lekarz Jerzy Barlik

Chirurg dziecięcy

Rewelacyjny lekarz...bardzo przyjazny dla malego pacjenta...troskliwy i wnikliwy...bardzo mily...inni moga brac z niego przyklad...Rewelacja!!!polecam...

Dobry lekarz dobry chirurk polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dobry lekarz dobry chirurk polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Świetny lekarz. Byłam na oddziale chirurgii dziecięcej razem z moją 3-letnią córką, która miała oparzoną dłoń. Zanim tam trafiłam, myślałam, że takich lekarzy już nie ma. Wyrozumiały, rewelacyjne podejście do dzieci, życzliwy dla rodziców, kompetentny, a przede wszystkim świetny specjalista. Dziękuję Panie Doktorze.

super lekarz ma podejscie uprzejmy poprostu super lekarz

super lekarz ma podejscie uprzejmy poprostu super lekarz

Idealny lekarz - oby takich było więcej, jest w pełni zaangażowany w pracę. Życzliwość i zrozumienie pomogły mi i mojemu dziecku przetrwać trudne chwile w szpitalu, cierpliwość i podejście do córki i do nas jako rodziców pozwala przywrócić wiarę w personel.WSPANIAŁY SPECJALISTA

Bardzo chwale sobie Dr.Jerzego Barlika jest dobrym lekarzem,zaufany,kompetentny,miły, cierpliwy dla dzieci.Nie mam zastrzeżeń.polecam takiego lekarza. wyleczył moją 15 miesięczna córeczkę która poparzyła się herbatą, bardzo mu za to dziękuje.