Chirurg Dziecięcy Bełchatów

Ławy, 2a
97-400 Bełchatów

"Lekarz z powołania". Wspaniała Pani doktor, przemiła osoba, przeprowadziła szczegółowy wywiad następnie dokładnie zdiagnozowała problem i opisała metodę leczenia po czym wykonała zabieg. Nareszcie mój problem znikł. GORĄCO POLECAM!!!

Chirurg dziecięcy Bełchatów lek. med. Paweł Polityło

Szpital
Czapliniecka 123
97-400 Bełchatów

Wspaniały lekarz, profesjonalista, zdecydowanie godny polecenia. Wzór dla wszystkich lekarzy ! Bez zbędnych wizyt, konkretny i uprzejmy. Operował naszego synka (4 lata), operacja przebiegła świetnie, synek po kilku godzinach już chciał biegać. POZDRAWIAMY

Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Cezary Młynarczyk

Chirurg dziecięcy, Ortopeda

NZOZ ZDROWIE
ul.Chrobrego
97-400 Bełchatów

Wspaniały fachowiec.Bardzo ciepły i dobry człowiek. Kompetentny i godny zaufania.Wspaniałe podejście do dzieci.świetny chirurg.Naprawdę bardzo polecam.Tacy ludzie jak on to rzadkość.Dziękujemy za wszystko Panie doktorze..

9 Maja 8

lekarz Edward Chrapek