Chirurg Ogólny Ciechanów

NZOZ ESKULAP Centrum Medyczne
ul. Gabriela Narutowicza 20
06-400 Ciechanów

lekarz godny polecenia ,kompetentny w swoim fachu miły i uprzejmy potrafi dobrze zmotywować pacjenta profesjonalista w wykonywaniu zabiegów.

lek. med. Jarosław Wilk

Chirurg ogólny, Medycyna estetyczna

Gabinet kosmetyczny Barbara Malanowska
Rycerska 29
Ciechanów

Bardzo kompetentny, z ogromną wiedzą lekarz, który jest godzien polecenia. Po konsultacji doktor Wilk zaproponował mi kompleksowe zabiegi, dzięki którym moja skóra jest gładka, bez blizn potrądzikowych i przebarwień, które od lat szpeciły moją twarz. Dodatkowo zmarszczki zostały zredukowane i co najważniejsze, nie mam efektu maski. Jestem bardzo zadowolona z naturalnego efektu, jaki udało nam się osiągnąć. Z pewnością wrócę

Opinia dodana przez: Maja K.

Ciechanów

Uratował mi życie. Co mam więcej dodać? Miałem raka. Leczył mnie tak, jak najbliższą sobie osobę. On mnie gonił, bym zrobił wszystkie badania na czas, wpisał mnie na operację w pierwsze możliwie wolne miejsce. Zdążył, a trzeba było się spieszyć. Wygrałem z rakiem.

lekarz Agnieszka Marciszewska

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Gwardii Ludowej 23
Ciechanów

Jest to lekarz, któremu nie trzeba przypominać o kanonie etycznym obowiązujący lekarza z przykazaniem Hipokratesa na czele.

Opinia dodana przez: kaczka0 karolmieszkowski

lekarz Dariusz Dybowski