Chirurg Dziecięcy Włocławek

lekarz Marta Rozbicka

Chirurg dziecięcy, Pediatra

Wiewiórcza 6
87-800 Włocławek

Naprawdę miła i profesjonalna. :) Mimo nieprzyjemnego charakteru zabiegu (związany z wrastającymi paznokciami, niezwykle bolesna sprawa) zapewniła mi maksymalny komfort psychiczny i fizyczny.

Opinia dodana przez: Katarzyna

ulica Borowska 36A
87-800 Włocławek

Lekarz tzn Chirurg Dzieciecy?? No grubo bym sie nad tym zastanowila!!! Mnie i moja corke potrakowal gorzej niz nie wiem do czego to porownac.Udalam sie ze zlamanym obojczykiem 2 letneij corki a on zrobil rtg,ktorego mi nie pokazal! zabandarzowal dziecko i powiedzial jak nie sciagnie to wizyta tego i tego a jak chcialam uzyskac info to powiedzial do mnie ze dwa razy PLUL cytuje sie nie bedzie!!! ze mam wszystko w karcie wypisane, no zgadza sie bylo wypisane to co ja przekazalam i data zdjecia opatrunku ktory sam po 3 dniach sie prawie sam zdjal.Hmm i tj chirurg. Nie polecam bylo to na Winiarach w Plocku,ja sie nie dziwie ze ludzie tam wyjezdzaja nogami do przodu,ZAL!!!

Opinia dodana przez: dorin

Centrum Diagnostyczno-Lecznicze "Barska" we Włocławku