Chirurg Ogólny Kłodzko

lekarz Dariusz Kobel

SZPITAL REJONOWY

Kłodzko

Wizyta u dra Kobla to, w moim przypadku, strata czasu i pieniedzy. Ten lekarz nawet nie chcial wysluchac mojego problemu wiec oczywiscie nie mogl mi pomoc. Bez dluzszego zastanowienia sie, wypisal leki, ktore na nic sie zdaly. Brak empatii i delikatnosci.. a Jego aroganckie podejscie do pacjenta, czlowieka, ktory najzwyklej w swiecie, szukal pomocy, nie powinno miec w ogole miejsca. Moze pomogl innym pacjentom, mnie absolutnie w niczym..
Opinia dodana przez: Aneta
Kłodzko Chirurg ogólny lek. med. Aleksander Biały

lek. med. Aleksander Biały

Chirurg ogólny, Urolog

Przychodnia Kłodzko - ProDiagno - Przychodnia Lekarzy Specjalistów
Harcerzy 1
57-300 Kłodzko

W grudniu 2019 dowiedziałem się o mojej chorobie, a już na początku stycznia Pan doktor wiedząc, że liczy się każdy dzień podjął się niełatwej operacji usunięcia nerki, co było priorytetem dla dalszego leczenia. Z kartą DILO poszukując terminu takiej operacji to ,w najlepszym wypadku, oczekiwanie ok. 4 miesiące i to z wielkim znakiem zapytania czy mnie zakwalifikują do niej. Dziękowałem losowi, że spotkałem właśnie jego bezinteresownego i tak pomocnego. Jestem ...
Opinia dodana przez: Zygmunt

lekarz Janusz Majdowski

Kłodzko

BARDZO,BARDZO DZIĘKUJĘ ZA OPIEKĘ NAD MOIM OJCEM I ZA PRZYWRÓCENIE GO DO ŻYCIA. KOMPETENCJE PANA DOKTORA, WSPANIAŁE I CIEPŁE PODEJŚCIE SPRAWIŁY, ŻE JEST NADAL Z NAMI.
Opinia dodana przez: IWONA

lekarz Wiktor Wolfson

Chirurg ogólny, Ortopeda

Kusocińskiego 3a lok. 1
Kłodzko

Zdecydowanie nie polecam pomimo że byłam prywatnie to podsumowując nic się nie dowiedziałam z tej wizyty

Paweł Łukaszewicz

Salus Centrum Medyczne
Kusocińskiego 3a (Centrum Medyczne Salus)
57-300 Kłodzko

Zgadzam się jeżeli była by ocena mniej niż 0 to taka się Panu doktorowi należy. Od człowieka wykształconego, a tym bardziej lekarza wymaga się chociaż trochę kultury, zrozumienia dla chorego pacjenta, a tu nic 0. Mnie swoim zachowaniem doprowadził do takiej traumy, że nie mogę do dziś dojść do siebie.Nikomu ale to nikomu NIE polecam wprost przeciwnie. Był moim lekarzem prowadzącym nie wolno było o nic zapytać o nic poprosić, ...

lek. dent. Maciej Anioła

Chirurg ogólny, Stomatolog

specjalistyczna prakt. lekarska
Malczewskiego 9 lok. 1
57-300 Kłodzko

Podpisał umowę z NFZ na prowadzenie usług w Kłodzku dla ubezpieczonych. Wcześniej prowadził prywatny gabinet w Słupcu, gdzie wyrobił sobie opinię drogiego, ale nieskutecznego - wykonane protezy uwierały.
Opinia oparta na zgodnych spostrzeżeniach własnych i wszystkich pięciu poznanych byłych pacjentów z rejonu Słupca.
Oszczędza na dezynfekcji, sterylizacji i korzystaniu z wyjałowionych materiałów jednorazowego użytku. Również na stosowaniu droższych tworzyw na protezy dla pacjentów z uczuleniami alergicznymi. W kłodzkim gabinecie pacjenci ...
Opinia dodana przez: mike

lekarz Henryk Stachura

Przychodnia Lekarska "ESKULAP"
Wojska Polskiego 18b
57-300 Kłodzko

Bardzo dobry lekarz, godny polecenia. Zostałam przyjęta bez problemu, doktor wytłumaczył co robić dalej z urazem i czułam się naprawdę jak w dobrych rękach
Opinia dodana przez: Aga

lekarz Stanisław Leśniak

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Salus Centrum Medyczne
Kusocińskiego 3a (Centrum Medyczne Salus)
57-300 Kłodzko

Wspaniały człowiek jak i lekarz. To co inni partacze zepsuli i nie potrafili naprawić,ten doktor w kilka minut podał odpowiednią diagnozę i podjął się operacji,której odmawiali inni lekarze. Jeśli ktoś szuka dobrego chirurga naczyniowego to polecam właśnie tego doktora. Zna się facet na rzeczy i przede wszystkim jest uczciwym człowiekiem,nie łże jak inni,u których byłem z wizytą. Wielki POZYTYW!!!
Opinia dodana przez: roberton0007

lekarz Bartek Oleksiuk

57-300 Kłodzko

bardzo dobrze zapowiadający sie chirurg,lekarz z powołania

lekarz Andrzej Kaniak

Kromera 34
57-300 Kłodzko

Lekarz ten pomylił się z powołaniem wydaje się jak by nie chciało mu się pracować i siedzi na siłę w swoim gabinecie. Ma złe podejście do pacjenta głupio komentuje zamiast dobrze doradzić. Brak zdecydowania i iskry do działania powinien udać się na wieczny urlop. Nie polecam.

Chirurdzy ogólni w mieście Kłodzko