Chirurg Dziecięcy Słupsk

Obrońców Wybrzeza

76-200 Słupsk

Rewelacyjny lekarz...bardzo przyjazny dla malego pacjenta...troskliwy i wnikliwy...bardzo mily...inni moga brac z niego przyklad...Rewelacja!!!polecam...

Opinia dodana przez: Aneta

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ,,Madar-Med" Laboratorium Analiz Lekarskich
Stary Rynek 5
76-200 Słupsk

W sierpniu 2015 roku odpoczywaliśmy całą rodziną na wakacjach w Bydlinie. W nocy nasza Mama doznała rozległego zawału. Pan Doktor Przybyliński przyjechał w karetce. Reanimacja była bardzo długa i ciężka w pocie czoła i przy płaczu całej rodziny. Dziś już wiemy że gdyby nie Doktor nasza Mama by nie żyła. Gdyby nie jego ludzkie podejście i brak rutyny zostałybyśmy znowu sierotami bo 10 miesięcy wcześniej straciłyśmy Tate. Dziś nasza Tereska żyje i pomimo tego że Jej serce bije zaledwie w kilkunastu procentach i ma wszczepiony stymulator, jesteśmy szczęśliwi że Jest z nami. Może dalej się z nami śmiać i rozmawiać, robić pyszne pierogi i pączki, być ukochaną Babcią dla naszych dzieci. My wiemy że wtedy w karetce nie przyjechał do Mamy Lekarz, przyjechał ANIOŁ. Bóg zapłać Panie Doktorze :)
Dozgonnie wdzięczne córki Wioleta i Monika, wdzięczne wnuki i cała Rodzina z Łomianek.

Opinia dodana przez: Monika i Wioleta

lekarz Marek Obidziński

Chirurg ogólny, Okulista dziecięcy

OKOsfera. Gabinet Okulistyczny, Salon Optyczny
Al. Wojska Pol. 2a/1a
76-200 Słupsk

Świetny specjalista i przemiły człowiek,polecam go wszystkim znajomym ,sympatyczny o dobrej aurze i podejściu do pacjenta,jestem zadowolona z leczenia u Pana Doktora przywrócił mi wzrok ,dał mi wiarę i nowe życie DZIĘKUJĘ Z SERCA

Opinia dodana przez: Marzena

Dział Pomocy Doraźnej
Obrońców Wybrzeża 2
76-200 Słupsk

Tak niemiłej pani doktor w życiu nie widziałam,jest opryskliwa,niesympatyczna,nie nadaje sie do dzieci.NIE POLECAM!!!!!!

Centrum Rehabilitacji
ul. Tadeusza Sygietyńskiego 5