Filtruj terminy

Chirurg Ogólny Mielec

Oddział Diagnostyczny Mielec
Stefana Żeromskiego 22
39-300 Mielec

Bardzo dobry lekarz.Świetne podejście do pacjenta,uśmiech, życzliwość.Poświęca dużo czasu na omówienie choroby, można pytać o wszystko co nas interesuje.Oby więcej takich lekarz.Na kartce nawet rysuje dany narząd i dokładnie tłumaczy, w którym miejscu jest problem.Widać,że robi to z serca.Ten zawód to jego pasja.Nie często zdarza się takie podejście.Wizyta prywatna 130 złotych.Warto.

Opinia dodana przez: Michał

Gabinet Urologiczny
Głowackiego
39-300 Mielec

Świetny lekarz, który szybko podejmuje leczenie. Naprawdę troszczy się o pacjentów, zarówno w przychodni jak i na oddziale. Polecam go, gdyż miałam okazję leżeć na mieleckim oddziale i w konfrontacji z innymi lekarzami on zdecydowanie zajmuje u mnie nr 1.

Mielec

Wartościowy lekarz godny wyrazy szacunku dla pacjenta miły w rozmowie
dobry w tłumaczeniu znalezieniu przyczyny choroby znakomity lekarz
pozdrawiam

Wartościowy lekarz godny wyrazy szacunku dla pacjenta miły w rozmowie
dobry w tłumaczeniu znalezieniu przyczyny choroby znakomity lekarz
pozdrawiam

Opinia dodana przez: Katarzyna

NZOZ Gabinet Lekarski "Medi Centr"
Adama Mickiewicza 40
39-300 Mielec

Do dr Żurawskiego trafiłem przez przypadek i nagle w grudniu 2016 - przebywając w Mielcu (normalnie pochodzę z Krakowa). Okazało się, że mój woreczek żółciowy kwalifikujący się do operacji (już ustalonej w Krakowie na styczeń 2017) jest nagle do wycięcia z powodu zapalenia dróg żółciowych. Z wielkim strachem wyraziłem zgodę na operację ponieważ było za duże ryzyko zakażeniem sepsą. Strach był wynikiem tego, że to nie moje miasto, a do tego negatywne opinie poprzedników zwielokrotniły moje obawy. Wszystko okazało się bezpodstawne.

Po wszystkim mogę powiedzieć, że same umiejętności doktora są na bardzo wysokim poziomie. Przed zabiegiem przeprowadził kompletny wywiad - może nie był uśmiechnięty ale nie był też niemiły (jak dla mnie ma być profesjonalny i taki właśnie był). Sam zabieg przebiegł sprawnie i laparoskopowo. Po operacji i dzień po, doktor osobiście przychodził w ciągu dnia pytając jak się czuję co było dosyć niespodziewane.

Podczas ściągnięcia szwów odpowiedział cierpliwie na wszystkie moje pytania - a było ich sporo oraz dokonał ich ściągnięcia. Rana goi się ładnie, a dzięki umiejętnemu zszyciu prawdopodobnie nie będzie żadnych śladów.

Opinia dodana przez: Konrad

al. Niepodległości 12 lok. 20
39-300 Mielec

Przeglądneła mi uzębienie ,załatała co było potrzeba.Doradziła usuniecie kamienia przed weselem u rodziny i miałem uśmiech jab na budyniu.

lekarz Janusz Zdziebło

Lekarz sportowy, Chirurg ogólny