Chirurg Ogólny Chrzanów

Chrzanów

Polecam całym sercem tego lekarza bo jest po prostu wspaniały :)
Szkoda jednak że Pan doktor chce odejść z poradni chirurgicznej to będzie wielka strata...

Krystyna

Polecam całym sercem tego lekarza bo jest po prostu wspaniały :)

Krystyna

Kard. Wyszyńskiego 15/46
32-500 Chrzanów

Przyszłam do doktora w sprawie konsultacji poważnej wady zgryzu. Lekarz przeprowadził potrzebne badania, doradził, wyjaśnił problem i dał namiary na specjalistę, który podjąłby się operacyjnej korekty wady.
Profesjonalizm, miła atmosfera, pomocna asysta i zainteresowanie pacjentem. Polecam lekarza z czystym sumieniem.

Opinia dodana przez: Alicja

ulica Piłsudskiego 21a
32-500 Chrzanów

Wyrazy podziękowania dla doktora Adama Sorala. Dzięki Jego przekonaniom uniknąłem większych powikłań zdrowotnych.
Wdzięczny grubiutki:)pacjent z Libiąża z sali nr 8.

Wdzięczny grubiutki:)pacjent z Libiąża z sali nr 8.

Opinia dodana przez: Franciszek

ul.Topolowa
32-500 Chrzanów

Wspaniałe podejście do pacjentów. Pomimo olbrzymiej(!) liczby chorych, wszystko mi wytłumaczył (na czym polega choroba, co mam robić, jak postępować,co zażywać, do kogo i kiedy się udać).Mimo,że wizyta była krótka, to każda minuta była wykorzystana, a przy tym bardzo uprzejmy i miły młody lekarz.

zoz chrzanów
ul.sokoła
32-500 Chrzanów

Po kilkumiesięcznym, bezskutecznym leczeniu antybiotykami, z poczuciem beznadziei, trafiłam do doktora Maciejowskiego.
Wystarczyły trzy wizyty, wprost jak cud, moja stopa zagoiła się.
Najwyższe słowa uznania.
Jest to lekarz z powołaniem, bardzo rzeczowy, rozważny, dający poczucie bezpieczeństwa, który zna się na tym co robi.

Gorąco polecam.

Wystarczyły trzy wizyty, wprost jak cud, moja stopa zagoiła się.
Najwyższe słowa uznania.

Gorąco polecam.

Opinia dodana przez: Małgorzata z Ogrodzieńca

Szpital Powiatowy w Chrzanowie
ulica Topolowa 1
32-500 Chrzanów

Chirurg godny polecenia. Mily, uprzejmy, madry. Polecam.

Chirurg godny polecenia. Mily, uprzejmy, madry. Polecam.

Marta Różycka

Chirurg ogólny, Chirurg dziecięcy

Szpital Powiatowy

Chrzanów

Byłam z moim 4-letnim synem na kontroli u Pani doktor i nie zgodzę się z poprzednimi wypowiedziami.

Zero podejścia do dzieci,Pani Doktor wyprosiła mnie z dzieckiem w wózku, stwierdziła że wózkiem nie wjeżdża się do gabinetu, a syn miał nogę w gipsie to ciekawe jak miał wejść....po czym nawet nie poczekała jak zostawię wózek przed drzwami choć trwało to dosłownie 2 sekundy- tylko poprosiła następną osobę....porażka, ponadto nic sie prawie nie odezwała, musiałam się dopytywać, bo inaczej niczego bym sie nie dowiedziała....nie polecam!

lekarz Adam Rembiecha

Traumatolog, Ortopeda

ul. Garncarska 10/1
32-500 Chrzanów

Rzetelność,bardzo fachowe podejscie do pacjenta i przede wszystkim kontakt z pacjentem czego niestety niktórym lekarzom brak.Gorąco polecam!!!!

32-500 Chrzanów

Mam wrażenie ,że członków rodziny pacjenta po prostu lekceważy, nie wyjaśnia zbyt szczegółowo problemu chorego ,aby się go już pozbyć i nie zadawał więcej pytań.dlatego tak oceniam kompleksowość bo nic na ten temat nie zostałam poinformowana.dlaczego nie zażywa dotychczasowych leków, z jakimi specjalistami były konsultacje. jako żona pacjenta usłyszałam ," pani to nie dotyczy , to panią nie obchodzi",owszem jest dowcipny, ma poczucie humoru i piękny uśmiech, ale nie jestem zadowolona z opieki, a inny członek rodziny miał wrażenie ,że się na nim uczy, bo tylko kiwał głową na wizycie i twierdził " nie jest dobrze". nie mogę określić kompetencji mimo ,że dałam 3 ,ponieważ nie mnie je określać, dlatego też nie wiem czy go bym poleciła.

Opinia dodana przez: Elżbieta Anna Maria

Szpital Powiatowy w Chrzanowie
ulica Topolowa 1
32-500 Chrzanów

To co mnie spotkało na wizycie 13.06.2107 jest nie do pojęcia i opisania.
Lekarz od samego początku był po prostu nie w humorze.
Zaczął na mnie dosłownie wrzeszczeć ,ze nie przyniosłam badań z wizyty z przed 5 lat. Nie dał mi dojść do słowa,
tylko krzyczał i zwracał się do mnie bardzo pretensjonalnie.
Naprawdę, wierzcie mi, że nie da się ująć słowami tego co tam się działo.
po 10 ...

To co mnie spotkało na wizycie 13.06.2107 jest nie do pojęcia i opisania.
Lekarz od samego początku był po prostu nie w humorze.
tylko krzyczał i zwracał się do mnie bardzo pretensjonalnie.
Naprawdę, wierzcie mi, że nie da się ująć słowami tego co tam się działo.
po 10 minutach upokarzania i wrzasków z płaczem opuściłam gabinet

Ten lekarz nie jest godny wykonywania tak szlachetnego zawodu! Za taką arogancję i chamstwo powinno się zabierać prawo wykonywania zawodu lekarza.
Jeszcze w życiu nikt mnie tak nie poniżył.Brawo!! ,,Pani Doktorze"?

Opinia dodana przez: EWA

Chirurdzy ogólni w mieście Chrzanów