Chirurg Ogólny Jarosław

Matejki 4
Jarosław

Miałem wypadek samochodowy pod Jarosławiem. Trafiłem do szpitala pod opiekę Pana doktora, który przeprowadził operację i do dnia dzisiejszego chodzę bez problemu mimo już podeszłego wieku. Wspaniały lekarz i człowiek.

Opinia dodana przez: Kazimierz

Przychodnia POZ
Lisińskiego 6
37-500 Jarosław

JEDEN Z NAJLEPSZYCH LEKARZY NA PODKARPACIU. GODNY POLECENIA, KOMPETENTNY, UPRZEJMY, BARDZO MIŁY I ŚWIETNY LEKARZ

Opinia dodana przez: ASTGHIK

lekarz Jacek Łoś

Chirurg ogólny, Urolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MED-JAR
ulica 3-go Maja 65
37-500 Jarosław

Bardzo dobry specjalista. Profesjonalne podejście do pacjenta. Wszystko wyjaśnione w sposób prosty i zrozumiały dla pacjenta. Zabieg wykonany w szpitalu - perfekcyjny. Polecam

Opinia dodana przez: Janusz

lekarz Tomasz Krzysztof Kwiatkowski

USG, Chirurg ogólny

ulica Przemyska 14
37-500 Jarosław

Od roku jestem pacjentką dra Kwiatkowskiego i po tym okresie mogę stwierdzić, że jest to profesjonalista w swojej dziedzinie. Poza tym jest niezwykle sympatyczny, uprzejmy, z wyrozumiałością tłumaczy wszelkie wątpliwości. Polecam tego specjalistę.

Opinia dodana przez: Irena P.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MED-JAR
ulica 3-go Maja 65
37-500 Jarosław

Pół roku bólu i chodzenia po lekarzach.Obydwa barki ograniczaly moja normalne zycie.on mnie wyzwolil z cierpienia i doprowadzil do normalnosci.CHWALA MU ZA TO?
POLECAM?

POLECAM?

Opinia dodana przez: zdzislaw

Pracownie diagnostyczne i zabiegowe
3 Maja 70

Polecam tą panią doktor bo jest miła uprzejma sympatyczna

Polecam tą panią doktor bo jest miła uprzejma sympatyczna

Jana III Sobieskiego 20
Jarosław

najlepszy lekarz, którego profesjonalizm i zaangazowanie moge polecic bez zmrużenia oka:-)

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "NEUROSPEC" Neurologiczne Centrum Diagnostyczno- Leczniczo- Rehabilitacyjne
ulica Krakowska 39A
37-500 Jarosław

2 kwestie. Prywatny gabinet zobowiązuje żeby jednak być w godzinach otwartego gabinetu - niektórzy pacjenci pracują do późna. Przykro kolejny raz całować klamkę "bo Pan doktor kolejny raz wyszedł szybciej" Co do cięcia to komentarz wystawię po ocenie lekarza który ściągnie mi szwy - bo Pan doktor wyszedł już dzisiaj szybciej

Opinia dodana przez: Damian

Przychodnia POZ
Lisińskiego 6
37-500 Jarosław

Bardzo pomocna i fachowa lekarka. Polecam zdecydowanie, jednakże z racji pełnionej funkcji raczej cięzko się dostać.

Opinia dodana przez: Helena