Lekarze Chirurg dziecięcy Inowrocław

lekarz Krzysztof Dzwoniarkiewicz

Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Inowrocławiu
ulica Poznańska 97
88-100 Inowrocław

Pełen profesjonalizm, zaangażowanie i ogromna wiedza. Lekarz, dla którego wykonywany zawód to ewidentnie pasja i zaangażowanie.
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Marta Szkudlińska

Chirurg onkolog

Daszyńskiego 16
Inowrocław

Leczę się u dr Szkudlińskiej już kilka lat i z całą odpowiedzialnością chciałabym powiedzieć że jest to lekarz z powołania.Chociaż przy pierwszej wizycie sprawiała wrażenie osoby dość oschłej ale to było tylko moje odczucie(być może z niepewności jaka będzie diagnoza).Pani Doktor jest osobą przemiłą,wzbudzającą zaufanie i mistrzem w swoim "fachu".Bardzo podoba mi się to,że konsekwentnie szuka przyczyny choroby i stara się odpowiednimi badaniani poprzeć swoją diagnozę.Gorąco polecam leczenie u dr ...

lekarz Mariusz Kinal

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "UROMED" w Inowrocławiu
ulica Toruńska 60
88-100 Inowrocław

Lekarz z powołania, znający się na robocie która wykonuje. W pełni zaangażowanie. Człowieczeństwo w 100%. Wiele by pisać samego dobrego. Godny polecenia. Jestem bardzo wdzięczna za całokształt.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Witold Mikołajczak

Urolog, Chirurg dziecięcy

Orzechowa 5
88-100 Inowrocław

Poniższa opinia dotyczy poważnej operacji (tak zaopiniowali także inni lekarze w szpitalu) mojego ojca. Miał on lataroskopowo usuwaną pełną prostatę. Wiem, że operacja była trudna nie tylko ze względu na wiek (77 lat), ale także na stan zdrowia, m.in. ze względu na drugi rozrusznik serca. Mój tato był pod ogromnym wrażeniem indywidualnego podejścia. Każda wizyta, czy to w przychodni czy w szpitalu, była profesjonalna i opatrzona pełną informacją, dzięki czemu ...
Opinia dodana przez: Aneta

lek. dent. Karolina Bogusz-Golec

Młyńska 53A/7
88-100 Inowrocław

Bardzo miła Pani doktor z bardzo dobrym podejsciem do pacjentów.Polecam jak stomatolog to tylko Pani Karolina.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Andrzej Nowosad

Gabinet
ul. Szeroka
88-100 Inowrocław

Wspaniały lekarz. Posiada wiedzę, jest bardzo kompetentny. Zawsze spokojny i uśmiechnięty. Przesympatyczny ciepły człowiek i doskonały lekarz.
Opinia dodana przez: Wdzięczna pacjentka

lekarz Andrzej Langler

PSZOZ
Poznańska97
88-100 Inowrocław

Wysoki stopień kompetencji i kultury. Profesjonalizm w 100%.Zdecydowanie i z całą stanowczością polecam.

lekarz Andrzej Langner

Chirurg naczyniowy

Inowrocław

Świetny lekarz! Ma dobre podejście do pacjenta, jest miły. Już dwa razy mnie operował i nie narzekam.

lekarz Zenon Lewicki

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Ludwika Lewicka Przychodnia Piastowska
Czarnieckiego 24
88-100 Inowrocław

Polecam, lekarz do którego chodzę z 20 lat i nie mogę powiedzieć nic na nie. Fajny człowiek i kompetentny lekarz. Polecam.
Opinia dodana przez: Violetta

lekarz Tadeusz Siemko

Chirurg ogólny, Endokrynolog

Dworcowa 42
88-100 Inowrocław

Nie polecam z całą stanowczością!!! Człowiek bez jakiegokolwiek poczucia odpowiedzialności. Wypisał pacjenta ze szpitala z rakiem, nawet o tym nie informując ani pacjenta, ani rodziny. Gdyby nie odebrany wypis ze szpitala nic byśmy nie wiedzieli. Radzę omijać szerokim łukiem.
Opinia dodana przez: Zdruzgotana

lekarz Jacek Zieleziński

Chirurg ogólny, Chirurg dziecięcy

NZOZ RODZINA Sp.z.o. o.
ulica Szklarska 1
88-100 Inowrocław

Wspaniały lekarz, przemiły człowiek. Jest nie tylko fachowcem ale też sympatycznym mężczyzną, co dla "panikary" takiej jak ja jest bardzo ważne. Trafiłam do niego po nieudanym zabiegu usuwania paznokcia w Miejskim Szpitalu. Po prywatnej wizycie pan doktor zaproponował dwa wyjścia - czekać co z tego "nieudanego zabiegu" wyniknie, lub usunąć drugą połowę. Jednocześnie poinformował, że wyjście drugie jest lepsze, dlatego też się na nie zdecydowałam. Myślałam, że za zabieg będę ...

