Lekarze Chirurg naczyniowy Szczecin

Chirurg plastyczny

"Dobra" Klinika Chirurgii Plastycznej dr Maciej Pastucha
Dębowa 3
72-003 Szczecin

witam 11 lat temu doktor robil u mnie lifting sutkow... efekt operacji trzyma sie do tej pory... pelnen profesjonalizm ze strony pana doktora... bardzo dziekuje ;P
Opinia dodana przez: natalia

dr n. med. Arkadiusz Każmierczak

Chirurg naczyniowy

klinika pum
Szczecin

Wczoraj wyszedłem ze szpitala. Mam stent-graft w aorcie brzusznej. Dzięki niemu pozbyłem się panicznego strachu -kiedy to się stanie - i wkrótce wrócę do normalnego życia. Dziękuję Panu Doktorowi, całemu zespołowi Aortic-Taem Kliniki Chirurgii Ogólnej Naczyniowej i Angiologii SPSK2. Jestem bardzo wdzięczny, a zarazem bardzo dumny, że mamy takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Jan Ślósarek

Chirurg ogólny, Neurochirurg

71-455 Szczecin

Dzięki profesorowi mam drugie życie :) Usunięty guz móżdżku w 1994 oraz reoperacja i wymiana drenażu w 2008
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Krzysztof Kaseja

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

ulica 5-go Lipca 36b
70-376 Szczecin

Absolutnie doskonały lekarz i człowiek , pełen wiedzy , empatii, chęci pomocy nawet dla tych , którzy nie potrafią prosić o pomoc bo nie wiedzą , nie rozumieją co się z nimi dzieje . Zajął się moim bratem niepełnosprawnym , z którym potrafił nawiązać kontakt zrozumieć , wysłuchać go i wzbudzić w nim wielkie zaufanie, i podjął się naprawdę skomplikowanej operacji jelit , a stan był taki , że sama ...
Opinia dodana przez: Siostra pacjenta

lekarz Norbert Kacperski

Chirurg dziecięcy

Gorlicka 5
71-042 Szczecin

Profesjonalne podejście do pacjeta. Cierpliwie i rzeczowo wszystko tłumaczy. Potrafi uspokoic rodzica gdy chodzi o zabieg dziecka.
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Olga Szyroki-Lichota

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

71-455 Szczecin

W lutym 2023 r. Pani Doktor usuwała mi całą tarczycę wraz z węzłami chłonnymi centralnymi. Operacja przebiegła bez powikłań. Szwy wchłanialne i po dwóch dniach do domu. Rana zagoiła się bardzo szybko. Po trzech miesiącach trudno dostrzec bliznę. Pani Doktor konkretna i miła. Z całego serca polecam za profesjonalizm. Dziękuję, że mogłam być Jej pacjentką. A przyjechałam do Szczecina z województwa kujawsko -pomorskiego.
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Labib Zair

Poradnia
Powstańców Wielkopolskich 66-68
70-111 Szczecin

Mogę tylko potwierdzić wcześniejsze opinię ,Pan doktor to prawdziwy mistrz w swoich dziedzinach,nie ma co się bać badań czy zabiegu,jak ktoś już pisał u dentysty jest większy strach a tutaj kilka minut i po sprawie .Z hemoroidami nie ma co czekać bo im dłużej się czeka tym trudniejsze leczenie.W ramach NFZ takiego leczenia nie ma a nawet jak ci stwierdzą hemoroidy to tylko leczenie operacyjne skalpelem a u doktora są ...
Opinia dodana przez: zh

lek. dent. Beata Olczyk-Cimoch

Stomatolog, Chirurg stomatolog

NZSOZ Elżbieta Zaniewicz
Łucznicza 76A
71-472 Szczecin

Pani dr bardzo sympatyczna. Wszystko bardzo dokładnie tłumaczy. Wizyta przebiega w miłej atmosferze. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: An

dr n. med. Boguslaw Kompf

Chirurg naczyniowy

ulica Reduty Ordona 22/1
71-202 Szczecin

bardzo zadowolona jestem z zabiegu,mogę teraz chodzić w butach,żałuję że wcześniej takiej decyzji nie podjęłam.
Opinia dodana przez: teresa

dr n. med. Artur Śliwiński

Chirurg ogólny, Chirurg plastyczny

AMC Art Medical Center Centrum Chirurgii Plastycznej
ul. Langiewicza 28/U1
70-263 Szczecin

