Chirurg Ogólny Kłodzko

bardzo dobrze zapowiadający sie chirurg,lekarz z powołania

lekarz Stanisław Leśniak

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Salus Centrum Medyczne
Kusocińskiego 3a (Centrum Medyczne Salus)
57-300 Kłodzko

Wspaniały człowiek jak i lekarz. To co inni partacze zepsuli i nie potrafili naprawić,ten doktor w kilka minut podał odpowiednią diagnozę i podjął się operacji,której odmawiali inni lekarze. Jeśli ktoś szuka dobrego chirurga naczyniowego to polecam właśnie tego doktora. Zna się facet na rzeczy i przede wszystkim jest uczciwym człowiekiem,nie łże jak inni,u których byłem z wizytą. Wielki POZYTYW!!!

Opinia dodana przez: roberton0007 roberton0007

Przychodnia Lekarska "ESKULAP"
Wojska Polskiego 18b
57-300 Kłodzko

Bardzo dobry lekarz, godny polecenia. Zostałam przyjęta bez problemu, doktor wytłumaczył co robić dalej z urazem i czułam się naprawdę jak w dobrych rękach

Opinia dodana przez: Aga

lekarz Wiktor Wolfson

Chirurg ogólny, Ortopeda

Kusocińskiego 3a lok. 1

kilka razy byłem pacjentem dr Wolfsona i
zawsze tak samo: powitanie ,diagnoza,
efektywne leczenie i właściwe zalecenia.
Widać , że w praktyce Tego lekarza to
standard. Doktor Wolfson to lekarz , który
lubi swój zawód , a ilość pacjentów ...

kilka razy byłem pacjentem dr Wolfsona i
zawsze tak samo: powitanie ,diagnoza,
efektywne leczenie i właściwe zalecenia.
Widać , że w praktyce Tego lekarza to
standard. Doktor Wolfson to lekarz , który
lubi swój zawód , a ilość pacjentów przed
gabinetem jak przyjmuje jest najlepszą
rekomendacją Jego wiedzy i zaangażowania . Polecam s k

SZPITAL REJONOWY

Kłodzko

Bardzo dobry lekarz i gdy do niego idę, to zawsze go spotykam czytającego. ciągle się więc kształci.

Opinia dodana przez: Jerzy

Kłodzko

BARDZO,BARDZO DZIĘKUJĘ ZA OPIEKĘ NAD MOIM OJCEM I ZA PRZYWRÓCENIE GO DO ŻYCIA. KOMPETENCJE PANA DOKTORA, WSPANIAŁE I CIEPŁE PODEJŚCIE SPRAWIŁY, ŻE JEST NADAL Z NAMI.

Opinia dodana przez: IWONA

specjalistyczna prakt. lekarska
Malczewskiego 9 lok. 1
57-300 Kłodzko

Szczerze polecam Doktora Anioła, jeśli się boisz dentysty i masz problem z zębami to tylko do niego.

Salus Centrum Medyczne
Kusocińskiego 3a (Centrum Medyczne Salus)
57-300 Kłodzko

Dziwię się tym negatywnym opiniom ( ogólnie mam wrażenie że anonimowi autorzy w internecie dają upust swojej frustracji).Mam inne zdanie.Leżałam na oddziale i tylko Pan Doktor Łukaszewicz był prawdziwie zainteresowany nie tylko moim zdrowiem ale też... ogólnie pojętym samopoczuciem. Tylko On przychodził sprawdzić jak się czuję ( poza obowiązkowym "obchodem" czy dyżurem).Dodam- bezinteresownie ( tj. nie oczekiwał i nie otrzymał ode mnie żadnych korzyści materialnych).Sprawnie, rzetelnie i bez komplikacji przeprowadził u mnie zabieg operacyjny.Przez okres mojego pobytu w szpitalu był często zabiegany ale zawsze życzliwy, miły i współczujący.Polecam każdemu kto będzie musiał "nawiązać kontakt z torakochirurgiem".

Kromera 34
57-300 Kłodzko

Lekarz ten pomylił się z powołaniem wydaje się jak by nie chciało mu się pracować i siedzi na siłę w swoim gabinecie. Ma złe podejście do pacjenta głupio komentuje zamiast dobrze doradzić. Brak zdecydowania i iskry do działania powinien udać się na wieczny urlop. Nie polecam.

Wojska Polskiego 16 gab.2