Lekarze Chirurg ogólny Krynica-Zdrój

- 10
Pierwszy raz po kilku minutach rozmowy lekarz wzbudził we mnie tak duże zaufanie. Profesjonalizm i empatia do pacjenta spowodowały że nie myślałam o bólu związanym z drobnym zabiegiem. Polecam.
Opinia dodana przez: Agnieszka
Lekarz posiadający duży profesjonalizm i wyważone podejście do pacjenta. Kilka dni temu operował mnie w asyście z innym chirurgiem. Bardzo dziękuję. Pacjentka lubiąca dowcipy :)

lek. med. Piotr Budzyński

Chirurg ogólny, Lekarz rehabilitacji medycznej

Polecam z czystym sumieniem. Przez 2 lata rehabilitowałam się u wielu specjalistów i pomagało tylko chwilowo. Po 3 zastrzykach z kolagenu dolegliwości przeszły całkowicie. Mogę spać i normalnie funkcjonować a nawet ćwiczyć. I mimo, że wielu lekarzy wypowiada się negatywnie na temat tych zastrzyków i radzi tylko leki przeciwbólowe i operacje to chyba lepiej spróbować tej metody, mi ta metoda pomogła i dała nowe życie bez bólu.
Opinia dodana przez: JUSTYNA
Bardzo polecam Pana doktora wszystkim!!!! Pełen profesjonalizm! Usuwał mi kaszaki wszystko wytłumaczył sprawnie wykonał zabieg. Bardzo kulturalny i sympatyczny. Gorąco polecam 😊
Opinia dodana przez: Anna
Nie operował mnie - może i dobrze, a opiekował się pacjentami na podległej mu sali w szpitalu sądeckim w tym właśnie mną. Jako lekarz - niekompetentny, ponieważ informowany wielokrotnie o uczuleniu na leki i składniki, przy wyjściu ze szpitala przepisał lek przeciwbólowy zawierający składnik uczulający, który mógł spowodować u mnie jeszcze większe rozrzedzenie krwi i krwotok. Kiedy skontaktowałam się z nim telefonicznie poinformował, aby z operowaną nogą dostać się jakoś ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Andrzej Major