Chirurg Dziecięcy Ruda Śląska

lekarz Tomasz Koszutski

Urolog dziecięcy, Chirurg dziecięcy

Dąrbrowskiego 16/2
41-710 Ruda Śląska

Doktor Koszutski to świetny specjalista! Zawsze będę go polecała! Wyleczył moją córeczkę inni lekarze nie wiedzieli gdzie leży problem.. !

Opinia dodana przez: Anna

lekarz Urszula Szafran

Lekarz medycyny pracy, Chirurg dziecięcy

Przychodnia Bracka HALEMBA
Kłodnicka 59
41-706 Ruda Śląska

Dzisiaj byłam w Przychodni Unia Bracka w Sośnicy z ostrym zapaleniem gardła i zatok (tak źle się czułam, że pół nocy nie spałam). Pani Doktor sprawiała wrażenie, że robi w ogóle łaskę, że może mnie przyjąć (może przerwałam jakąś ciekawą konwersację albo picie kawy z Panią z recepcji?), ekspresowe badanie, nie usłyszałam nawet diagnozy, pani doktor kazała mi brać ibuprom i tabletki na gardło. Takie leczenie to ja już stosowałam na własną rękę przez 3 dni i tylko mi się pogorszyło. Pani doktor odmówiła mi L4, powiedziała, że po L4 mam się wybrać do mojego lekarza rodzinnego w poniedziałek (to po co ona jest, skoro i tak muszę za 2 dni znowu iść do lekarza, biegać chora po mieście i znowu czekać w kolejce?). PORAŻKA! Życzę pani doktor zmiany podejścia do pacjentów, albo zmiany zawodu, skoro się wypaliła.

Opinia dodana przez: Dominika

lekarz Janusz Kowalski