dr n. med. Dariusz Żabicki

al. Niepodległości 59
Inowrocław

Niesamowity lekarz. Czyścił mi ranę po idiocie z Bydgoszczy kilka tygodni! Nie chciał praktycznie nic. Chciał pomóc! Poczucie humoru, dostępność! Nie ma już takich lekarzy! A to nie zwykły lekarz tylko Doktor (łac. doctor = nauczyciel, mistrz; w skrócie: dr. Wielkie dzięki dla Pana
Opinia dodana przez: KAZIU

Ali Shawkat

Chirurg naczyniowy

Inowrocław

Bardzo wspanialy skromny czlowiek, niebywala wiedza kompetencja i dobroć.Miły uprzejmy i wrażliwy. Usunąl mi tłuszczak , który był w okolicy kręgoslupa szyjnego , w czasie zabiegu przekzywal wiedze mlodym dwóm lekarzom .Zabieg nie byl latwy ,tłuszczak nie byl maly i bardzo bolesny. Minęło 9 lat ,pamietam mój strach i dobroć doktora . Polecam każdemu , temu doktorowi można zaufać w 100%.
Opinia dodana przez: Małgorzata Komorowska

lekarz Mariusz Płodzidyn

Chirurg ogólny, Urolog

Robienie Kasy
Hermana 16
88-100 Inowrocław

Przepraszam Pana Mariusza Płodzidyna za moje zachowanie w okresie od 1 marca do 4 października 2012 r., polegające na nękaniu telefonami i grożeniu oraz zamieszczaniu informacji na portalach internetowych, które mogło spowodować dyskomfort, naruszenie dóbr osobistych i poczucie zagrożenia. Tomasz Oblizajek
Opinia dodana przez: Tomasz O

Krzysztof Białach

Mickiewicza 62
88-100 Inowrocław

Właśnie wróciłam z wizyty u Pana Krzysztofa jestem Mega zadowolona obsługa na wysokim poziomie pełen profesjonalizm. Nie miał problemu przyjąć nas o tej godzinie mimo pożnej godziny 22.00 cena do negocjacji gorąco polecam bez bólu szybko miło i solidnie kontakt tel. Perfekcyjny Nie Ma Drugiego Takiego lekarza w Kuj.pomorskim.Polecam Wszystkim Już się nie Boję.Będę częściej Mega Zadowolona
Opinia dodana przez: Marika

lekarz Marek Ciecierski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Dworcowa 42
88-100 Inowrocław

Bardzo tani doktor, jeśli policzę całą kasę, jaką wydałam na lekarzy i ich nietrafione leczenie! Zaczynałam szukanie pomocy od małej rany w okolicy kostki, a dopuścili do takich owrzodzeń żylnych u mnie, że jeszcze chwila a noga byłaby do ucięcia z powodu ryzyka infekcji. Byłam cały czas "pod opieką" przeróżnych lekarzy. NIE MA LEPSZEGO doktora w okolicy od dra Ciecierskiego, co wiem też od innych, z bardzo trudnych wyleczonych przypadków. ...
Opinia dodana przez: Irena

lek. dent. Jerzy Zawada

ulica Wierzbińskiego 74
88-100 Inowrocław

Super lekarz. Rwanie ósemek, to u doktora bułka z masłem. Przesympatyczny człowiek, fachowiec godny polecenia. Można iść w ciemno do tego lekarza, bez obaw. POLECAM.
Opinia dodana przez: Violetta

dr n. med. Szymon Kwiatkowski

Chirurg ogólny, Urolog

Marulewska 39
88-100 Inowrocław

Niesympatyczny ,na oddziale krzyczy ,rzadko odwiedza pacjentów ,bez szacunku do ludzi ,bezczelny i arogancki nie potrafi określić dokładnej choroby pacjenta zleca robienie ciagle tych samych badań nie polecam

lek. dent. Ewa Biegańska

Chirurg stomatolog, Stomatolog

88-100 Inowrocław

Ta baba jest KOSZMARNA. Nadawałaby się do kopania rowów. Przyjechałam dziś z bólem ósemki. W gabinecie czułam się jak intruz, asystentki nie zwracały na mnie uwagi, przymulone, nieprzyjemne, po 15 min czekania na fotelu przylazła "pani doktor"... bardzo niedelikatna, nie ubrała rękawiczek, nie zwracała uwagi na mój ból i szczękościsk szarpała jakby robiła to na złość...ale teraz najlepsze ! Stwierdziła u mnie tyłozgryz hahh pierwszy raz w życiu usłyszałam takie ...
Opinia dodana przez: klaudia

lekarz Karol Łada