Filtruj terminy

dr Tomasz Lewandowski

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Kolejowa 14
19-300 Ełk

Diagnoza-ogromna torbiel śledziony, wszyscy lekarze nie mają wątpliwości, że jest do usunięcia. Spotkanie z dr Tomaszem Lewandowskim nie rozwiewa tych wątpliwości,po obejrzeniu wyniku tomografii oraz ponownego USG potwierdzenie niemożliwości uratowania organu,chociaż z moich informacji od innych medyków wynikało,że jedynym lekarzem,który mógłby cokolwiek zrobić jest tylko Pan Doktor.Wyznaczona operacja,sposób innowacyjny jej przeprowadzenia oraz decyzja o wycięciu śledziony wraz z torbielą. A po operacji budzę się i stwierdzam,że zabieg laparoskopowy przeprowadzony był ...
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Wiesław Wysocki

promedica

19-300 Ełk

Zgadzam się z wszystkimi opiniami wyrażonymi wcześniej. Jestem pełna podziwu dla profesjonalizmu,kultury, zaangażowania. Szkoda,ze juz nie ma Pana Doktora w szpitalu.
Opinia dodana przez: cj

dr Słamowir Sapieżko

108 Szpital Wojskowy
Kościuszki 30
19-300 Ełk

jak naraie jestem zadowolona z doctora ,przyjol mne szybko do szpitala w Olecku i szybko usunol mi kamienie na woreczku zolciowym i nie zlekcewazyl moich dolegliwosci ,czego nie moge powiedziec o Szpitalu wojskowym W Elku poszlam z wynikami usg gastroskopia bo zoladek bolal to mi powiedzial prosze sie Zajac zoladkiem to nie od tego boli brzuch a od rzolada i ze dlugo trzeba cekac na zabieg i jakbynigdy nic brawo
Opinia dodana przez: wioleta

lekarz Radosław Kowalewski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDICUS" Gabinet Lekarza Rodzinnego
Tadeusza Kościuszki 1
19-300 Ełk

Wspaniały chirurg naczyniowy, zabiegi operacyjne wykonuje z mistrzowską precyzją, całym sercem oddany pacjentowi. Składam serdeczne podziękowania za przeprowadzenie tak trudnej operacji jak moja, życzę Panu dalszych wspaniałych sukcesów. Pozdrawiam, Krystyna z Suwałk
Opinia dodana przez: Krystyna

dr Józef Rejewski

Chirurg ogólny

"Specmed Radiologia" Adam Miller Jerzy Muśko sp.j.
ulica Gdańska 17
19-300 Ełk

bardzo dobry starszy doświadczony lekarz. polecam.

Mirosław Wojtulewicz

Chirurg ogólny, Urolog

Gabinet Lekarski

19-300 Ełk

Bardzo kulturalny kompetentny fachowiec, lekarz z powołania. Profesjonalne podejście do chorego,poświęca dużo czasu pacjentowi na wytłumaczenie stanu choroby i sposobu leczenia. Zaangażowany w procesie leczenia i poprawy zdrowia. Lekarz godny wielkiego szacunku.
Opinia dodana przez: Maria

Wojciech Fiedorowicz

Chirurg ogólny

Mazurskie Centrum Zdrowia Zakład Opieki Zdrowotnej w Ełku - "Pro-Medica" w Ełku Sp. z o.o. - Szpital - oddział chirurgii ogólnej

19-300 Ełk

Bardzo dobry lekarz, profesjonalny, zaangażowany, miły. Dziękuję za bardzo dobrą opiekę.
Polecam gorąco!

Opinia dodana przez: Monika