dr n. med. Mariusz Sapiński

1,7
1,7
1,6
1,6

Dzięki jego "kompetencji" moja matka przez dwa dni cierpiała, w innym szpitalu wykonali prześwietlenie, dla niego zbędne, i okazało się, że ma pękniętą miednicę i pęknięcie główki kości udowej. On stwierdził wcześniej nadwyrężenie mięśni. Brak słów.

Lekarz z dużym doświadczeniem;operację przeprowadził znakomicie!

Lekarz z dużym doświadczeniem;operację przeprowadził znakomicie!

Niestety pan Doktor jest gburowaty i chamski. Ma podejście do pacjenta jak weterynarz do zwierząt. Nie polecam

powiem to tak...byłam u Pana doktora i dziwię się szczerze że jeszcze ktokolwiek do niego chodzi.....nieprzyjemny gburowaty cham... czy jest ktoś komu pomógł??? bo mnie nie...

bez komentarza,nie pomógł mi w trudnej dla mnie sytuacji był wręcz nie przyjemny i obrażony ,że przerwałam mu spokój na dyżurze ,a była to niedziela.

Całkowity brak kompetencji, nieprzyjemny, gbur.

Całkowity brak kompetencji, nieprzyjemny, gbur.

nie polecam nikomu, nawet największemu wrogowi

nie polecam nikomu, nawet największemu wrogowi

Lekarz zdecydowanie nie z powołania śmie twierdzic ,że nie lubi ludzi lepiej weterynarze traktuja zwierzeta !! Diagnoza byla bardzo szybko w przeciagu 2-4 mc zgon zmienilismy lekarza i okazalo sie ze oparacja jest mozliwa i na dodatek mijaj juz 4 rok !!

Niestety Pan Doktor chyba męczy się w swoim zawodzie. Widać wyraźnie, że to nie jego bajka. Jest nieprzyjemny, czasami wręcz chamski. Traktuje pacjentów przedmiotowo. Na temat kompetencji zawodowych sie nie wypowiadam (bo nie jestem lekarzem) ale mam poważne zastrzeżenia. Szkoda, że tacy lekarze psują opinie tym prawdziwym.