Chirurg Ogólny Krynica-Zdrój

lekarz Irena Hanusiak-Makuła

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

ul. Do Pociesznej Wody 13
34-700 Rabka-Zdrój

Wspaniała, cierpliwa lekarka skupiająca się na pacjencie i praktykująca medycynę w sposób, który, niestety, zanika.

Opinia dodana przez: Hanka

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Tymbarku
315
34-650 Tymbark

Polecam serdecznie doktora Roberta!
Miły, ciepły, troskliwy, od serca dba o pacjenta.
Inteligentny i pomocny.

Bez problemu zlokalizował, zdjagnozował, wytłumaczył co to jest zatoka włosowa po czym dokładnie wyciął.
W szpitalu codziennie na kilka minut wpadł zapytać jak się czuję.

Naprawdę lekarz z powołania!
Pozdrawiam!

Polecam serdecznie doktora Roberta!
Miły, ciepły, troskliwy, od serca dba o pacjenta.
Inteligentny i pomocny.

W szpitalu codziennie na kilka minut wpadł zapytać jak się czuję.

Naprawdę lekarz z powołania!
Pozdrawiam!

Opinia dodana przez: Adam

MARBIK
Kraszewskiego 118 (parter, pok.8)
33-380 Krynica-Zdrój

Fantastyczny człowiek z ogromną wiedzą. Taki lekarz, przy którym mija strach, bo jest się w dobrych rękach :)

Krynica-Zdrój

Lekarz posiadający duży profesjonalizm i wyważone podejście do pacjenta. Kilka dni temu operował mnie w asyście z innym chirurgiem. Bardzo dziękuję.

Pacjentka lubiąca dowcipy :)

Pacjentka lubiąca dowcipy :)

lek. med. Piotr Budzyński

Lekarz rehabilitacji medycznej, Chirurg ogólny

ARTMED

33-380 Krynica-Zdrój

Z przykrością stwierdzam że Pan doktor Budzyński to niestety naciągacz. Na pierwszej wizycie nastraszył nas tak, że pacjent totalnie się załamał. Jak wszystkim przepisał zastrzyki Traumeel ponieważ z tego tytułu ma niesamowite profity. Kilka dni po ciężkiej operacji zalecił intensywną rehabilitacje. Na szczęście jesteśmy niedowiarkami i skonsultowaliśmy to w szpitalu w Nowym Targu. Specjaliści chwycili się za głowę. Stanowczo zabronili chodzić na wizyty do Pana Budzyńskiego. Na tydzień po operacji Pacjent ma odpoczywać a nie forsować codziennie złamanie w drodze do gabinetu lekarza i podczas rehabilitacji oraz narażać się na infekcje z tytułu tak częstych zastrzyków. Traumeel to specyfik który nigdy nikomu nie pomógł ale też nie zaszkodził dlatego Pan doktor tak chętnie go przepisuje. Znam kilku pacjentów Pana Budzyńskiego i każdy bez względu na dolegliwości był szprycowany tym za przeproszeniem gównem. Ludzie którzy Pana Budzyńskiego chwalą po prostu są zaczarowani przez jego idealne podejście do pacjenta. Najpierw nastraszy, później powie że on się tym zajmie, zagra zaangażowanie. Da 50% zniżki na rehabilitację ps.... na której i tak zarabia krocie. Ludzie nie nabierajcie się na to! Wiem że w sączu brakuje dobrych specjalistów ale każdą diagnozę tego lekarza konsultujcie z kimś bo możecie wydać kupę kasy niepotrzebnie. A producent Traumeelu za waszą głupotę wyśle Pana doktora na wypasione wakacje bo nakręca im sprzedaż jak nikt inny.

Szpital Powiatowy
JÓZEFA IGNACEGO KRASZEWSKIEGO 142
33-380 Krynica-Zdrój

Nie operował mnie - może i dobrze, a opiekował się pacjentami na podległej mu sali w szpitalu sądeckim w tym właśnie mną. Jako lekarz - niekompetentny, ponieważ informowany wielokrotnie o uczuleniu na leki i składniki, przy wyjściu ze szpitala przepisał lek przeciwbólowy zawierający składnik uczulający, który mógł spowodować u mnie jeszcze większe rozrzedzenie krwi i krwotok. Kiedy skontaktowałam się z nim telefonicznie poinformował, aby z operowaną nogą dostać się jakoś do szpitala i oddać mu lek, aby mógł wypisać receptę na inny. Natomiast podejście lekarza do pacjenta dobre, aczkolwiek powierzchowne.

Opinia dodana przez: Katarzyna

LaserMed
ul. Jana Kilińskiego 5A
34-400 Nowy Targ

Pani Doktor podczas prywatnej wizyty bez zarzutu. Miła,sympatyczna, delikatna podczas badania. Natomiast w szpitalu odwrotnie. Poza tym błędnie wystawiła diagnozę. Gdyby nie to, pacjentka byłaby dawno po niegroźnej operacji (wycięcia WIDOCZNYCH polipów) - tak to cały czas boryka się z niesamowitym bólem, w kolejce na zabieg.
Pani Doktor uznała że operacja może być groźna i zakończyć się kalectwem do końca życia ( nie widziała podczas badania nic do wycięcia).

Opinia dodana przez: Aleksandra

MARBIK
Kraszewskiego 118 (parter, pok.8)
33-380 Krynica-Zdrój

Kiepski chirurg, nie polecam. operował mi przepuklinę pachwinową i spartaczył. po operacji nawet mnie nie odwiedził. Konował i partacz.

ulica Gorczańska 19c

ul. Traczykówka 94