Chirurg Ogólny Kłodzko

lekarz Dariusz Kobel

SZPITAL REJONOWY

Kłodzko

Co tu powiedzieć bardzo miły doktor wyluzowany robił mi zabieg na stopie wszystko mi opisał jak to będzie wyglądało pamiętam do dziś jego słowa jak przyszedł ze znieczuleniem i powiedział że będzie bardzo boleć zastrzyk No i tak było oj bolał zastrzyk jak cholera.
Kłodzko Chirurg ogólny lek. med. Aleksander Biały

lek. med. Aleksander Biały

Chirurg ogólny, Urolog

Przychodnia Kłodzko - ProDiagno - Przychodnia Lekarzy Specjalistów
Harcerzy 1
57-300 Kłodzko

W grudniu 2019 dowiedziałem się o mojej chorobie, a już na początku stycznia Pan doktor wiedząc, że liczy się każdy dzień podjął się niełatwej operacji usunięcia nerki, co było priorytetem dla dalszego leczenia. Z kartą DILO poszukując terminu takiej operacji to ,w najlepszym wypadku, oczekiwanie ok. 4 miesiące i to z wielkim znakiem zapytania czy mnie zakwalifikują do niej. Dziękowałem losowi, że spotkałem właśnie jego bezinteresownego i tak pomocnego. Jestem ...
Opinia dodana przez: Zygmunt

lekarz Janusz Majdowski

Kłodzko

BARDZO,BARDZO DZIĘKUJĘ ZA OPIEKĘ NAD MOIM OJCEM I ZA PRZYWRÓCENIE GO DO ŻYCIA. KOMPETENCJE PANA DOKTORA, WSPANIAŁE I CIEPŁE PODEJŚCIE SPRAWIŁY, ŻE JEST NADAL Z NAMI.
Opinia dodana przez: IWONA

Paweł Łukaszewicz

Salus Centrum Medyczne
Kusocińskiego 3a (Centrum Medyczne Salus)
57-300 Kłodzko

Bardzo dziękuję Panu Doktorowi za podjęcie leczenia mojego taty. Pan Doktor Łukaszewicz był lekarzem prowadzącym , mieliśmy kontakt telefoniczny i zawsze bardzo dokladnie wyjasniał stan zdrowia taty, planowane zabiegi i ich przebieg. Pan Doktor może rzadko się uśmiecha, ale czy to oznacza, że nie jest dobrym specjalistą? Jestem wdzięczna za opiekę nad moim tatą, zainteresowanie i życzę dalszych sukcesów w ratowaniu życia pacjentom!
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Wiktor Wolfson

Chirurg ogólny, Ortopeda

Kusocińskiego 3a lok. 1
Kłodzko

Zdecydowanie nie polecam pomimo że byłam prywatnie to podsumowując nic się nie dowiedziałam z tej wizyty

lek. dent. Maciej Anioła

Chirurg ogólny, Stomatolog

specjalistyczna prakt. lekarska
Malczewskiego 9 lok. 1
57-300 Kłodzko

Podpisał umowę z NFZ na prowadzenie usług w Kłodzku dla ubezpieczonych. Wcześniej prowadził prywatny gabinet w Słupcu, gdzie wyrobił sobie opinię drogiego, ale nieskutecznego - wykonane protezy uwierały.
Opinia oparta na zgodnych spostrzeżeniach własnych i wszystkich pięciu poznanych byłych pacjentów z rejonu Słupca.
Oszczędza na dezynfekcji, sterylizacji i korzystaniu z wyjałowionych materiałów jednorazowego użytku. Również na stosowaniu droższych tworzyw na protezy dla pacjentów z uczuleniami alergicznymi. W kłodzkim gabinecie pacjenci ...
Opinia dodana przez: mike

lekarz Henryk Stachura

Przychodnia Lekarska "ESKULAP"
Wojska Polskiego 18b
57-300 Kłodzko

Bardzo dobry lekarz, godny polecenia. Zostałam przyjęta bez problemu, doktor wytłumaczył co robić dalej z urazem i czułam się naprawdę jak w dobrych rękach
Opinia dodana przez: Aga

lekarz Stanisław Leśniak

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Salus Centrum Medyczne
Kusocińskiego 3a (Centrum Medyczne Salus)
57-300 Kłodzko

Wspaniały człowiek jak i lekarz. To co inni partacze zepsuli i nie potrafili naprawić,ten doktor w kilka minut podał odpowiednią diagnozę i podjął się operacji,której odmawiali inni lekarze. Jeśli ktoś szuka dobrego chirurga naczyniowego to polecam właśnie tego doktora. Zna się facet na rzeczy i przede wszystkim jest uczciwym człowiekiem,nie łże jak inni,u których byłem z wizytą. Wielki POZYTYW!!!
Opinia dodana przez: roberton0007

lekarz Bartek Oleksiuk

57-300 Kłodzko

bardzo dobrze zapowiadający sie chirurg,lekarz z powołania

lekarz Andrzej Kaniak

Kromera 34
57-300 Kłodzko

Lekarz ten pomylił się z powołaniem wydaje się jak by nie chciało mu się pracować i siedzi na siłę w swoim gabinecie. Ma złe podejście do pacjenta głupio komentuje zamiast dobrze doradzić. Brak zdecydowania i iskry do działania powinien udać się na wieczny urlop. Nie polecam.

Chirurdzy ogólni w mieście Kłodzko