lekarz Jerzy Barlik

Chirurg dziecięcy

Pan doktor barlik jest bardzo dobrym lekarzem najlepszym jaki mnie leczył,a doktor barlik mnie leczył i prowadził od urodzenia do ukończenia 18lat, (szkoda że nie znam numeru do doktora bo teraz by mi się przydał bardzo żeby po prostu doradzić coś co zrobić z pewną raną ale może jeszcze kiedyś spotkam doktora barlika) doktor godny polecenia i polecam go z całego serca:).

Najbardziej i najlepszy Chirurg znany w Słupsku podejście super polecam z całego serca ♥️♥️♥️😍 bardzo bardzo i to bardzo polecam pana Jerzego Barlik

Polecam z całego serca nikt inny chirurg nie poświęcił się tak o moje zdrowie jak pan barlik na oddziale lubi poświęcać czas dzieciom polecam z całego serca ♥️

Lekarz o złotym sercu❤️❤️❤️. Byliśmy z synem ( autyzm) i podejście rewelacja. Mimo to,że syn nie chciał dać SB zszyć nogi Pan doktor mimo przeciwności zrobił co trzeba, a na sorze dzień wcześniej założyli opatrunek i kazali udać się do chirurga na drugi dzień(bo nie będą się z nim szarpać). Dziękuję Panie doktorze za cierpliwość zrozumienie i stanowczość. Gdyby nie pan to syn chodziłby z rozszarpana raną aż się zagoi. Teraz tylko ściągnięcie szwów (mam nadzieję, że wszystko się uda)😉

Najlepszy lekarz dziecięcy jakiego poznałam 🙂 Polecam z całego serca pozdrawiamy serdecznie mama z Wiktorem

Najlepszy lekarz dziecięcy jakiego poznałam 🙂
Polecam z całego serca pozdrawiamy serdecznie mama z Wiktorem

Wspaniały lekarz, niebywale troszczący się o pacjenta, z dużą empatią, kulturą osobistą i delikatnym usposobieniem. Inni lekarze powinni brać z doktora przykład.

Szczęście w nieszczęściu, ze trafiliśmy na Doktora. Nastawial i zaopatrywał zlamanie z przemieszczeniem obu kości przedramienia. Mimo dzikich tłumów w szpitalu (wakacje), poswiecil nam wiele czasu, uprzejmości i zrozumienia. Lekarz bardzo kompetenty, dokładny. Dzieki niemu ten przykry incydent wakacyjny zakończył się pozytywnie.

Pan doktor jest przemiłym i zaangażowanym troskilwym i bardzo uprzejmym lekarzem serdecznie go polecam prawdziwy lekarz A już myślałam że takich nie ma Ale też należą się podziękowania całej obsłudze na odziale chirurgii dziecięcej przesymatyczne osoby miłe i bardzo pomocne pozdrawiam wszystkich

Bardzo dobry chirurg i lekarz . Poświęca dużo czasu dziecia. ..........................................................

Bardzo dobry chirurg i lekarz . Poświęca dużo czasu dziecia.
..........................................................

Rewelacyjny lekarz...bardzo przyjazny dla malego pacjenta...troskliwy i wnikliwy...bardzo mily...inni moga brac z niego przyklad...Rewelacja!!!polecam...