dr n. med. Mariusz Sapiński

1,4
1,4
1,2
1,3

Jakby sie dalo dac zero gwiazdek, to bym dala. Lekarz przeprowadzal kolonoskopie. Pierwszy raz mialam takie badanie, przyszlam przestraszona bo slyszalam tylko tyle ze boli. Bez uprzedzenia wepchnal mi palec w odbyt a jak krzyknelam z bolu to skomentowal "co sie tak pani drze jakby pani nigdy palca w dupie nie miala?". Badanie bolesne, lekarz byl bardzo niedelikatny, zdarzalo mi sie krzyknac z bolu, zamiast uspokoic pacjenta jakkolwiek slyszalam tylko "niech sie pani nie drze bo pracowac nie moge, to jest szpital a nie cyrk". Nie polecam. Uciekajcie od niego. ...

Jakby sie dalo dac zero gwiazdek, to bym dala.
Badanie bolesne, lekarz byl bardzo niedelikatny, zdarzalo mi sie krzyknac z bolu, zamiast uspokoic pacjenta jakkolwiek slyszalam tylko "niech sie pani nie drze bo pracowac nie moge, to jest szpital a nie cyrk". Nie polecam. Uciekajcie od niego. Jedynym miejscem gdzie by sie sprawdzil to oboz koncentracyjny. 0zycze mu zeby trafil na kolonoskopii gdy bedzie stary i niedolezny na takiego lekarza jakim on sam jest.

13 grudzień 2013. Pan dr diagnozuje na SOR pacjenta (mój teść przywieziony z niesamowitym bólem w okolicy brzucha i podbrzusza ) jest przy nim moja żona która ze względu na wiek swojego ojca relacjonuje dokładnie co mu dolega. Chamstwo pana doktora urasta do granic nie do opisania i mówi do mojej żony "proszę to wszystko napisać na kartce a ja jak będę miał czas to to przeczytam" po czym następuje diagnoza " on tu nie widzi nic chirurgicznego" i odsyła pacjenta do internisty. Teść zostaje przyjęty na oddz. wewnętrzny a nad ranem ok. godz. 3.00 jest już na stole chirurgicznym gdzie dwóch chirurgów usuwa mu woreczek ( a dokładniej coś co po nim pozostało) ratując mu życie. Trzymajcie się jak najdalej od tego "lekarza". Teść nadal przebywa w szpitalu ale po zakończeniu leczenia ( oby pozytywnym) składam pismo do dyrektora szpitala, rzecznika praw człowieka oraz izby lekarskiej. Mam nadzieję że "pan doktor w końcu odpowie za swoje błędy i chamstwo.

Lekarz wita pacjenta: Po co tu przyszła? Po co PYTAM? Lekarz jest bardzo arogancki. Traktuje pacjenta przedmiotowo. Ma się wrażenie,że w pracy siedzi jak za karę. Nie polecam.

Lekarz wita pacjenta:
Po co tu przyszła? Po co PYTAM?
Lekarz jest bardzo arogancki.
Traktuje pacjenta przedmiotowo.
Ma się wrażenie,że w pracy siedzi jak za karę.
Nie polecam.

Lekarz bardzo niemiły, chamski, pokazuje swoją wyższość, traktuje pacjentów jak śmieci, w pracy siedzi jak za karę, wrzeszczy jak oszalały

Byliśmy z żoną zmuszeni pójść do Szpitala w Dąbrowie ponieważ żone bardzo bolały i drętwiały nogi, ma olbrzymie żylaki, możliwość zakrzepu i jest w 9 miesiacu ciazy! Lekarz powiedział żeby sie modliła do porodu on jest teraz nic nie zrobi i że jak chce przyjsc przed porodem to tylko wtedy jak jej zgnije badz odpadnie noga! Brak słów! CHAM GBUR współczujemy wszystkim ktorzy do niego pojda i tym co sie beda od niego zawodu uczyc! PORAŻKA

Lekarz z dużym doświadczeniem;operację przeprowadził znakomicie!

Lekarz z dużym doświadczeniem;operację przeprowadził znakomicie!

Dzięki jego "kompetencji" moja matka przez dwa dni cierpiała, w innym szpitalu wykonali prześwietlenie, dla niego zbędne, i okazało się, że ma pękniętą miednicę i pęknięcie główki kości udowej. On stwierdził wcześniej nadwyrężenie mięśni. Brak słów.

bez komentarza,nie pomógł mi w trudnej dla mnie sytuacji był wręcz nie przyjemny i obrażony ,że przerwałam mu spokój na dyżurze ,a była to niedziela.

Niestety pan Doktor jest gburowaty i chamski. Ma podejście do pacjenta jak weterynarz do zwierząt. Nie polecam

powiem to tak...byłam u Pana doktora i dziwię się szczerze że jeszcze ktokolwiek do niego chodzi.....nieprzyjemny gburowaty cham... czy jest ktoś komu pomógł??? bo mnie nie...