Filtruj terminy

Chirurg Dziecięcy Toruń

lekarz Joanna Madej

Stare Miasto, Toruń

Lekarz z powołania, świetne podejście do pacjenta ,bardzo miła i wyrozumiała . Byliśmy z problemem stulejki u 5 latka zabieg zrobiony w trybie ekspresowym , syn tylko zdążył powiedzieć ała i było już po wszystkim. Polecam Panią Doktor i dziekuje .
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Michał Gontarz

87-100 Toruń

Jestem w ciąży, czekałam na męża 3h na parkingu luxmed bo tyle trwało wyrwanie 1 ósemki.. Po 2h poszłam do recepcji zaniepokojona, usłyszałam, że jest lekkie opóźnienie i mam cierpliwie czekać na zewnatrz. Panie widząc, że jestem w ciąży i zwyczajnie obawiam się o stan męża nawet nie podeszły do gabinetu sprawdzić co się dzieje. Mąż z kolei od Pana chirurga usłyszał w ferworze trzygodzinnych zmagań z zatrzymaną ósemką, że ...

dr Jan Mazur

Chirurg dziecięcy, Ortopeda

87-100 Toruń

Bardzo dobry lekarz ,opowiedział dokładnie wszystko ,dziecko zostało zbadane również bardzo dokładnie jestem bardzo zadowolona .Pan Doktor bardzo miły oraz uprzejmy nastawiłam się na krzyki i płacz dziecka a tu niespodzianka -niesamowite podejście do dzieci!Polecam!
Opinia dodana przez: ewa

lekarz Hanna Urbańska

Chirurg dziecięcy, Chirurg ogólny

87-100 Toruń

Pani doktor bardzo nieuprzejma w stosunku do nastolatki, która przyjechała po pomoc do szpitala dziecięcego. Podczas udzielania pomocy pozwala sobie na komentarz wobec cierpiącej nastolatki - ,,nie jest przystosowana do życia ". Przerażające jest to ,że Pani doktor jest chirurgiem przecież DZIECIĘCYM. Apeluję :Pani doktor prosimy o więcej empatii.
Opinia dodana przez: Robert

dr n. med. Marek Orkiszewski

Stare Miasto, Toruń

wspaniały doktor z powołania takich doktorów już przawie nie ma w swoją pracę włada całe swoje ,wiedzę,czas poprostu pełne poświecenie dla swoich małych pacjentów.Córka od 12lat jest pod Jego opieką wykonał u niej kilka bardzo trudnych zabiegów ratując życie.Niestety niektórzy ludzie nie potrafili docenić tego wspaniałego człowieka i nie ma go niestety już w naszym toruńskim szpitalu a mógłby pomóc tylu dzieciom...WYRAZM WDZIĘCZNOŚĆ dla Pana Docenta Orkiszewskiego i ogromny szacunek

lekarz Anna Perdzyńska

Chirurg dziecięcy, USG

Stare Miasto, Toruń

Pani doktor strasznie nie uprzejma!!!. Gdy zapytałam na co mam zwrócić szczególną uwagę u dziecka pół rocznego,aby zareagować dość szybko i uniknąć najgorszego usłyszałam,że nasza miła Pani doktor nie będzie recytować mi całej książki!!! Wiec tyle można się dowiedzieć płacą 100zł. Nigy mnie już tam nie zobacza i nikomu nie polecam.
Opinia dodana przez: anonim

lekarz Jan Mazur