Chirurg Ogólny Chrzanów

lekarz Ryszard Maciejowski

zoz chrzanów
ul.sokoła
32-500 Chrzanów

Po kilkumiesięcznym, bezskutecznym leczeniu antybiotykami, z poczuciem beznadziei, trafiłam do doktora Maciejowskiego.
Wystarczyły trzy wizyty, wprost jak cud, moja stopa zagoiła się.
Najwyższe słowa uznania.
Jest to lekarz z powołaniem, bardzo rzeczowy, rozważny, dający poczucie bezpieczeństwa, który zna się na tym co robi.

Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Małgorzata z Ogrodzieńca

lekarz Marek Rokicki

Szpital Powiatowy w Chrzanowie
ulica Topolowa 1
32-500 Chrzanów

Chirurg godny polecenia. Mily, uprzejmy, madry. Polecam.

lekarz Adam Rembiecha

Chirurg ogólny, Ortopeda

ul. Garncarska 10/1
32-500 Chrzanów

Rzetelność,bardzo fachowe podejscie do pacjenta i przede wszystkim kontakt z pacjentem czego niestety niktórym lekarzom brak.Gorąco polecam!!!!

dr Jarosław Bigaj

Chrzanów

Polecam całym sercem tego lekarza bo jest po prostu wspaniały :)
Szkoda jednak że Pan doktor chce odejść z poradni chirurgicznej to będzie wielka strata...

Krystyna

Marta Różycka

Chirurg dziecięcy, Chirurg ogólny

Szpital Powiatowy

Chrzanów

Byłam z moim 4-letnim synem na kontroli u Pani doktor i nie zgodzę się z poprzednimi wypowiedziami.
Zero podejścia do dzieci,Pani Doktor wyprosiła mnie z dzieckiem w wózku, stwierdziła że wózkiem nie wjeżdża się do gabinetu, a syn miał nogę w gipsie to ciekawe jak miał wejść....po czym nawet nie poczekała jak zostawię wózek przed drzwami choć trwało to dosłownie 2 sekundy- tylko poprosiła następną osobę....porażka, ponadto nic sie prawie ...

dr Andrzej Zielinski

32-500 Chrzanów

Unikać tego człowieka. Uważa, że jest ponad wszystkimi i nie bierze pod uwagę zdania innych lekarzy. Jego ego i duma prawie doprowadzily mnie do śmierci w chrzanowskim szpitalu. Lekceważy prośby rodziny o dodatkowe badania, które są standardem ale pan doktor nie widzi potrzeby, bowiem to on ma doświadczenie w tym zawodzie i nie wolno go "pouczać". Z blachej sytuacji doprowadził do zagrożenia życia, długiego pobytu w szpitalu i zniszczenia zdrowia, ...

lekarz Jacek Kosiński

Chirurg ogólny, Urolog

ul.Krakowska
32-500 Chrzanów

Beznadziejny lekarz, nie dba o pacjentów. Krzykliwy, arogancki, nie ma żadnej cechy dobrego lekarza, nawet średniego.

lekarz Adam Soral

ulica Piłsudskiego 21a
32-500 Chrzanów

Wyrazy podziękowania dla doktora Adama Sorala. Dzięki Jego przekonaniom uniknąłem większych powikłań zdrowotnych.
Wdzięczny grubiutki:)pacjent z Libiąża z sali nr 8.
Opinia dodana przez: Franciszek

lekarz Piotr Warzecha

ul.Topolowa
32-500 Chrzanów

Wspaniałe podejście do pacjentów. Pomimo olbrzymiej(!) liczby chorych, wszystko mi wytłumaczył (na czym polega choroba, co mam robić, jak postępować,co zażywać, do kogo i kiedy się udać).Mimo,że wizyta była krótka, to każda minuta była wykorzystana, a przy tym bardzo uprzejmy i miły młody lekarz.

lekarz Euzebiusz Kowalski

Szpital Powiatowy w Chrzanowie
ulica Topolowa 1
32-500 Chrzanów

To co mnie spotkało na wizycie 13.06.2107 jest nie do pojęcia i opisania.
Lekarz od samego początku był po prostu nie w humorze.
Zaczął na mnie dosłownie wrzeszczeć ,ze nie przyniosłam badań z wizyty z przed 5 lat. Nie dał mi dojść do słowa,
tylko krzyczał i zwracał się do mnie bardzo pretensjonalnie.
Naprawdę, wierzcie mi, że nie da się ująć słowami tego co tam się działo.
po 10 ...
Opinia dodana przez: EWA

Chirurdzy ogólni w mieście Chrzanów