Lekarz swietnie znajacy sie na swoim fachu,wzbudzajacy zaufanie,taktowny,opanowany,profesjonalista,ambitny.Jestem po dwoch zabiegach,(podciagniecie piesi i powiekszenie),Pan dr Sliwinski wykonal swoje zadanie perfekcyjnie,moje piersi sa poprostu piekne.Polecam tego wspanialego lekarza wszystkim.Szczesliwa pacjentka
Opinia dodana przez: Graf Danuta

lekarz Arnold Mizerski

Poradnia
Powstańców Wielkopolskich 66-68
70-111 Szczecin

W mojej ocenie wspaniały urolog i wirtuoz ultrasonografii. Badanie prowadzi kompleksowo, nie ograniczając się do "rejonów" urologicznych. Nowocześnie wyposażony gabinet (Goleniów) umożliwiający pogłębioną diagnostykę. Doktor w kontakcie bardzo uprzejmy, udzielający niezbędnych informacji. Daje poczucie pewności, że wybór lekarza był właściwy. Niebawem znowu odwiedzę gabinet ze swoją przypadłością (gruczolak prostaty i - niestety - nie tylko).
Opinia dodana przez: Krzysztof F.

lekarz Bogusław Kosiński

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

ulica Strzałowska 25/17
71-730 Szczecin

Żona trafiła na operacje resekcji odbytnicy w ZCO do dr.Kosińskiego w marcu 2021 r. Minął rok od operacji a już w kilka tygodni doszła bardzo szybko do siebie nie odczuwając wogóle jakiś skutków resekcji jakby nigdy się nie odbyła operacja także z czystym sumienie mogę polecić dr. Jeżeli chodzi o zabiegi chirurgiczne układu pokarmowego

lekarz Krzysztof Michalczyk

71-455 Szczecin

Bardzo wielki profesjonalizm.Wielkie serce i ogromna życzliwość.Nie tylko wspaniały lekarz ale również wspaniały człowiek.Polecam z całego serca.

lekarz Andrzej Sowiński

Ojca Bejzyma 8/7
70-391 Szczecin

Bardzo dobry lekarz, miałam noge w kostce skręconą z naderwaniem ścięgna. Miły bardzo dobrze podchodzi do pacjenta i spokojnie.

lekarz Sławomir Archimowicz

Chirurg ogólny, Urolog

Lux Med
Mickiewicza 128a
Szczecin

Lekarz godny polecenia. Kompetencja, kultura i właściwe podejście do pacjenta. Zanim podejmie się decyzję - wytłumaczy powody swej propozycji.
Opinia dodana przez: Wiesław

dr n. med. Jaroslaw Tribull

Chirurg plastyczny

Chirurgia Plastyczna
Berlin Kurfuerstendamm 69
Szczecin

Sympatyczny lekarz i kompetentny specjalista. Operowalam sie u niego w Berlinie pare razy (piers, nos, chirurgia intymna) i jestem bardzo zadowolona. Mimo duzej odleglosci (mieszkam daleko za granica) oplaca sie.
Opinia dodana przez: E-Milia

dr n. med. Hanna Krysiak

Chirurg szczękowo twarzowy, Dermatolog

ARTIMED
Królowej Jadwigi 15
Szczecin

Pani doktor jest najlepszym lekarzem u jakiego się leczyłem. Wybitny specjalista a do tego przesympatyczna kobieta. Niestety teraz chyba już nie przyjmuje, jest na emeryturze. Takich lekarzy już dzisiaj nie ma.
Opinia dodana przez: Jan Marek

lekarz Mirosław Halczak

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

ulica Reduty Ordona 22/1
71-202 Szczecin

Pan Doktor to profesjonalista w każdym calu, a do tego jeszcze troskliwy i uprzejmy człowiek. Przeszedłem u Pana Doktora 2 operacje i byłem zbudowany jego kompetencjami zawodowymi, sposobem tłumaczenia wszystkich aspektów zabiegu i troską o to, co z pacjentem dzieje się już po operacji. Podejście Pana Doktora, sprawia, że nawet nieprzyjemny zabieg nie jest tak straszny, jak się wydaje. Polecam z całego serca i tą drogą bardzo Panu dziękuję za ...
Opinia dodana przez: Krzysztof Siniarski

lekarz Jerzy Sieńko

Chirurg ogólny, Transplantolog

Swarożyca 15/6
71-601 Szczecin

Bardzo pomocny i pełen empatii lekarz. Nie będę się wypowiadał na temat jego kolegów z oddziału, bo internet nie lubi takich słów. Dziękuję panie doktorze za wsparcie w trudnym czasie... mojej żonie.
Opinia dodana przez: Jacek

lekarz Elżbieta Gawrych

Chirurg dziecięcy

Jagiellońska 34a lok. 2
70-382 Szczecin

pani doktor o wielkim i czułym sercu mialam okazje sie przekonac od niemowlaka mnie leczyla i bardzo pomogla gdyby nie ona nie wygladala bym dzisaj tak jak wygladam bardzo jej z calego serca dziekuje tego nie da sie wyrazc slowami chciala bym jej osobiscie podziekwac ale niestety nie mam namiaru do pani doktor
Opinia dodana przez: magdalena jedrzejewska