Filtruj terminy

Chirurg ogólny, Traumatolog

szpital Siemianowice Śl.
Rynek 8
41-100 Czeladź

Lekarz super i polecam innym , godny zaufania i można oddać swe życie w Jego ręce.Operacje moje przeprowadził fachowo i bez poprawek . Jestem bardzo wdzięczna za poświęcony mi czas .
Opinia dodana przez: Elżbieta

Artur Lech

Chirurg stomatolog

Dentalclinic "EDEN"
ul. 35 lecia PRL 1 A Czeladź
41-250 Czeladź

Witam, miałem u Pana Lecha usuwane trzy zęby ósemki w Wadowicach. Dwie standardowo i jedną chirurgicznie. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do wykonywanej usługi, wszystko (faktycznie szybko) bezboleśnie. Chirurgiczne wycięcie ostatniego zęba zajęło chwilę, ale również co do wykonania zabiegu nie ma się do czego przyczepić. Generalnie go polecam.
Opinia dodana przez: Bartek

lekarz Waldemar Nowak

ulica Szpitalna 29A/4
41-250 Czeladź

Od kilku miesięcy jestem pod opieką dr Nowaka odbieram go jako bardzo dobrego fachowca .Wyróżnia się wysoką kulturą osobistą i dużym spokojem co z pewnością ma duże znaczenie jeśli pacjent jest zestresowany z powodu choroby .Konkretny ,empatyczny człowiek. Polecam pana doktora jak i szpital w Czeladzi . Świetni lekarze ,uprzejmy personel .
Opinia dodana przez: Marta

dr n. med. Dariusz Dusza

Chirurg ogólny, Proktolog

Czeladź

Dobry, empatyczny lekarz. Zachowanie Pana doktora jest zapewne odzwierciedleniem zachowań niektórych pacjentów. Mnie doktor Dusza operował, wszystko zrobił bardzo dobrze, na 100 % i do chwili obecnej tak jest. Zawsze wspominam Pana doktora bardzo dobrze, pomógł mi i jestem mu wdzięczna. Moja rada dla wszystkich zatroskanych i potrzebujących pomocy, mniej mięsa, słodyczy, a dla tych co negatywnie uwarunkowani genetycznie całkowite 0 tych produktów.
Opinia dodana przez: Marzena z Częstochowy

dr n. med. Mariusz Sapiński

Chirurg ogólny, Proktolog

ulica Szpitalna 29A/4
41-250 Czeladź

Lekarz ten przeprowadzał moje badanie z gastroskopii i kolonoskopii - ABSOLUTNIE NIE POLECAM!! Lekarz kompletnie nie zwraca uwagę na pacjenta, nie nawiązuje żadnego kontaktu, zajęty jest rozmową z pielęgniarkami. W momencie jak leżałam i czekałam aż zadziała znieczulenie stał przed moją głową świecąc prosto w oczy lampką z kamerki i zachowywał się jakby przed min leżał jakiś przedmiot a nie człowiek. Po badaniach trudno było mu wykrzesać 2 zdania na ...
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Mariusz Kucio

Reymonta 36

lekarz Tomasz Operchalski

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Lecznictwa Otwartego "F-MED" Sp. z o. o. Sp.k
21 Listopada 12

lekarz Michał Liszka