lekarz Dariusz Kobel

Co tu powiedzieć bardzo miły doktor wyluzowany robił mi zabieg na stopie wszystko mi opisał jak to będzie wyglądało pamiętam do dziś jego słowa jak przyszedł ze znieczuleniem i powiedział że będzie bardzo boleć zastrzyk No i tak było oj bolał zastrzyk jak cholera.

Wizyta u dra Kobla to, w moim przypadku, strata czasu i pieniedzy. Ten lekarz nawet nie chcial wysluchac mojego problemu wiec oczywiscie nie mogl mi pomoc. Bez dluzszego zastanowienia sie, wypisal leki, ktore na nic sie zdaly. Brak empatii i delikatnosci.. a Jego aroganckie podejscie do pacjenta, czlowieka, ktory najzwyklej w swiecie, szukal pomocy, nie powinno miec w ogole miejsca. Moze pomogl innym pacjentom, mnie absolutnie w niczym..

Bardzo dobry lekarz i gdy do niego idę, to zawsze go spotykam czytającego. ciągle się więc kształci.

jeden znajlepszych dziwie sie tym którzy piszę negatywnie bardzo sie dziwie

jeden znajlepszych dziwie sie tym którzy piszę negatywnie bardzo sie dziwie

Wspaniały, fantastyczny człowiek, pomocny. Zawsze wysłucha, pomoże. Nie ma lepszego lekarza.

Ludzie to jest najgorszy chirurg jakiego znam . Paprak niesamowity , nie potrafi nawet prostych rzeczy takich jak: ściągnięcie szwów (sama ściągałam), nawet jak mi zrywał paznokcia to teraz wyglądam jak jastrząb spieprzył go tak że bardziej się już nie da, a mojej mamie niby brał się za żylaki to potem umierałą z bólu a jego to nie interesował. Także mówie wam od "KOBLA" z DALEKA na 1000000000000km.

Ludzie skont te opinie. Tragedia! Fatalne podejście do pacjenta

Ludzie skont te opinie. Tragedia! Fatalne podejście do pacjenta

Najlepszy z najlepszych.Polecam.To On uratował moje życie.

Najlepszy z najlepszych.Polecam.To On uratował moje życie.

Jestem leczona przez doktora Kobla od pięciu lat. Po raz pierwszy skutecznie. Jedyny chirurg, któremu ufam:)

Jestem leczona przez doktora Kobla od pięciu lat.
Po raz pierwszy skutecznie.
Jedyny chirurg, któremu ufam:)

Z czystym sumieniem moge powiedziec ze jest to najbardziej oddany pacjentowi chirurg w województwie. Gorąco polecam