Filtruj terminy

Chirurg ogólny, Ortopeda

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MED-JAR
ulica 3-go Maja 65
37-500 Jarosław

Pół roku bólu i chodzenia po lekarzach.Obydwa barki ograniczaly moja normalne zycie.on mnie wyzwolil z cierpienia i doprowadzil do normalnosci.CHWALA MU ZA TO?
POLECAM?
Opinia dodana przez: zdzislaw

lekarz Emil Maciałek

Jana III Sobieskiego 20
Jarosław

najlepszy lekarz, którego profesjonalizm i zaangazowanie moge polecic bez zmrużenia oka:-)

lekarz Antoni Piwowoński

Chirurg ogólny, USG

Przychodnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej "MEDYK"
Grunwaldzka 1
37-500 Jarosław

Wspaniały lekarz, świetny specjalista, ma ludzkie i życzliwe podejście do człowieka. Potrafi długo i rzetelnie wyjaśnić wszelkie wątpliwości pacjenta. Szkoda tylko, że w Pro Familii robią problem z rejestracją do Pana doktora. Ciekawe dlaczego im przeszkadza 😞
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Tomasz Krzysztof Kwiatkowski

Chirurg ogólny, Flebolog

ulica Przemyska 14
37-500 Jarosław

Od roku jestem pacjentką dra Kwiatkowskiego i po tym okresie mogę stwierdzić, że jest to profesjonalista w swojej dziedzinie. Poza tym jest niezwykle sympatyczny, uprzejmy, z wyrozumiałością tłumaczy wszelkie wątpliwości. Polecam tego specjalistę.
Opinia dodana przez: Irena P.

lekarz Urszula Słychań wysocka

Pracownie diagnostyczne i zabiegowe
3 Maja 70
37-500 Jarosław

Bardzo kompetentna i wie co robi godna zaufania na izbie przyjęć po RTG powiedzieli że mam lekkie stłuczenie a pani doktor powiedziała że mam pęknięcie godna zaufania
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Janina Dańczak-Balicka

Przychodnia POZ
Lisińskiego 6
37-500 Jarosław

Ta kobietę, bo lekarzem jej nazwac nie moge radze z własnego doświadczenia omijac bardzo szerokim łukiem!!!! Za każdym razem gdy doznawalem urazu i trafiałem kilka - kilkanascie lat temu na ta pania bylem zle leczony, co okazywalo sie po jakims czasie i jej powazne błędy naprawiali inni fachowcy poza Jarosławiem... więc teraz gdy wydarzy mi sie jakiś wypadek i mam taką możliwośc próbuje udać sie do szpitala w Przemyślu lub ...
Opinia dodana przez: Gość

lekarz Jacek Łoś

Chirurg ogólny, Urolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MED-JAR
ulica 3-go Maja 65
37-500 Jarosław

Uważam tego "lekarza" za niekompetentnego. Zostałam potraktowana przez niego w bardzo niemiły sposób. Jest po prostu chamski i niedelikatny. Po zrobieniu usg rzucił we mnie papierem. Podważał moje słowa dotyczące doskwierających mi objawów i poganiał gdy o nich opowiadałam. Na siłę zdarł ze mnie dolną część garderoby zamiast poprosić o odsłonięcie. Ten "lekarz" zbadał mnie na odwal się i nawet nie wystawił jasnej diagnozy, a pieniądze chętnie wziął.
Opinia dodana przez: Honorata

dr n. med. Stanisław Sobocki

Matejki 4
Jarosław

Miałem wypadek samochodowy pod Jarosławiem. Trafiłem do szpitala pod opiekę Pana doktora, który przeprowadził operację i do dnia dzisiejszego chodzę bez problemu mimo już podeszłego wieku. Wspaniały lekarz i człowiek.
Opinia dodana przez: Kazimierz

lekarz Wojciech Koczan

Chirurg ogólny, Urolog

ulica Jana Pawła II 9
37-500 Jarosław

moja corka byla pod opieka tego lekarza miala problem z nerka
wszystko sie skonczylo dobrze lekarz godny polecenia

lekarz Edward Drzał

Przychodnia POZ
Lisińskiego 6
37-500 Jarosław

POLECAM. Kompetentny, uczynny ....,można tak jeszcze długo. W moim przypadku dwa drobne zabiegi i przepuklina. Obawiam się że po mojej opinii będę musiał dłużej czekać w kolejce, ale naprawdę warto. Specyficzny sposób bycia, ,,bo prosto z mostu ", mi odpowiada. Moja duża wdzięczność po prostu lekarz z powołania.
Opinia dodana przez: marek

Chirurdzy ogólni w mieście Jarosław