Chirurg Ogólny Luboń

Centrum Medyczna "Lumedica" Sp. z o.o.
Żabikowska 63
62-030 Luboń

Polecam bardzo dobre podejście do pacjenta. Lekarz bardzo sympatyczny. Wszystko że spokojem tłumaczy

Cenrtum Medyczne
Żeromskiego 1
62-031 Luboń

Jestem w trakcie leczenia kolana, kilka razy bardzo delikatnie wykonał ściąganie płynu i blokady. Usunięcie narośli na twarzy również przebiegło bezboleśnie. Dzięki jego stanowczości opanowałam paniczny strach. Polecam.

Opinia dodana przez: Iwa

Przychodnia Lekarska Med-Lux
Rynkowa 63
62-081 Luboń

Profesjonalista, cudowny człowiek i lekarz. Brakuje nam takich ludzi.

Profesjonalista, cudowny człowiek i lekarz. Brakuje nam takich ludzi.

Lipowa 61
Luboń

jest najlepszym lekarzem, jakiego miałam:) sympatyczny, kompetentny,...nie mogę o nim złego słowa powiedziec, ....operował kilka osób w mojej rodzinie, wszystkie operacje przebiegły bezproblemowo, polecam, bo jest godny zaufania

ulica Dożynkowa 13
62-030 Luboń

"Zapewniam miłą, serdeczną, przyjazną atmosferę oraz fachową opiekę lekarską." Niestety z tymi słowami doktora Dotki nie zgadzam się! Na oddziale chirurgicznym doktora panuje bałagan. Proszę sobie wyobrazić pacjenta, który brał udział w wypadku samochodowym, dokonano operacji jelita (operował inny lekarz). Po kilku dniach od operacji nadal występowały dziwne bóle w plecach. Doktor Dotka na pytanie "Panie doktorze, czy nie jest nic złamane?" odpowiedział "Nie". Wszystkie badania były robione zaraz po wypadku. Dopiero na 10 dzień pobytu w szpitalu, przy wypisie poinformowano mnie i moją rodzinę (chociaż wcześniej były rozmowy z co najmniej czterema lekarzami z oddziału, w tym z ordynatorem) o złamaniu kręgosłupa- L5 i żebra! To jakaś kpina żeby o tak poważnej sprawie zapomnieć!!! A najprawdopodobniej doktor i jego oddział zobaczył złamanie dopiero przy pisaniu wypisu i przeglądaniu płyty z rezonansu! Masakra! Dr Dotka postąpił bardzo nieprofesjonalnie i żałośnie! Zamiast miłej, przyjaznej atmosfery jak to sam napisał, cała rodzina doznała drugiego szoku po wypadku, niepotrzebnego stresu i przykrości. Druga sprawa. Dwa dni przed wypadkiem wyniki kolonoskopi były prawidłowe, w trakcie operacji okazało się że w jelicie są kamienie! Ordynator nie potrafił tego wyjaśnić! Krył lekarza który wykonał źle badanie? hm... A to ciekawe. Nigdy więcej nie chce widzieć tego chirurga na oczy!

Opinia dodana przez: Ben

lekarz Dorota Swoboda