Lekarze Chirurg ogólny Ełk

- 25
Diagnoza-ogromna torbiel śledziony, wszyscy lekarze nie mają wątpliwości, że jest do usunięcia. Spotkanie z dr Tomaszem Lewandowskim nie rozwiewa tych wątpliwości,po obejrzeniu wyniku tomografii oraz ponownego USG potwierdzenie niemożliwości uratowania organu,chociaż z moich informacji od innych medyków wynikało,że jedynym lekarzem,który mógłby cokolwiek zrobić jest tylko Pan Doktor.Wyznaczona operacja,sposób innowacyjny jej przeprowadzenia oraz decyzja o wycięciu śledziony wraz z torbielą. A po operacji budzę się i stwierdzam,że zabieg laparoskopowy przeprowadzony był ...
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Radosław Kowalewski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Radosław Kowalewski: Człowiek który potrafił odmienić ludzkie życie. Od kilku lat cierpiałam na niedokrwienie prawej kończyny dolnej- niedrożność tętnicy udowej wspólnej i powierzchniowej (skutek uboczny po radioterapii). Wysokiej klasy specjaliści/naczyniowcy starali się mi pomóc. Kilkakrotnie robiono mi operacje. Efekty były krótkotrwałe. Ostatnia operacja 05.11.2021 zakończyła się niepowodzeniem. Ze szpitala wypisano mnie "stan bez pogorszenia--nie udało się poprawić ukrwienia.” Odczuwałam potworne bóle. Stopa zimna, palce białe jak u trupa... Byłam skazana ...
Opinia dodana przez: Irena
Dr R.Rafało w 2004 r. skierował mnie do CSK Warszawa na implantację stentu w tętnicy jedynej nerki a w 2010 r. w 108 Szpitalu Wojskowym wszczepił mi protezę udowo-podkolanową. Jest lekarzem,ktry wprowadza w prowincjonalnym szpitalu operacje chirurgii naczyniowej z pozytywnymi wynikami. Jestem pod Jego opieką od 10 lat.
bardzo dobry starszy doświadczony lekarz. polecam.
Bardzo kulturalny kompetentny fachowiec, lekarz z powołania. Profesjonalne podejście do chorego,poświęca dużo czasu pacjentowi na wytłumaczenie stanu choroby i sposobu leczenia. Zaangażowany w procesie leczenia i poprawy zdrowia. Lekarz godny wielkiego szacunku.
Opinia dodana przez: Maria
Bardzo dobry lekarz, profesjonalny, zaangażowany, miły. Dziękuję za bardzo dobrą opiekę. Polecam gorąco!
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Arkadiusz Woźniak

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Wybitny Lekarz i Człowiek! Pacjent, który trafia do Pana Doktora jest szczęściarzem. Ogromna empatia, kompetencja i szacunek dla chorego.
Zgadzam się z wszystkimi opiniami wyrażonymi wcześniej. Jestem pełna podziwu dla profesjonalizmu,kultury, zaangażowania. Szkoda,ze juz nie ma Pana Doktora w szpitalu.
Opinia dodana przez: cj
Lekarz godny polecenia, solidny, znający się na swojej pracy a przy tym bardzo miły, uprzejmy człowiek.
Opinia dodana przez: Jolanta
Musiałam usunąć górną +6 (1/3 korony i trzy długie korzenie ). Pan doktor usunął zęba bezboleśnie. Jestem drugi dzień po wyrwaniu zęba i czuję się bardzo dobrze.
Bardzo polecam doktora Sapieżkę. Może nie jest najbardziej rozmownym czy wylewnym człowiekiem na świecie, ale wie, co ma robić i jak to robić. Zostałam przyjęta na zabieg bardzo szybko. A gdy po zabiegu pojawiło się kilka pytań bez problemu przyjął mnie na oddziale, przebadał, i na wszystkie pytania odpowiedział.
Opinia dodana przez: Natalia

lek. dent. Mariola Oszmian