Lekarz Rodzinny Chełm

lekarz Radosław Kędzierawski

22-100 Chełm

Lekarz nastawiony na pomoc pacjentom, sympatyczny/ Nie przepisuje drogich leków tylko sukteczne, dobry fachowiec

lekarz Paweł Kwaśniak

Internista, Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ,,KARDIOCENTRUM" - filia w Chełmie
Szymanowskiego 1
22-100 Chełm

To mój lekarz rodzinny w Chełmie. Najlepszy z jakim miałem kontakt. Uprzejmy, życzliwy, dba o pacjenta. Naprawdę interesuje się i stara się pomóc. Taki powinien być każdy lekarz. Panie Doktorze - bardzo dziękuję.

lekarz Lech Smulkowski

Lekarz rodzinny, Internista

Droga Męczenników 4 lok. 16
22-100 Chełm

Wspaniały człowiek, świetny fachowiec. Jego metody leczenia chwalone przez wysokiej klasy specjalistów w Warszawie i Lublinie gdzie odbywały się konsultacje w leczeniu mojego schorzenia.
Do dyspozycji zawsze: na urlopie, poza godzinami pracy itp.Bezinteresowny! Zawsze można na nim polegać. Wiele mu zawdzięczam ja i cała moja rodzina.Jest naszym lekarzem rodzinnym od ponad 20 lat i na innego nigdy nie zamienię.

Maria Bogucka

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ,,KARDIOCENTRUM" - filia w Chełmie
Szymanowskiego 1
22-100 Chełm

Maria Bogucka lekarz rodzinny (kto dał jej uprawnienia?!!!!)

Moja mama z ponad 1.5 tygodniowym bolem głowy i osłabieniem zgłosiła się do lekarza rodzinnego.

Pani Bogucka mimo powagi sytuacji zamiast skierowac na podstawowe badania przepisala leki antydepresyjne i przeciwbolowe wmawiajac mamie ze to na tle nerwowym, ze to nic poważnego sie nie dzieje.

Mimo iz nalegala nie dostala tego dnia skierowania na podstawowe badania głowy.

Po ...
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Piotr Kozar

Lekarz rodzinny, Reumatolog

NZOZ Praktyka Lekarzy Rodzinnych ZDROWIE

22-100 Chełm

Przyjazny, wyrozumiały, kompetentny a przedewszystkim lekarz który indywidualnie traktuje każdego pacjęta. Bardzo dobry lekarz reumatolog. Polecam
Opinia dodana przez: Alina

lekarz Emilia Majkut

ESKULAP
ul.Lwowska
22-100 Chełm

PANI DOKTOR JEST NAJLEPSZĄ LEKARKĄ Z JAKA MIAŁAM DO CZYNIENIA. JEST KOMPETENTNA , WYROZUMIAŁA , UPRZEJMA I PEŁNA EMPATII.
Opinia dodana przez: ewa

lekarz Joanna Relidzyńska-Kędzierawska

Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "SAN-MED"
Wojsławicka 10 D
22-100 Chełm

Wspaniała doktor z powołania z ogromną wiedzą ,cudowna osoba troszczy się o swoich pacjentów podchodzi z sercem zawsze pomoże ,dzięki doktor i jej trafnym diagnozom wprowadzonemu leczeniu wiele razy uniknelam powikłań i wracałam do zdrowia .Najlepszy lekarz bez dwóch zdań . Bardzo polecam doktor Joannę.

Grażyna Jaworska

Przychodnia Nr 2
Połaniecka 11
22-100 Chełm

W zyciu nie spotkałam sie z taka nie uprzejmoscia jak u Pani Doktor do ktorej trafiłam poniewaz moj lekarz przebywał na urlopie o co rowniez pani Jaworska miała do mnie pretensje bo ma bardzo duzo pacjentow i poczatkowo chciała odmowic mi wizyte dopiero po dluzszej rozmowie w ktorej zostalam kilkakrotnie obrazona wyegzekwowałam swoje prawa,nie wiem jak pani Doktor zachowuje sie w stosunku do innych pacjentow ale wydaje mi sie ze ...
Opinia dodana przez: viki

lekarz Sławomir Łazuka

Internista, Lekarz rodzinny

Dział Pomocy Doraźnej
Rejowiecka 128
22-100 Chełm

Lekarz jak najbardziej niegodny polecenia. Kilkukrotnie natrafiłam na niego ja i dziecko kiedy musiałam skorzystać z nocnej pomocy lekarskiej. Odpowiada jedynie na dzień dobry ale i to nie zawsze. Trzeba go ciągnąć za język żeby powiedział co dolega. Byłam ostatnio u niego ze sobą i synem zarówno u mnie jak i u syna badanie osłuchowe bardo krótkie na moje kilkukrotnie powtórzone pytanie co dolega mojemu synowi i mnie odpowiedz brzmiała ...
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Barbara Góra-Król

Pulmonolog, Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "LEKARZ" Sp. z o. o.
ulica Kolejowa 89
22-100 Chełm

lekarka bardzo dobra kompetentna i mila z bardzo dobrym podejsciem do malutkich dzieci jestem zadowolona z leczenia dziecka

Lekarze rodzinni w Chełmie