Lekarze Chirurg naczyniowy Rybnik

lek. med. Maciej Kubicz

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Vena Medica
44-200 Rybnik

Z całego serca polecam Pana doktora. Bardzo kompetentny lekarz , uprzejmy i zawsze służy pomocą. Jest dostępny w nagłych przypadkach, o czym się miałam okazję ostatnio przekonać. Godny polecenia , oby więcej takich lekarzy :)
Opinia dodana przez: Beata

dr n. med. Łukasz Krakowczyk

Chirurg onkolog

WSS nr 3
Rybnik

Fantastyczny lekarz. Operował mojego syna. Nie został najmniejszy ślad. Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza i rewelacyjne podejście do pacjenta. Gorąco polecam. Oby więcej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Arkadiusz Konsek

Rybnik ul. Cmentarna 39
44-200 Rybnik

Bardzo dobry lekarz. Pomógł mi bardzo, a njważniejsze to że odzyskałam zdrowie i chęć do życia dzięki Panu doktorowi.

lekarz Urszula Zimoń

Prywatne Gabinety Lekarskie
44-200 Rybnik

W mojej ocenie bardzo dobre podejście do pacjenta, rozeznanie i tłumaczenie objawy choroby, właściwa diagnoza, pacjętką była moja mama
Opinia dodana przez: Franek
{'id': 30119, 'name': u'Rybnik'} Stomatolog
                                       dr n. med. Marcin Wieliński

dr n. med. Marcin Wieliński

Stomatolog, Chirurg transplantolog

Śląskie Centrum Implantologii Stomatologicznej Biały Uśmiech
3 maja 7
44-200 Rybnik

Polecam wszystkim, drogo ale było warto!

lekarz Wieńczysław Kuklewicz

44-200 Rybnik

Bardzo uprzejmy, kulturalny. Poświęca dużo czasu na wyjaśnienie wszelkich kwestii medycznych. W pełni polecam!
Opinia dodana przez: Jarek

lekarz Barbara Świerad-Stopa

Chirurg dziecięcy

44-200 Rybnik

Pani doktor jest bardzo uprzejmą osobą. Zawsze pomoże i doradzi. Zawsze poświęci swój czas dla pacjentów.

lek. dent. Witold Prochasek

Stomatologia Prochasek
Staszica 9
44-200 Rybnik

Mój syn miał u Pana Doktora usuwane 4 ósemki, które rosły poziomo. Usuwane były po 2 (od razu z jednej strony 2). Wszystko odbyło się bardzo profesjonalnie, szybko i bez żadnych komplikacji. Dodam, ze mamy doswiadczenie w leczeniu zebow u wielu stomatologów, ale ten lekarz jest zdecydowanie najlepszy. Jesteśmy mega zadowoleni i bardzo polecamy Pana Doktora!
Opinia dodana przez: Ewa
Więcej takich lekarzy, a będziemy mieć Leśną Górę. Nie mogę oceniać Pana doktora kompleksowo, bo różne są przypadki. Sama zawdzięczam mu bardzo dużo. Jak najbardziej polecam.

lekarz Bolesław Oleś

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Zgodna 32
44-251 Rybnik

Przepraszam zanirzylem w.wymieniona ocene daltego ponawiam i raz jeszcze przepraszam i dodaje po gwiazdce

lekarz Krzysztof Paruzel

Prywatne Gabinety Lekarskie
44-200 Rybnik

Mój tata pod okiem doktora niestety nie tylko nie zaznał ulgi w bólu, który był trudny do wytrzymania, ale w efekcie stracił nogę. Ciągle zastanawiam się jak to jest, że wydarzyło się to pod opieką lekarza z tak dobrą opinią. Tata kilka razy został odesłany przez lekarza z zaleceniem "dużo chodzić, wtedy tętnice się udrożnią". Tylko jak chodzić z wielką, bolesną raną na pięcie? Lekarz przez wiele miesięcy wstrzymywał się ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Jacek Danowski

