lekarz Dariusz Kobel

Chirurg ogólny

Wizyta u dra Kobla to, w moim przypadku, strata czasu i pieniedzy. Ten lekarz nawet nie chcial wysluchac mojego problemu wiec oczywiscie nie mogl mi pomoc. Bez dluzszego zastanowienia sie, wypisal leki, ktore na nic sie zdaly. Brak empatii i delikatnosci.. a Jego aroganckie podejscie do pacjenta, czlowieka, ktory najzwyklej w swiecie, szukal pomocy, nie powinno miec w ogole miejsca. Moze pomogl innym pacjentom, mnie absolutnie w niczym..

Bardzo dobry lekarz i gdy do niego idę, to zawsze go spotykam czytającego. ciągle się więc kształci.

Wspaniały, fantastyczny człowiek, pomocny. Zawsze wysłucha, pomoże. Nie ma lepszego lekarza.

jeden znajlepszych dziwie sie tym którzy piszę negatywnie bardzo sie dziwie

jeden znajlepszych dziwie sie tym którzy piszę negatywnie bardzo sie dziwie

Ludzie to jest najgorszy chirurg jakiego znam . Paprak niesamowity , nie potrafi nawet prostych rzeczy takich jak: ściągnięcie szwów (sama ściągałam), nawet jak mi zrywał paznokcia to teraz wyglądam jak jastrząb spieprzył go tak że bardziej się już nie da, a mojej mamie niby brał się za żylaki to potem umierałą z bólu a jego to nie interesował. Także mówie wam od "KOBLA" z DALEKA na 1000000000000km.

Najlepszy z najlepszych.Polecam.To On uratował moje życie.

Najlepszy z najlepszych.Polecam.To On uratował moje życie.

"Nie ma to jak KOBEL" słyszałam przyjmowana na oddział:) " Módl się kobieto aby on właśnie cię kroił." To tylko dwa komentarze jakie usłyszałam na starcie. I w rzeczy samej nie ma lepszego niż ON- Dariusz Kobel:)Miły profesjonalista, przystojny mężczyzna, uczciwy człowiek:)

Jestem leczona przez doktora Kobla od pięciu lat. Po raz pierwszy skutecznie. Jedyny chirurg, któremu ufam:)

Jestem leczona przez doktora Kobla od pięciu lat.
Po raz pierwszy skutecznie.
Jedyny chirurg, któremu ufam:)

SUPER LEKARZ ZAWSZE POMOŻE JAK MOŻE BARDZO MIŁY UŚMIECHNIETY POPROSTU CZŁOWIEK

SUPER LEKARZ ZAWSZE POMOŻE JAK MOŻE BARDZO MIŁY UŚMIECHNIETY POPROSTU CZŁOWIEK

Z czystym sumieniem moge powiedziec ze jest to najbardziej oddany pacjentowi chirurg w województwie. Gorąco polecam