Chirurg Ogólny Bełchatów

Szpital
Czapliniecka 123
97-400 Bełchatów

Pani Doktor jest bardzo dobrym lekarzem i człowiekiem o dobrym sercu dla wszystkich pacjentów w szpitalu.Lekarzem bezinteresownym.Godnym polecenia. Dziękuje za opiekę nad Tatą.
Zdzisława Kozłowska

Chirurg ogólny, Medycyna estetyczna

przychodnia Bełchatów
Czapliniecka 93/95
97-400 Bełchatów

Najwyzsze slowa uznania za kompetencje, empatie,wiedze.Z calego serca polecam p dr.Jego umiejetnosci sa niespotykane.Potrafi podczas jednej wizyty odmlodzic kobiete o 10 lat za niewielka cene.Szczerze polecam. Bogna Strzelczyk

Opinia dodana przez: Bogna Strzelczyk

lekarz Roman Massopust

Chirurg ogólny, Gastrolog

Szpital
Czapliniecka 123
97-400 Bełchatów

Kompetencja , uprzejmość ,pod opieką takiego lekarza pacjent czuje się bezpiecznie.
Godny polecenia.

Godny polecenia.

Opinia dodana przez: ZDZISŁAWA

lek. med. Jarosław Wilk

Chirurg ogólny, Medycyna estetyczna

Vena Barbara Kucharska
Staszica 5
Bełchatów

Bardzo kompetentny, z ogromną wiedzą lekarz, który jest godzien polecenia. Po konsultacji doktor Wilk zaproponował mi kompleksowe zabiegi, dzięki którym moja skóra jest gładka, bez blizn potrądzikowych i przebarwień, które od lat szpeciły moją twarz. Dodatkowo zmarszczki zostały zredukowane i co najważniejsze, nie mam efektu maski. Jestem bardzo zadowolona z naturalnego efektu, jaki udało nam się osiągnąć. Z pewnością wrócę

Opinia dodana przez: Maja K.

Bełchatów

Gastroskopia w wykonaniu tego lekarza to niesamowite przeżycie, to była trzecia w moim życiu i niestety najgorsza. Megamed prywatny a o sterylność dbają gorzej jak w średniowieczu. Zdecydowanie nie polecam, ale trzeba również pamiętać o tym że każdy ma prawo mieć gorszy dzień, ja trafiłem na lekarza i pielęgniarkę na pewno z tym gorszym.

Opinia dodana przez: Jarek

Poziomkowa 5
97-400 Bełchatów

Lekarz przeprowadzał mi zabieg usunięcia przepuchliny.

Lekarz przeprowadzał mi zabieg usunięcia przepuchliny.
Pierwsza operacja mu się nie udała, przeprowadził następną z podobnym skutkiem. Za trzecim razem pojechałam do łodzi i tam zrobili już to właściwie. Dobrze że się opamiętałam, bo dziś pewnie była bym u św. Piotra, tak jak w opisanym wcześniej przypadku.

Opinia dodana przez: Anna

Modra 2
97-400 Bełchatów

Beznadziejny sadysta wręcz weterynarz nie zwraca uwagi czy boli.Na żywca szyje jak bydlaka
,brak kompetencji rzeźnik

,brak kompetencji rzeźnik