lekarz Lesław Lenartowicz

2,4
2,6
2,1

Proszę omijać tego "lekarza" z daleka. Ekstremalnie nie miły, podnosi głos, traktuje jak intruza. Słyszałem już o nim ale mimo wszystko poszedłem, teraz żałuję. Nieliczne pozytywne opinie na pewno ustawione.

niekompetentny gbur i matoł na wizycie wcale mnie nie zbadał ,coś tam bakał pod nosem.Ogólnie nieprzyjemny w kontakcie z pacjentem. Omijajcie tego lekarza z daleka !!!

Gbur, nie miły, zadufany,zupełny olew na pacjenta z łaską odpowiada na pytania używa wulgaryzmów podczas wizyty, myśli chyba że jest pępkiem świata. Podczas pierwszej kontroli po złamaniu nogi nawet na nią nie spojrzał i nie spytał sie czy wszystko OK, kazał przyjść za kilka dni, nawet mu nie przyszło przez myśl żeby zrobić rentgena.Po wejściu do gabinetu łaskawie chowa "FAKT" na bok z oburzoną miną ze mu się chyba przerywa przegląd prasy.Trzymajcie sie z daleka od tego człowieka, plaszczy tam swoje dupsko na tym stołku nie wiem po co..

Byłem na wizycie u pana doktora, prosty zabieg usunięcia zmiany skórnej. Wizyta trwała 15 minut. W tym czasie doktor mnie miejscowo znieczulił, odczekał chwilę aż znieczulenie zaczęło działać następnie wyciął zmianę skórną i zaszył. Efekt był taki, że kroił mnie prawie na żywca bo znieczulenie jeszcze nie zadziałało. Po zdjęciu szwów bliznę mam dużą blizną. Odniosłem wrażenie że doktor bardzo się spieszył. Nie polecam.

jest najlepszym lekarzem, jakiego miałam:) sympatyczny, kompetentny,...nie mogę o nim złego słowa powiedziec, ....operował kilka osób w mojej rodzinie, wszystkie operacje przebiegły bezproblemowo, polecam, bo jest godny zaufania

Leczę się u tego lekarza już od wielu lat i zawsze stawia właściwą diagnozę. Z czystym sercem, mogę Go polecić każdemu. Jego wiedza, znacznie wykracza poza specjalizację. Odpowiada na każde nagłe wezwanie, jest bardzo uprzejmy i od pierwszej chwili wzbudza zaufanie. To naprawdę świetny lekarz!!!

Szczerze mowiąc trzymajcie sie Państwo od tego Pana jak najdalej. Jest niekompetentny i tylko może wyrządzić szkody. Ja leczę się już 8 miesięcy oczywiście zmieniłam lekarza ale zbyt poźno.

Szczerze mowiąc trzymajcie sie Państwo od tego Pana jak najdalej.
Jest niekompetentny i tylko może wyrządzić szkody.
Ja leczę się już 8 miesięcy oczywiście zmieniłam lekarza ale zbyt poźno.