Bardzo dobry ortopeda godny polecenia miałem robiona artroskopie w piatek w sobote do domu.Polecam doktora Paweł Tyniec

Robił mi artroskopię kolana. Świetny fachowiec, przemiły człowiek, poświęca mnóstwo czasu pacjentowi. Do tego uśmiechnięty i troskliwy, z poczuciem humoru. Polecam!

Nie będę się rozpisywał bo nie znam się na rzeczy. Poskręcał mi połamaną nogę... Powinien mieszkać w Sèvres jako wzór lekarza, tylko kto by nogi składał wtedy? "Obsługa" na najwyższym poziomie w publicznej placówce. Świetny fachowiec.

Miałam robiony zabieg artroskopii kolana. Fachowe podejście lekarza, wszystko tłumaczy, objaśnia. Jest bardzo sympatyczny, uśmiechnięty. Bada bardzo delikatnie, także polecam! Co ciekawe, to co wyczuł palcami podczas badania sprawdziło się w czasie zabiegu!

Miałam robiony zabieg artroskopii kolana.

jest miLy dobry polecam dobry gośc..... polecam

jest miLy dobry polecam dobry gośc..... polecam

Doskonały lekarz i bardzo miły człowiek, żaden lekarz nie poświęcił mi jeszcze tyle czasu, i na pierwszej wizycie powiedział mi co mi jest i jak dalej będzie mnie leczył. Po dwóch kolejnych wizytach nic mnie nie boli i jestem zdrowa :-) Za następne wizyty Pan doktor bierze 50zł tylko pierwsza mnie tak dużo kosztowała :-\ Polecam, Anna

Polecam, Anna

Byłem u tego lekarza w poradni, a operował mnie an tydzień wcześniej - wszystko mi powiedział, kiedym ogę zacząć stawać i chodzić bez kul, a do tego jeszcze noga mnie nie boli, a to dopiero niecałe dwa tygodnie - dopiero w poradni zobaczyłem jak niektórzy po operacji chodzą, cieszę się że mnie zoperował.

Bardzo dobry lekarz, doskonały operator z bardzo fajnym nastawieniem do pacjentów, i do tego miły dla innych osób na bloku operacyjnym. Byłam 2x operowana i za każdym razem było spokojnie i bardzo profesjonalnie :-) Z czysty sumieneim polecam

Z czysty sumieneim polecam