Lekarz Rodzinny Chełm

ESKULAP
ul.Lwowska
22-100 Chełm

PANI DOKTOR JEST NAJLEPSZĄ LEKARKĄ Z JAKA MIAŁAM DO CZYNIENIA. JEST KOMPETENTNA , WYROZUMIAŁA , UPRZEJMA I PEŁNA EMPATII.
Opinia dodana przez: ewa

lekarz Barbara Góra-Król

Pulmonolog, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "LEKARZ" Sp. z o. o.
ulica Kolejowa 89
22-100 Chełm

lekarka bardzo dobra kompetentna i mila z bardzo dobrym podejsciem do malutkich dzieci jestem zadowolona z leczenia dziecka

lekarz Paweł Kwaśniak

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ,,KARDIOCENTRUM" - filia w Chełmie
Szymanowskiego 1
22-100 Chełm

Polecam Kilka razy byłem chory doktor posatwił trafna diagnoze leki przez kilka dni z znowu zdrowy jak ryba.

lekarz Iwona Dąbrowska

Lekarz rodzinny, Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Domowa Opieka Medyczna "Do-Med"
ulica Wołyńska 32
22-100 Chełm

Lekarz który całym sercem poświęca się pacjentom.Dobrze gdyby inni lekarze brali z Niej przykład.

22-100 Chełm

Lekarz nastawiony na pomoc pacjentom, sympatyczny/ Nie przepisuje drogich leków tylko sukteczne, dobry fachowiec

lekarz Lech Smulkowski

Droga Męczenników 4 lok. 16
22-100 Chełm

Wspaniały człowiek, świetny fachowiec. Jego metody leczenia chwalone przez wysokiej klasy specjalistów w Warszawie i Lublinie gdzie odbywały się konsultacje w leczeniu mojego schorzenia.
Do dyspozycji zawsze: na urlopie, poza godzinami pracy itp.Bezinteresowny! Zawsze można na nim polegać. Wiele mu zawdzięczam ja i cała moja rodzina.Jest naszym lekarzem rodzinnym od ponad 20 lat i na innego nigdy nie zamienię.

lekarz Piotr Kozar

Reumatolog, Lekarz rodzinny

NZOZ Praktyka Lekarzy Rodzinnych ZDROWIE

22-100 Chełm

Przyjazny, wyrozumiały, kompetentny a przedewszystkim lekarz który indywidualnie traktuje każdego pacjęta. Bardzo dobry lekarz reumatolog. Polecam
Opinia dodana przez: Alina

Przychodnia Nr 2
Połaniecka 11
22-100 Chełm

W zyciu nie spotkałam sie z taka nie uprzejmoscia jak u Pani Doktor do ktorej trafiłam poniewaz moj lekarz przebywał na urlopie o co rowniez pani Jaworska miała do mnie pretensje bo ma bardzo duzo pacjentow i poczatkowo chciała odmowic mi wizyte dopiero po dluzszej rozmowie w ktorej zostalam kilkakrotnie obrazona wyegzekwowałam swoje prawa,nie wiem jak pani Doktor zachowuje sie w stosunku do innych pacjentow ale wydaje mi sie ze ...
Opinia dodana przez: viki

ulica Lubelska 166 c
22-100 Chełm

tragedia! nie ma sensu iść do niej... nawet nie chce jej się do gardła zajrzeć... a bada całe 5 sekund!

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ,,KARDIOCENTRUM" - filia w Chełmie
Szymanowskiego 1
22-100 Chełm

Omijać szerokim łukiem bo będą z tego tylko powikłania. Parodia nie lekarz, szkoda czasu i resztek zdrowia.

Lekarze rodzinni w Chełmie