Specjalistyczna
Szpitalna 53 B
22-100 Chełm

Bardzo miła i ciepła osoba. Zleca wszystkie najpotrzebniejsze badania zanim podejmię diagnozę. Przeprowadza dokładny wywiad z pacjętem aby dowiedzieć się wszystkich szczegółów o stanie naszego zdrowia. Nie przepisuje leków jeśli nie jest to konieczne, proponując inne rozwiązania. Bardzo polecam panią doktor.

lekarz Andrzej Grelecki

Internista, Kardiolog

Gabinet Lekarski Kardiologiczny Andrzej Grelecki
Karola Szymanowskiego 2
22-100 Chełm

bardzo fachowo podchodzi do sprawy pacjentów, wszystko świetnie tłumaczy, jest bardzo komunikatywny i przede wszystkim świetnie leczy

lekarz Joanna Relidzyńska-Kędzierawska

Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "SAN-MED"
Wojsławicka 10 D
22-100 Chełm

Wspaniała doktor z powołania z ogromną wiedzą ,cudowna osoba troszczy się o swoich pacjentów podchodzi z sercem zawsze pomoże ,dzięki doktor i jej trafnym diagnozom wprowadzonemu leczeniu wiele razy uniknelam powikłań i wracałam do zdrowia .Najlepszy lekarz bez dwóch zdań . Bardzo polecam doktor Joannę.

lekarz Elżbieta Dąbek-Caban

Choroby zakaźne

WSZ
22-100 Chełm

Mam bolerioze i niestety ale jej nastepstwa sa nieciekawe ale dzieki doktor dobrze sie trzymam.dziekuje pozdrawiam polecam.

lekarz Stanisław Pojasek

Zakład Rehabilitacji Leczniczej
Szpitalna 53B
22-100 Chełm

Super podejście do pacjenta. Lekarz sympatyczny, pełen empatii. Super kontakt. Zawsze służy pomocą. Trafna diagnoza. Szybkie, sprawne leczenie. Świetna opieka i kontrola. Pełen profesjonalizm. Wszystkie czynności, które były wykonywane podczas operacji, wcześniej były wyjaśnione w sposób jasny, prosty i przejrzysty. Polecam !
Opinia dodana przez: Karolina

lek. med. Jolanta Zalewska

Neurolog

Prywatny Gabinet Neurologiczny Jolanta Zalewska
Zofii Farbiszewskiej 13
22-100 Chełm

Witam Polecam Panią doktor Neurolog .. to ona postawiła mnie na nogi i to dosłownie... Polecam masaże kolagenowe po 4 zabiegu mogę przejść nawet 2 kilometry bez bólu, a wcześniej nie mogłam chodzic bo bol mi nie dawal . Dziękuję pani doktor za fachową pomoc i miła atmosferę. Polecam . Wdzięczna pacjentka Eugenia Dyniec
Opinia dodana przez: Eugenia

lekarz Iwona Dąbrowska

Internista, Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Domowa Opieka Medyczna "Do-Med"
ulica Wołyńska 32
22-100 Chełm

Lekarz który całym sercem poświęca się pacjentom.Dobrze gdyby inni lekarze brali z Niej przykład.

lekarz Antoni Barański

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Praktyka Lekarzy Rodzinnych "ZDROWIE"
ul. Karola Szymanowskiego 1
22-100 Chełm

Przesympatyczny,uprzejmy doskonały lekarz',godny polecenia'podejście do pacjenta doskonale zawsze uśmiechnięty wszystko doskonale tłumaczy,bardzo lubiany przez pacjentow-
Opinia dodana przez: Bożena

dr n. med. Maciej Skrzypczak

Gabinet Maciej Skrzypczak
Lubelska 72A Lok.1
22-100 Chełm

Z całą pewnością mogę polecić tego lekarza innym pacjentkom. Pan Maciej sprawował nade mną opiekę jeszcze przed ciążą, jak i w jej czasie. Charakteryzuje go indywidualne podejście do pacjenta i pewne poświęcenie oraz uprzejmość. Jestem bardzo zadowolona z wykonanego cięcia ciesarskiego, zostało wykonane bardzo starannie. Jestem również zadowolona z opieki w szpitalu, pan doktor zawsze zaglądał na salę by upewnić się, czy wszystko jest w porządku. Bardzo dobrze czułam się ...

