Chirurg Naczyniowy Gniezno

lekarz Paweł Zieliński

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Witkowska 53
Gniezno

Polecam. Fachowiec. Poczucie humoru i spokój. Myślę, że nie ma w zwyczaju naciągać pacjentów na niepotrzebne koszty leczenia, nie jest marketingowcem ani irytującą gadułą. Rzeczowy. Szczególnie polecam operację - czarodziejska rączka!

lekarz Krzysztof Wachal

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Poradnia Medycyny Rodzinnej AMICOR
Roosevelta 90F
62-200 Gniezno

Bardzo nieprzyjemny, pokazujący swoją wyższość i kompletnie pozbawiony empatii lub choćby zwyczajnej ludzkiej życzliwości lekarz. Odesłał mnie z receptą (na lek, za który jak sądzę ma profity) w stanie, który jak się okazało nadaje się tylko do leczenia szpitalnego.

Opinia dodana przez: Lena