lekarz Radosław Kędzierawski

Lekarz rodzinny

Lekarz nastawiony na pomoc pacjentom, sympatyczny/ Nie przepisuje drogich leków tylko sukteczne, dobry fachowiec

Zdecydowanie odradzam tego lekarza. Jak już ktoś wspomniał traktuje pacjentów jak zło konieczne. Nigdy nie ma numerków i dostanie się na wizytę graniczy z cudem a jak się pójdzie do przychodni to okazuje się, że tak naprawdę nie ma tam pacjentów i Pan doktor siedzi sobie w swoim gabinecie. Kiedyś przyjmował osoby bez numerów jednak teraz odmawia lub robi to z łaską. Niechętnie odsyła do specjalistów ponieważ uważa, że on wie lepiej. Do tego jest niezbyt miły i niesympatyczny. Odradzam.

Jestem niesamowicie oczarowana panem Radosławem...Jest on prawdziwym profesjonalistą..Polecam wizyty u niego. poza tym iż jest uprzejmy,miły , doskonale tłumaczy objawy choroby..;)

wspaniały lekarz! polecam! Bardzo zaangażowany w swoją pracę, świetne podejście do pacjenta.

Polecam, zawsze pomoże, nie odmówi pomocy nawet gdy już jest po dyżurze.

Polecam, zawsze pomoże, nie odmówi pomocy nawet gdy już jest po dyżurze.

nie widzę innego lekarza jako lekarza rodzinnego

nie widzę innego lekarza jako lekarza rodzinnego

Lekarz jest jednym z nieicznych ekarzy, którzy traktują swoją pracę jako powoanie a nie jako metodę do zarabiania pieniędzy

Najlepszy lekarz rodzinny jakiego znam. Zgadazam sie calkowicie z opiniami powyzej, interesuje sie pacjentem i rzeczywiscie pomaga ludziom.

Wspaniały człowiek, uważny lekarz, zainteresowany pacjentem i jego sytuacją. Potrafi pomóc, wysłuchać, pokierować. Polecam wszystkim!

Po prostu brak słów!!! Drugi Judym :))

Po prostu brak słów!!! Drugi Judym :))