Chirurg Ogólny Kościerzyna

Szpital
A. Piechowskiego 36
83-400 Kościerzyna

Rewelacyjna pani doktor. Wycinałam już kilka znamion. Profesjonalnie, bezboleśnie. Poza tym bardzo kontaktowa i życzliwa.

Opinia dodana przez: Patrycja

83-400 Kościerzyna

Chodzę już do doktora osiem miesięcy jestem bardzo zadowolony bardzo kopetentny szczery człowiek mało takich w przychodniach wie co robić i jak leczyć szacunek panie doktorze Jan.

Opinia dodana przez: Jan

szpital specjalistyczny

83-400 Kościerzyna

Nadzwyczajna Pani Doktor !!! Kompetentna, p. chirurg o "złotych rączkach", cierpliwa wobec pacjenta, bezinteresowna, jestem pod dużym wrażeniem jej fachowości.
Polecam

Polecam

83-400 Kościerzyna

Bardzo kompetentny i cierpliwy lekarz. Mimo nawału obowiązków potrafił wytłumaczyć nawet kilka razy co to za choroba i na czym będzie polegało leczenie.
Moim mężem zajął się bardzo profesjonalnie- dzięki niemu nadal żyje.

Moim mężem zajął się bardzo profesjonalnie- dzięki niemu nadal żyje.

Opinia dodana przez: Aga

83-400 Kościerzyna

Z czystym sercem polecam dr.Wojciecha Makarewicza,prawie dwa lata temu dzięki jego życzliwości i pomocy moja siostra została odpowiednio pokierowana a w konsekwencji leczona.Więc gdy w sierpniu dowiedziałam się że mąż ma raka jelita,od razu zwróciłam się do dr.Makarewicza i nie zawiodłam się,operacja udana a mąż wraca do sił.Dr Wojciech jest bardzo życzliwym,ciepłym i uśmiechniętym lekarzem a to bardzo pomaga pacjentowi w ciężkich chwilach.Dziękuję i życzę zdrowia.

Opinia dodana przez: Bogusia

Piotr Jarecki

Urolog, Chirurg ogólny

Tetmajera 2a
Kościerzyna

jestem bardzo nieufny w stosunku do lekarzy,jednak po 1ej wizycie bardzo przypadl mi do gustu.wszystko jeszcze przedemna ,lecz pierwsze spotkanie z dr.Jareckim pozwolilo mi utwierdzic sie w przekonaniu,ze chyba bedzie to ten lekarz,ktorego od dawna szukalem.w pelni popieram wszystkie pozytywne opinie ,zas gdyby ktos ocenil w sposob negatywny tego lekarza to nigdy nie dal bym temu wiary .zaznaczam ,ze jest to moja opinia po 1 ej wizycie i nie wierze,ze mogla by ona ulec zmianie.znam sie na ludziach i potrafie odroznic fachowca od partacza.

Szpital
A. Piechowskiego 36
83-400 Kościerzyna

Nie polecam ! Przyjechałam na wizytę z dwójka dzieci niestety spóźniona aż o 2 minuty . Czekałam na lekarza pod gabinetem . Wyszedł po paru minutach i wywołał kilku pacjentów oprócz mnie . Pol godziny później wyszedł ponownie i podeszłam do niego chcąc uzyskać informacje na temat mojej wizyty . Lekarz uznał ze nie jestem ubezpieczona ( mimo ze jestem na chorobowym w zusie ) bo mu się nie wyświetliło i wykreślił mnie z listy pacjentów. Powiedział ze wywołał moje nazwisko i nie było mnie, mimo ze siedziałam pod drzwiami. I jeszcze się wykłócał ze na pewno nie siedziałam tam kiedy była nawet pacjentka która miała na późniejsza godzinę ale widocznie bała się odezwać widząc jego arogancki stosunek do drugiej osoby . Kiedy powiedziałam ze czekałam cały czas lekarz powiedział - Niech mi pani bzdur nie opowiada jak ja nie lubię jak mi ludzie takie kity wciskają i jeszcze zaczął pouczać ze mam iść do recepcji i wyjaśnić brak ubezpieczenia. Jakiś kompletny brak szacunku do pacjenta a jeszcze tydzień wcześniej telefonowała do mnie pani z recepcji i przesunęła moja wizytę na godzinę później i jakoś wtedy potrafili do mnie zadzwonić ale wizytę wykreślić to bez mojej wiedzy . Zero wyrozumienia kobieta z dwójka małych dzieci chyba mogła się spóźnić o minutę czy dwie kiedy ja mogę czekać na wywołanie nawet kilka godzin .

Opinia dodana przez: Emila

Kościerzyna

Super podejście, bardzo konkretny i miły. Poświęcił dużo czasu na wyjaśnienie problemu.Tak nastawił złamaną z przemieszczeniem rekę, że po nastwieniu na prześwietleniu wyglądała jak przed złamaniem. Polecam bardzo.

Opinia dodana przez: Adrianna

83-400 Kościerzyna

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia"
Skłodowskiej-Curie 7

Chirurdzy ogólni w mieście Kościerzyna