Lekarze Chirurg dziecięcy Ruda Śląska

lekarz Mariusz Króliczek

J.A. Medico
Hallera 83
41-709 Ruda Śląska

Super człowiek, super lekarz, Fachowiec!! Polecam w 100% Karkoszka Roman pacjent bardzo zadowolony z świadczonych usług!
Opinia dodana przez: roman

lekarz Krzysztof Buda

ulica Podlas 12 B/5
41-703 Ruda Śląska

Doktor Buda to najlepszy chirurg jakiego poznałam. Co niektórzy lekarze powinni brać z niego wzór.

lekarz Andrzej Grabarczyk

Unia Bracka Sp. z o. o.
ulica Kokota 172
41-711 Ruda Śląska

Gorąco polecam dr Andrzeja Grabarczyka,chirurga,który perfekcyjnie przeprowadził u mnie operację pęcherzyka żółciowego.Na oddziale,którym kieruje,panuje miła,rodzinna atmosfera.Pacjenci są bardzo dobrze zaopiekowani.
Opinia dodana przez: Urszula

lekarz Czesław Kilka

Szpital Miejski w Rudzie Śląskiej Sp. z o. o. (Godula)
Wincentego Lipa 2
41-703 Ruda Śląska

Lekarz z powołania. Profesjonalista. Zdecydowanie i błyskawicznie podjął decyzję o zabiegu, który uratował życie mojemu teściowi. Panie doktorze, dziękujemy z całego serca!!!
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Piotr Loska

Przychodnia Specjalistyczna Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ruda Śląska ul. Szpaków 33
41-705 Ruda Śląska

Bardzo dobry lekarz i godny polecenia. Pomimo stresu jaki towarzyszyl mi przed operacja potrafil mnie uspokoić i rozluźnić atmosfere na sali operacyjnej.

lekarz Jacek Gancarczyk

Przychodnia Rejonowa Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Rudzie Śląskiej z siedzibą przy ul. Makuszyńskiego 7
Kornela Makuszyńskiego 7
41-706 Ruda Śląska

Wspaniały Człowiek i lekarz... Bardzo ludzki, dokładny i nie zostawia bez pomocy...Swoim podejściem łagodzi stres...Dziękuję za wszystko...
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Jerzy Zdrzałek

41-705 Ruda Śląska

Lekarz z powołania . Zna się na tym co robi , do pacjenta podchodzi jak człowiek a nie z pozycji kto ja jestem . Takich już niestety jest na lekarstwo . Specjalista przez duże S .
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Tomasz Koszutski

Urolog dziecięcy, Chirurg dziecięcy

Dąrbrowskiego 16/2
41-710 Ruda Śląska

Doktor Koszutski to świetny specjalista! Zawsze będę go polecała! Wyleczył moją córeczkę inni lekarze nie wiedzieli gdzie leży problem.. !
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Karol Kempa

41-706 Ruda Śląska

Lekarz przyjemny , ludzki na obecną chwilę nie mogę nic złego powiedzieć. Wytłumaczy o co chodzi w czym problem to jest ważne według mnie .Robil mi zabieg usowanie żylaków czas pokaże z jakim efektem. Myślę że będzie dobrze. Polecam
Opinia dodana przez: Aleksandra

dr n. med. Jan Paprotny

Ruda Śląska

Lekarz godny polecenia, bardzo dobrze wszystko tłumaczy potrafi słuchać.Pomogl mi w dalszym leczeniu u innego specjalisty nakierował dalsze moje leczenie.Napewno wrócę na dalsze kolsultacje
Opinia dodana przez: Patrycja

dr n. med. Ryszard Walas

Chirurg naczyniowy

Ruda Śląska

Pierwsze spotkanie z Panem Doktorem miałem w Zabrzu w Śląskim Centrum Chorób Serca. Już na początku zrobił na mnie duże wrażenie swoim profesjonalizmem kultura osobista. Teraz jestem pacjentem Doktora prywatnie. Cenie go za podejście do pacjenta i profesjonalizm.
Opinia dodana przez: Hubert

lekarz Janusz Maczuch

Chirurg ogólny, Anestezjolog

NZOZ Ośrodek Pielęgniarstwa Pomoc w Zdrowiu i w Chorobie" Sp. z o.o. stacjonarne, całodobowe, domowe świadczenia zdrowotne
1 Maja 288
41-710 Ruda Śląska

