Lekarze Chirurg naczyniowy Polanica-Zdrój

- 27
Nie spodziewałam się, że zabieg korekty powiek przebiegnie tak bezproblemowo. Od konsultacji do zabiegu wszystko bardzo sprawnie. Sam zabieg również zaskakująco krótki i bezbolesny. Rekonwalescencja też do najgorszych nie należała. Stosunkowo niewielki obrzęk. W ciągu tygodnia widoczne ślady zabiegu zniknęły. Była widoczna jedynie delikatna blizna, która z czasem blednie. Ogólnie pozytywnie mnie to zaskoczyła dlatego żałuję że zdecydowałam się na zabieg tak późno. Mogłam już wcześniej cieszyć się efektami.
Opinia dodana przez: Maria
Bardzo gorąco polecam Doktora. Miły sympatyczny, konkrety, pomocny oraz znający się na swojej pracy.

dr n. med. Małgorzata Kuźlan

Chirurg ogólny, Chirurg plastyczny

Witam wszystkich chce sie podzielic z wszystkimi kobietkami ,ktore zmagaja sie z problemem warg schromowych .Otoz ja miałam taki problem do 32 roku życia .W wieku 31 lat podjełam decyzje ,że muszę cos z tym zrobic .,poniewaz utrudnialo to w codziennym życiu i przedewszystkim uciskało na psychice.Decyzje podejmowałam prze pona rok ,dlaczego balam sie czy wybiore dobrego chirurga i wielu innych rzeczy ,ktore wyczytałam na forach .Jestem po zabiegu 3 ...
Opinia dodana przez: AGNIESZKA

lekarz Stanisław Leśniak

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Wspaniały człowiek jak i lekarz. To co inni partacze zepsuli i nie potrafili naprawić,ten doktor w kilka minut podał odpowiednią diagnozę i podjął się operacji,której odmawiali inni lekarze. Jeśli ktoś szuka dobrego chirurga naczyniowego to polecam właśnie tego doktora. Zna się facet na rzeczy i przede wszystkim jest uczciwym człowiekiem,nie łże jak inni,u których byłem z wizytą. Wielki POZYTYW!!!
Opinia dodana przez: roberton0007
Z WIELKĄ PRZYJEMNOŚCIĄ MOGĘ POLECIĆ DR FEDEROWICZA,BO TO CUDOWNY LEKARZ.ZAWSZE MOGŁAM NA NIEGO LICZYĆ,NAWET JAK BYŁO TRZEBA,TO MNIE PRZYTULIŁ.
super są plastycy w Polanicy Dr.Łątkowski najfajnieszy i cudowny człowiek i fantastyczny miły lekarz nie tak typowy jak się spotyka myśli o pacjencie nie o sobie otwarty ciepły człowiek nie wyobrażałam sobie żeby inny lekarz mnie operował niż dr. Łątkowski
Opinia dodana przez: pacjenta
Panie Profesorze,MISTRZU!Wczoraj ,po korekcie noska wróciła do domu moja córka Ania.Pana cudowne ręce dały jej to czego ja (natura) mama jej nie dałam. Serdecznie dziękuję.
Opinia dodana przez: Grażyna

lekarz Jarosław Janas

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Lekarz z powołania, skuteczny zna swój zawód , podejmuje skuteczne środki leczenia, tłumaczy jasno i wyraźnie. Sam się przekonałem mam wstrzymanie choroby nowotworowej, i poprawa wyników. Polecam serdecznie. Marek
Opinia dodana przez: Marek

dr Robert Dębski

Traumatolog, Ortopeda

Lekarz owszem, miły i grzeczny, ale kompetencji zero.Poświęcił swój czas, wszystko wytłumaczył. Podczas wizyty w poradni wypisał mi L4 do dwóch zakładów pracy, ale one nigdy nie dotarły do kadr. Miałam przez to ogromny problem. Na skierowaniu na badanie miał napisać CITO i też tego nie zaznaczył. Pracuje tyle lat i nie zna się na swojej pracy. Nawet pisanie na komputerze sprawia mu problem. TO MA BYĆ KOMPETENTNY LEKARZ

dr n. med. Tomasz Dydymski

Chirurg ogólny, Chirurg plastyczny

Jestem po trzech miesiącach od operacji powiększenia implantem Mentor Xtra u dr Dydymskiego. Myślę, że mogę już wstępnie ocenić jakość wykonanego zabiegu. Jestem zachwycona. Zarówno ich wyglądem, jak i opieką pooperacyjną. Uważam, że pobyt w Solumed jest dla pacjentów w świetnym standardzie, a opieka pielęgniarek znakomita. W przyszłym tygodniu wybieram tam się na kolejny zabieg, tym razem liposukcji. Doktor ma moje pełne zaufanie. Polecam!
Opinia dodana przez: Ewa
miałem kontakt z tym panem na dyżurze w szpitalu. Muszę się przyznać że do tej pory żaden lekarz nie potraktował mnie tak niegrzecznie i obraźliwie. Pan był wulgarny i wyraźnie dawał mi odczuć, że mu poprostu przeszkadzam jako pacjent. Stanowczo polecam unikać kontaktu z tym panem! Pacjent dla tego pana jest złem koniecznym i wyraźnie go męczy... Czy to są standardy obsługi medycznej? Męczy mnie taki lekarz.... ja nie dałem ...
Opinia dodana przez: jan

lekarz Marek Suseł