lekarz Wiesław Piecuch

Ortopeda, Traumatolog

Majdan 56a
22-100 Chełm

Pan doktor "składał mi" staw skokowy, wielokotnie uszkodzony i wypadający. Dziś noga jest jak nowa, nawet blizna ledwie widoczna, bo nacięcie było precyzjne, chociaż tuż po zdjęciu gipsu wyglądało to fatalnie. Ciekawostka, że w dużej klinice w Wawie, gdzie przechodziłam rehabilitację, rehabilitanci którzy pytali kto mnie składał, zaraz mówili, że "po tym lekarzu pacjenci szybko dochodzą do siebie" bo wszystko jest wykonane z wielką precyzją. Na korytarzu recepcji gdzie pan ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Wiesław Godzisz

Urolog

Zakład Rehabilitacji Leczniczej
Szpitalna 53B
22-100 Chełm

Bardzo dobry kontakt z lekarzem, uprzejmy , kompetentny , cierpliwy , potrafi wytłumaczyć pacjentowi chorobę , dzięki niemu na pewno członek mojej rodziny czuje się teraz o wiele lepiej ,a komfort jego zycia jest nieporównywalnie lepszy niż przed podjęciem leczenia.

lek. med. Marcin Bąk

Przychodnia Specjalistyczna "Centrum"
ul. Szpitalna 47
22-100 Chełm

Bardzo dobry lekarz specjalista w porównaniu do lekarza u którego wcześniej wizytowałem i mnie źle zdiagnozował przez co straciłem kupę czasu na tomograf komputerowy - który jak się okazało nie był konieczny - bo wystarczyło dokładniejsze badanie bez TK oraz nawet USG. Dr Marcin Bąk szybko zdiagnozował zerwane ścięgno i zaproponował tok leczenia operacyjnego na który się zgodziłem. Ponieważ nie dało się cofnąć straconego czasu ( ponad miesiąc) konieczna była ...
Opinia dodana przez: Adam

dr n. med. Jaromir Jarecki

Lubelska 82a lok. 5
22-100 Chełm

Bardzo miły i sympatyczny lekarz operował mi kolano w Sokółce. Wykazuje niesamowite zainteresowanie pacjentem po operacji przychodził i sprawdzał jak się czują jego pacjenci, odpowiada na wszystkie pytania wyjaśnią wątpliwości i zawsze uśmiechnięty co też jest bardzo ważne. Polecam serdecznie
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Artur Mroczkowski

Chełm filia nr 4
plac Kupiecki 12
22-100 Chełm

Mam PCOS, i to pierwszy lekarz, który powiedział, że mam szansę na ciążę. Że to nie wyrok, że są drogi leczenia i je wskazał. Był miły i ostrożny w dobieraniu słów, kiedy ze mną rozmawiał. Pierwszy lekarz, który dał mi nadzieję. Choć zaganiany.
Opinia dodana przez: Wiola
Bardzo polecam. Lekarz z powołania, zawsze indywidualnie podchodzi do pacjenta. Wizyta jest dokładna, zleca dodatkowe badania. Interesuje się pacjentem podczas zwolnienia lekarskiego, czy pobytu w szpitalu, na które sam kieruje. Nigdy nie miałam problemu z zaświadczeniami, czy skierowaniami.
Opinia dodana przez: Agnieszka

Zbigniew Wiśliński

Chełm
22-100 Chełm

Doktor jest dla mnie na 6 .,prowadził mi pierwszą ciąże,gdy leżałam w szpitalu to tylko jak miał dyżur to przychodził pytał jak się czuje i zawsze był miły uprzejmy nigdy, nie powiem złego słowa na tego lekarza .Druga ciąże tez on prowadził ..to on jedyny powiedział i wytłumaczył mi co się dzieje gdy w brzuchu niema dziecka a balon jest pusty

lek. dent. Sylwia Błaszczuk-Kudelska

ulica Narutowicza 2 A
22-100 Chełm

Po 20latach regularnych wizyt u Pani Sylwii zmieniłem zdanie odnośnie jej podejścia do pacjenta na negatywny. Przyczyną były konsekwencje leczonego zęba, który dalej bolał i brak profesjonalnego podejścia do reklamacji.
Opinia dodana przez: adam