Lekarz o bardzo profesjonalnym podejściu. Miły i empatyczny. Bardzo dokładnie tłumaczy co będzie robił, plusy i problemy które może napotkać przy leczeniu. Lekarz żywo zainteresowany problemem pacjenta oraz dalszym losem leczenia po wyjściu ze Szpitala. Gorąco polecam Negatywne opinie które widzę nie mają potwierdzenia. Jeśli mądra osoba się wczyta nie dotyczą one leczenia a sytuacji które mogły sfrustrować te osoby
Opinia dodana przez: Marzena

lek. dent. Paweł Wieczorek

szpital miejski
41-703 Ruda Śląska

Miły , rzetelny potrafiący wysłuchać pacjenta lekarz, z dużą empatią i podejsciem pozwalajacym czuć sie komfortowo podczas wizyty jak i zabiegu, Ja osobiście poznalem doktora w przeciwienstwie do pani z komentarza wyzej i nieslusznie oceniac kogos kogo jak sam pisze nie widzial dziekuje i pozdrawiam

lekarz Dariusz Nitka

ulica Halembska 104
41-706 Ruda Śląska

Polecam bardzo konkretny i rzeczowy lekarz. Diagnozę stawia szybko i trafnie. Operuje z należytą starannością. Dobry lekarz
Opinia dodana przez: Kinga

dr n. med. Barbara Tomaszek-Słota

Chirurg naczyniowy

41-705 Ruda Śląska

Nie polecam kontaktu z Panią Doktor. Człowiek pracujący w tym zawodzie powinien wykazywać choć odrobinę empatii i w razie wątpliwości czy nieporozumień że spokojem wyjaśnić pacjentowi, że doszło do pomyłki. Pani Doktor w sposób bardzo chamski prowadziła konwersacje, z której nic nie wynikło, nie rozwiązała mojego problemu, przenigdy do niej nie wrócę i odradzam wszystkim kontakt z ta osobą jeśli nie chcecie popsuć sobie nerwów.
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Urszula Szafran

Chirurg dziecięcy, Lekarz medycyny pracy

41-706 Ruda Śląska

Dzisiaj byłam w Przychodni Unia Bracka w Sośnicy z ostrym zapaleniem gardła i zatok (tak źle się czułam, że pół nocy nie spałam). Pani Doktor sprawiała wrażenie, że robi w ogóle łaskę, że może mnie przyjąć (może przerwałam jakąś ciekawą konwersację albo picie kawy z Panią z recepcji?), ekspresowe badanie, nie usłyszałam nawet diagnozy, pani doktor kazała mi brać ibuprom i tabletki na gardło. Takie leczenie to ja już stosowałam ...
Opinia dodana przez: Dominika

lekarz Zygmunt Wojtyczka

41-706 Ruda Śląska

Zmuszona jestem zgodzić się z przedmówcami co do negatywnych opinii na temat tegoż "lekarza". Aż się przeraziłam oznaczając gwiazdki (po jednej) jako ocenę 6 elementów wizyty... Lekarz bardzo chamski, gbur, nie słuchał tego co do niego mówię, nie dostałam możliwości dokończenia wypowiedzi odnośnie urazu, którego doznałam oraz dotychczasowej historii leczenia, ponieważ dzwoniąca komórka lekarza to uniemożliwiła. Zostałam wówczas wyproszona z zaleceniem przejścia do gabinetu zabiegowego na zmianę opatrunku. Lekarz miał ...
Opinia dodana przez: Marta

lek. dent. Piotr Malara

Chirurg szczękowo twarzowy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia Chirurgiczno - Stomatologiczna Dentaris" Piotr Malara
Łowiecka 12b/1a
41-707 Ruda Śląska