Chirurg Ogólny Ciechanów

Medycyna estetyczna, Chirurg ogólny

Gabinet kosmetyczny Barbara Malanowska
Rycerska 29
Ciechanów

Polecam dr Wilka. Wykonywałam zabieg korekcji powiek górnych i jestem bardzo zadowolona z efektów. Zabieg przebiegł w miłej atmosferze, skóra po zabiegu goiła się błyskawicznie, a efekt był dokładnie taki, jaki chciałam. Po zabiegu byłam cały czas w kontakcie z lekarzem i na wizytach kontrolnych sprawdzał, czy wszystko goi się prawidłowo. Dzięki panu doktorowi nie mam już problemu z ciężką i opadającą powieką, oczy nie są opuchnięte po całym dniu ...
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Jacek Krzyśpiak

Chirurg ogólny, Urolog

Ciechanów

Uratował mi życie. Co mam więcej dodać? Miałem raka. Leczył mnie tak, jak najbliższą sobie osobę. On mnie gonił, bym zrobił wszystkie badania na czas, wpisał mnie na operację w pierwsze możliwie wolne miejsce. Zdążył, a trzeba było się spieszyć. Wygrałem z rakiem.

lekarz Agnieszka Marciszewska

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Gwardii Ludowej 23
Ciechanów

Jest to lekarz, któremu nie trzeba przypominać o kanonie etycznym obowiązujący lekarza z przykazaniem Hipokratesa na czele.
Opinia dodana przez: kaczka0

lekarz Witold Raciborski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

NZOZ ESKULAP Centrum Medyczne
ul. Gabriela Narutowicza 20
06-400 Ciechanów

Wyjątkowo życzliwy, lekarz. bardzo dokładnie omawia badanie i interpretuje wyniki. Duża empatia dla pacjenta. Byłem zadowolony z konsultacji i badania USG.
Opinia dodana przez: Tadeusz

lekarz Marcin Ujazdowski

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki
Powstańców Wlkp 2
06-400 Ciechanów

Ręce które leczą :) jestem mega zadowolony ze trafiłem właśnie do Tego lekarza. Poza kompetencjami i to z górnej półki ma bardzo fajne podejście do pacjenta, nie ma takiego dystansu jak w stosunkach z innymi lekarzami. Polecam z serca jeśli ktoś potrzebuje chirurga
Opinia dodana przez: Sylwek

lekarz Dariusz Ostapowski

Chirurg ogólny, Urolog

NZOZ ESKULAP Centrum Medyczne
ul. Gabriela Narutowicza 20
06-400 Ciechanów

lekarz godny polecenia ,kompetentny w swoim fachu miły i uprzejmy potrafi dobrze zmotywować pacjenta profesjonalista w wykonywaniu zabiegów.

lekarz Mirosław Malewicz

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

Podstawowa Opieka Zdrowotna
Narutowicza 20
06-400 Ciechanów

Rodzice po dzisiejszej wizycie są na lekach uspokających nie mogę ich uspokoić.
Pan dr zapytał po co do mnie przyszliście i czy już mają uszykowaną łazienkę bo na wózku tata będzie jeździł bez uprzedniego wytłumaczenia co się dzieje. Znalazł się pan i władca. Niestety dr przydałoby się szkolenie przede wszystkim z psychologii ,albo zająć się kładzeniem kostki , może tam by ludziom nerw nie szarpał.
Opinia dodana przez: Arleta

Powstańców Wielkopolskich 2

lekarz Jerzy Starzyk

Przybosia 3
06-400 Ciechanów

Chirurdzy ogólni w mieście Ciechanów