Filtruj terminy

Chirurg Ogólny Kościerzyna

83-400 Kościerzyna

Chodzę już do doktora osiem miesięcy jestem bardzo zadowolony bardzo kopetentny szczery człowiek mało takich w przychodniach wie co robić i jak leczyć szacunek panie doktorze Jan.

Opinia dodana przez: Jan

Szpital
A. Piechowskiego 36
83-400 Kościerzyna

Rewelacyjna pani doktor. Wycinałam już kilka znamion. Profesjonalnie, bezboleśnie. Poza tym bardzo kontaktowa i życzliwa.
Opinia dodana przez: Patrycja

szpital specjalistyczny

83-400 Kościerzyna

Nadzwyczajna Pani Doktor !!! Kompetentna, p. chirurg o "złotych rączkach", cierpliwa wobec pacjenta, bezinteresowna, jestem pod dużym wrażeniem jej fachowości.
Polecam

83-400 Kościerzyna

Bardzo kompetentny i cierpliwy lekarz. Mimo nawału obowiązków potrafił wytłumaczyć nawet kilka razy co to za choroba i na czym będzie polegało leczenie.
Moim mężem zajął się bardzo profesjonalnie- dzięki niemu nadal żyje.
Opinia dodana przez: Aga

83-400 Kościerzyna

Z czystym sercem polecam dr.Wojciecha Makarewicza,prawie dwa lata temu dzięki jego życzliwości i pomocy moja siostra została odpowiednio pokierowana a w konsekwencji leczona.Więc gdy w sierpniu dowiedziałam się że mąż ma raka jelita,od razu zwróciłam się do dr.Makarewicza i nie zawiodłam się,operacja udana a mąż wraca do sił.Dr Wojciech jest bardzo życzliwym,ciepłym i uśmiechniętym lekarzem a to bardzo pomaga pacjentowi w ciężkich chwilach.Dziękuję i życzę zdrowia.
Opinia dodana przez: Bogusia

Piotr Jarecki

Urolog, Chirurg ogólny

Tetmajera 2a
Kościerzyna

jestem bardzo nieufny w stosunku do lekarzy,jednak po 1ej wizycie bardzo przypadl mi do gustu.wszystko jeszcze przedemna ,lecz pierwsze spotkanie z dr.Jareckim pozwolilo mi utwierdzic sie w przekonaniu,ze chyba bedzie to ten lekarz,ktorego od dawna szukalem.w pelni popieram wszystkie pozytywne opinie ,zas gdyby ktos ocenil w sposob negatywny tego lekarza to nigdy nie dal bym temu wiary .zaznaczam ,ze jest to moja opinia po 1 ej wizycie i nie wierze,ze ...

Szpital
A. Piechowskiego 36
83-400 Kościerzyna

Nie polecam ! Przyjechałam na wizytę z dwójka dzieci niestety spóźniona aż o 2 minuty . Czekałam na lekarza pod gabinetem . Wyszedł po paru minutach i wywołał kilku pacjentów oprócz mnie . Pol godziny później wyszedł ponownie i podeszłam do niego chcąc uzyskać informacje na temat mojej wizyty . Lekarz uznał ze nie jestem ubezpieczona ( mimo ze jestem na chorobowym w zusie ) bo mu się nie wyświetliło ...
Opinia dodana przez: Emila

Kościerzyna

Super podejście, bardzo konkretny i miły. Poświęcił dużo czasu na wyjaśnienie problemu.Tak nastawił złamaną z przemieszczeniem rekę, że po nastwieniu na prześwietleniu wyglądała jak przed złamaniem. Polecam bardzo.
Opinia dodana przez: Adrianna

lekarz Roman Bielawa

Lekarz medycyny ratunkowej, Chirurg ogólny

Aleksandra Fredry 1

Witam
Lekarz bez jakiegokolwiek podejścia do pacjenta, szczególne małego dziecka.Nie przyjemny,opryskiliwy z wielką łaska odpowiadał na zadawane pytania zatroskanej matki.Nikomu nie polecam tego lekarza.
Na pytania odpowiadał bardzo sympatyczny ratownik medyczny że szpitala w Kościerzynie natomiast lekarz zachowywał się tak jakby był tam za karę a przecież dostaję za to pieniądze.Moze Pan doktor powinien zastanowić się na zmianą zawodu.
Opinia dodana przez: Sławek

Chirurdzy ogólni w mieście Kościerzyna