Ortopeda Mielec

Ortopeda, Chirurg ortopeda

Przychodnia medycyny pracy
Wojska Polskiego 3
39-300 Mielec

Jak na razie najbardziej kompetentny ortopeda na jakiego trafiłem. Bardzo indywidualne podejście w przypadku obu wizyt (inne dolegliwości). Odniesienie się do uprawianego sportu. Bardzo sympatyczna osoba, z pewnością godny polecenia specjalista.

Opinia dodana przez: jashiu

dr Paweł Tyniec

USG ortopedyczne, Ortopeda

Szpital Powiatowy

39-300 Mielec

Bardzo dobry ortopeda godny polecenia miałem robiona artroskopie w piatek w sobote do domu.Polecam doktora Paweł Tyniec

Opinia dodana przez: Paweł

39-300 Mielec

W zeszłym tygodniu kolejny raz miałem przyjemność leczyć się i u p. Wojasa. Tak, tak przyjemność. To nie była pierwsza operacja robiona przez Niego i wiem , że nie ostatnia. Parę lat temu jeździłem po kraju i szukałem specjalisty który , by mi pomógł z problemami jakie miałem ze stawem kolanowym.Wszędzie słyszałem , że jedynie proteza stawu rozwiąże mój problem. Trafiłem przez przypadek na Wojasa(do tej pory podchodziłem jak większość Mielczan, że wszędzie się leczyć , tylko nie w Mielcu)
I tu jakie rozczarowanie mnie spotkało, bo w Mielcu lekarz mówi mi , że jestem za młody na protezę i trzeba wszystko robić , by utrzymać własny staw.I pan Rafał robi,od 10 lat, owszem raz na jakiś czas spotkamy się na artroskopii, ale mam swój staw za co jestem bardzo, ale to bardzo wdzięczny panu Wojasowi!
Bardzo dziękuję panie doktorze!
P.s.
Czytałem wcześniejsze komentarze,że po artroskopii jest gorzej itd. Do tanga trzeba dwojga. Widziałem nie jednego takiego pacjenta. Po zabiegu leży i już nic nie robi , bo on miał operację...To nie tedy droga trzeba ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć , nie użalać się nad sobą!
Mariusz.

przychodnia pod Górką Cyranowską
Skłodowskiej 8
Mielec

Dr Kulczyk przeprowadził u mnie artroskopie barku... miałem rozległe zniszczenia, z którymi to dr uporał się znakomicie. Pełen profesjonalizm i prawdziwa pasja z jego strony. Szkoda, że jest mało takich lekarzy ja On.! Polecam

Opinia dodana przez: Kamil

39-300 Mielec

Polecam. Pan Doktor Zbigniew Gawryjołek to świetny specjalista - zabieg miałam w marcu 2016 -kolano lewe , profesjonalnie tłumaczy cały zabieg jak i daje porady po zabiegu . Godny polecenia. Krystyna

Opinia dodana przez: Krystyna

Mielec

Wyśmienity fachowiec i organizator . Postawił mnie na nogi w bardzo krótkim czasie. Aby tak dalej Panie Doktorze. Polecam wszystkim !

Opinia dodana przez: Bogusław

Kochanowskiego 1/33
39-300 Mielec

Pan doktor tylko naciągnął mnie na koszty kilku wizyt u niego, kazał mi zakupić za 600 zł zastrzyk, który magicznie miał uleczyć moje kolano, niestety nic on nie pomógł, a po czasie kolano jest w gorszej kondycji niż wcześniej. Strata pieniędzy, średnio miła obsługa, nie polecam

Ortopedzi w mieście Mielec