Chirurg naczyniowy

Rybnik

do dr Danowskiego trafiłam z powodu konieczności wykluczenia zakrzepicy. Lekarz dokładnie zbadał, wyjaśnił na co zwracać uwagę i przede wszystkim uspokoił.
Opinia dodana przez: Basia

lekarz Jakub Lipiński

Chirurg ogólny, Lekarz medycyny ratunkowej

44-200 Rybnik

Lekarz nieuprzejmy. Chirurg dziecięcy, któremu przeszkadza płacz dwuletniego dziecka. Absolutnie nic nie wytłumaczył, na wizycie praktycznie w ogóle się nie odezwał, a na zakończenie powiedział: ,,i proszę uspokoić te swoje dziecko,,. Wg mnie jest to zachowanie niedopuszczalne u lekarza przyjmującego małe dzieci.
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Antoni Baron

Prywatny Gabinet Lekarski
Gliwicka 30 lok. 19
44-207 Rybnik

Przyznaję szczerze, że nie pamiętam już, ile zapłaciłam za wizytę. Faktem pozostaje, że pan dr wyrwał mi ósemkę jak należy. Przymierzam się do usunięcia kolejnej i jeśli tylko będę wtedy w Rybniku, wybiorę doktora Barona. Jestem w pełni zadowolona z jego usług.

Krzysztof Potera

Chirurg dziecięcy

Rybnik

Choć nie jest zbytnio miły to jest to lekarz który wie co robi i szczerze jestem w stanie polecić wizytę u niego. Dodam że nie byłem u niego prywatnie tylko na nfz i jestem zadowolony z opieki
Opinia dodana przez: Anon

lek. dent. Jurand Palka

ulica Kilińskiego 34c/7
44-200 Rybnik

Bardzo polecam, korzystam z usług już lata i nie mam nic do zarzucenia - pełen profesjonalizm.
Opinia dodana przez: Bartłomiej

lekarz Mariusz Sadowski

Chirurg ogólny, Urolog

Budowlanych 43a
44-217 Rybnik

Skuszony pozytywnymi opiniami zapisałem się na teleporadę w celu omówienia wyników badania nasienia. Niestety podczas rozmowy usłyszałem, że to nie jest rozmowa na telefon i muszę się umówić na wizytę w gabinecie - nawet nie wiem czy dodatkowo płatną bo lekarz zakończył rozmowę. Rozumiem, że w piątek wieczorem nie każdemu chce się pracować ale tak olany przez lekarza w życiu nie byłem. Nie otrzymałem również informacji dlaczego wizyta jest konieczna ...
Opinia dodana przez: Teleporada

dr Grzegorz Gojny

szpital wojewódzki w Rybniku chirurg
Rybnik

Nie polecam! Szkoda czasu i nerwów! Zamiast pomagać i leczyć to drwi z pacjentów! Jeszcze nigdy nie spotkałam się z takim zlekceważeniem! ODRADZAM Z CAŁEGO SERCA!
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Lidia Pisarek-Kosiak

Pediatra, Rehabilitant

Niepubliczny Stomatologiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Mikołowska 94
44-203 Rybnik

Potwierdzam wszystkie powyższe opinie. Bardzo niemiła i nieuprzejma. Arogancka nie słucha pacjenta nie odpowiada na pytania. Pogardliwe podejście do pacjenta. Po prostu relikt przeszłości.

lekarz Tadeusz Szymura

44-200 Rybnik

dramat to malo powiedziane, lekarz mnie obrazil , czylam sie jak glupek wrecz debil bo tak do mnie sie odzywal. chcialam mu pokazac zdjecie zeba a on do mnie ze niech sie pani przestanie BAWIC telefonem, jak powiedzialam ze przyszlam wyrwac zeba to do mnie z tekstem ze "ja jestem chirurgiem tym sie chyba zajmuje nie wie Pani czym sie chirurg zajmuje?" na moja odpowiedz ze nie znam pana dziennych ...
Opinia dodana przez: Paulina