Filtruj terminy

Chirurg Naczyniowy Szczecin

dr hab. n. med. Piotr Gutowski

Szczecin

Wczoraj wyszedłem ze szpitala. Mam stent-graft w aorcie brzusznej. Dzięki niemu pozbyłem się panicznego strachu -kiedy to się stanie - i wkrótce wrócę do normalnego życia. Dziękuję Panu Profesorowi i całemu zespołowi Aortic-Taem Kliniki Chirurgii Ogólnej Naczyniowej i Angiologii SPSK2. Jestem bardzo wdzięczny, a zarazem bardzo dumny, że mamy takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Krzysztof

dr Halina Szumiłowicz

Angiolog, Chirurg naczyniowy

SPSK 2
Medicus Szczecin
Szczecin

Chcialam wydac opinie i opisac na temat dr.Szumilowicz jak zostal potraktowany moj tata.Moj tato ma problem ze zdrowiem a mianowicie zaburzenai ukladu krazenia -miazdzyca .Umowilam wizyte w szpitalu pod koniec roku2014 ,otrzymal wizyte w lutym2015 ,ale lekarka zachorowala nikt nie poinformowal o tym mojego taty ,chory czlowiek 72 letni przyjechal 40km do Szczecina odjechal z kwitkiem ,umowiono go nastepnego dnia z innym dr i co sie okazuje tez zachorowal ,ale ...
Opinia dodana przez: Urszula

dr n. med. Arkadiusz Każmierczak

klinika pum

Szczecin

Wczoraj wyszedłem ze szpitala. Mam stent-graft w aorcie brzusznej. Dzięki niemu pozbyłem się panicznego strachu -kiedy to się stanie - i wkrótce wrócę do normalnego życia. Dziękuję Panu Doktorowi, całemu zespołowi Aortic-Taem Kliniki Chirurgii Ogólnej Naczyniowej i Angiologii SPSK2. Jestem bardzo wdzięczny, a zarazem bardzo dumny, że mamy takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Krzysztof

dr n. med. Boguslaw Kompf

ulica Reduty Ordona 22/1
71-202 Szczecin

bardzo zadowolona jestem z zabiegu,mogę teraz chodzić w butach,żałuję że wcześniej takiej decyzji nie podjęłam.
Opinia dodana przez: teresa

lekarz Krzysztof Kaseja

ulica 5-go Lipca 36b
70-376 Szczecin

Absolutnie doskonały lekarz i człowiek , pełen wiedzy , empatii, chęci pomocy nawet dla tych , którzy nie potrafią prosić o pomoc bo nie wiedzą , nie rozumieją co się z nimi dzieje . Zajął się moim bratem niepełnosprawnym , z którym potrafił nawiązać kontakt zrozumieć , wysłuchać go i wzbudzić w nim wielkie zaufanie, i podjął się naprawdę skomplikowanej operacji jelit , a stan był taki , że sama ...
Opinia dodana przez: Siostra pacjenta

lekarz Radosław Turowski

Szczecin

Bardzo dobry chirurg. Operował mojego Tatę w klinice w Szczecinie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyniku. Na koniec zdziwienie - nie pracuje prywatnie. Zaprasza do gabinetu na NFZ. Dziękujemy raz jeszcze!
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Elżbieta Polańska

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony
ulica Arkońska 4
71-455 Szczecin

Super lekarz,bardzo dobry fachowiec oraz świetne podejście do pacjentów.Polecam Panią Polańską.
Były pacjent.
Opinia dodana przez: Sławek

lekarz Olga Szyroki-Lichota

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony
ulica Arkońska 4
71-455 Szczecin

W czerwcu 2015 Pani Doktor usuwała mi całkowicie tarczycę w szpitalu na Arkońskiej. Operacja i okres poopercyjny bez najmniejszych powikłań. Blizna pooperacyjna najmniejsza spośród wszystkich innych pacjentek, które również miały usuwaną tarczycę w tych dniach, ale u innych chirurgów. Szwy samorozpuszczalne, także jako jedyną minęła mnie powtórna wizyta u chirurga na ich zdjęcie. Ja szczerze polecam i dziękuję Pani Doktor za profesjonalizm.
Opinia dodana przez: Elżbieta

dr hab. n. med. MiŁosŁaw Cnotliwy

Szczecin

w syczniu 2011 byłem operowany przez dr Cnotliwego, zrówno przed i po operacji tętniaka aorty poświęcał mi dużo czasu, zachowuje się również tak w stosunku do innych pacjentów - przygotował mnie do operacji tak,że mniej się bałem a była to operacja wysokiego ryzyka.Jestem wdzięczny i wyrażam wielki szacunek.AG

lekarz Samir Zeair

al. Wojska Polskiego 223a