Filtruj terminy

Ortopeda, Chirurg ortopeda

Przychodnia medycyny pracy
Wojska Polskiego 3
39-300 Mielec

Jak na razie najbardziej kompetentny ortopeda na jakiego trafiłem. Bardzo indywidualne podejście w przypadku obu wizyt (inne dolegliwości). Odniesienie się do uprawianego sportu. Bardzo sympatyczna osoba, z pewnością godny polecenia specjalista.
Opinia dodana przez: jashiu

dr Paweł Tyniec

USG ortopedyczne, Ortopeda

Szpital Powiatowy

39-300 Mielec

Bardzo dobry ortopeda godny polecenia miałem robiona artroskopie w piatek w sobote do domu.Polecam doktora Paweł Tyniec
Opinia dodana przez: Paweł

39-300 Mielec

W zeszłym tygodniu kolejny raz miałem przyjemność leczyć się i u p. Wojasa. Tak, tak przyjemność. To nie była pierwsza operacja robiona przez Niego i wiem , że nie ostatnia. Parę lat temu jeździłem po kraju i szukałem specjalisty który , by mi pomógł z problemami jakie miałem ze stawem kolanowym.Wszędzie słyszałem , że jedynie proteza stawu rozwiąże mój problem. Trafiłem przez przypadek na Wojasa(do tej pory podchodziłem jak większość ...

przychodnia pod Górką Cyranowską
Skłodowskiej 8
Mielec

Dr Kulczyk przeprowadził u mnie artroskopie barku... miałem rozległe zniszczenia, z którymi to dr uporał się znakomicie. Pełen profesjonalizm i prawdziwa pasja z jego strony. Szkoda, że jest mało takich lekarzy ja On.! Polecam
Opinia dodana przez: Kamil

39-300 Mielec

Polecam. Pan Doktor Zbigniew Gawryjołek to świetny specjalista - zabieg miałam w marcu 2016 -kolano lewe , profesjonalnie tłumaczy cały zabieg jak i daje porady po zabiegu . Godny polecenia. Krystyna
Opinia dodana przez: Krystyna

Mielec

Wyśmienity fachowiec i organizator . Postawił mnie na nogi w bardzo krótkim czasie. Aby tak dalej Panie Doktorze. Polecam wszystkim !
Opinia dodana przez: Bogusław

Kochanowskiego 1/33
39-300 Mielec

Pan doktor tylko naciągnął mnie na koszty kilku wizyt u niego, kazał mi zakupić za 600 zł zastrzyk, który magicznie miał uleczyć moje kolano, niestety nic on nie pomógł, a po czasie kolano jest w gorszej kondycji niż wcześniej. Strata pieniędzy, średnio miła obsługa, nie polecam

Ortopedzi w Mielcu