Chirurg Ogólny Czeladź

ulica Szpitalna 29A/4
41-250 Czeladź

Oprócz merytorycznie rzeczowego, rzetelnego i spokojnego podejścia do pacjenta z daną chorobą wskazana jest (szczególnie w tym zawodzie) empatia, a Pan Doktor to wszystko posiada. W dodatku zadziwiająca, jak na dzisiejsze czasy, jest bardzo wysoka kultura osobista, a tym samym będąca jej komponentem ogromna uprzejmość Pana Doktora. Można określić ją wręcz jako przeuprzejmość - takie nowo stworzone przeze mnie określenie dla podkreślenia siły owej zalety. A wszystko to wynika z szacunku do drugiego człowieka, który to szacunek współcześnie jest deficytowy. Biorąc pod uwagę powyższe Pan Doktor jest zdecydowanie wyróżniającym się lekarzem w PZZOZ w Będzinie (Szpitalu w Czeladzi). Są w tej placówce służby zdrowia lekarze, którym wymienionych cech brakuje i swoją ogólną postawą nie przynoszą chluby i chwały pracodawcy.

Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Andrzej Podstawski

Chirurg ogólny, Ortopeda

szpital Siemianowice Śl.
Rynek 8
41-100 Czeladź

Lekarz super i polecam innym , godny zaufania i można oddać swe życie w Jego ręce.Operacje moje przeprowadził fachowo i bez poprawek . Jestem bardzo wdzięczna za poświęcony mi czas .

Opinia dodana przez: Elżbieta

Czeladź

POTRZEBOWAŁAM CZASU, ABY PO ZABIEGU DOJŚĆ DO SIEBIE. WŁAŚNIE MINĄŁ ROK. MOGĘ DOKTOROWI PODZIĘKOWAĆ Z CAŁEGO SERCA, BO NAPRAWDĘ JEST SUPER!!!
TO NIE PODLEGA ŻADNEJ DYSKUSJI, ŻE JEST WSPANIAŁYM FACHOWCEM I DOBRYM CZŁOWIEKIEM.

ulica Szpitalna 29A/4
41-250 Czeladź

Lekarz z dużym doświadczeniem;operację przeprowadził znakomicie!

Lekarz z dużym doświadczeniem;operację przeprowadził znakomicie!

NZOZ "Alfa-Med"
ulica Szpitalna 11

NZOZ CENTRUM-MED
ulica Bytomska 50
41-250 Czeladź

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Lecznictwa Otwartego "F-MED" Sp. z o. o. Sp.k
21 Listopada 12

Reymonta 36