dr Mirosław Midura

Traumatolog, Ortopeda

3,4
3,4
3,5

Bardzo dobry doktor;uczciwy spokojny,znakomite podejście do pacjenta.Postawił mnie na nogi i mogę chodzić to jest najważniejsze.Z czystym sumieniem polecam tego doktora.

Wyśmienity fachowiec i organizator . Postawił mnie na nogi w bardzo krótkim czasie. Aby tak dalej Panie Doktorze. Polecam wszystkim !

Znakomity lekarz. Moja kontuzja jest dosyć skomplikowana, lekarze, u których byłam przed wizytą u doktora Midury załamywali ręce, nie wiedzieli co jest grane z nogą i nie starali się dowiedzieć. Doktor Midura robi, co się da i zleca najróżniejsze badania żeby znaleźć przyczynę choroby. Wszystko dokładnie wyjaśnia, zawsze ma czas dla pacjenta. Lekarz jak najbardziej godny polecenia.

Miałam operację wymiany stawu biodrowego w Mieleckim szpitalu, wykonywał ją właśnie dr Midura i jestem zachwycona. Już w pierwszej dobie po operacji trzeba wstawać i ćwiczyć nogę, na początku z chodzikiem a później o kulach. Jestem 4 miesiące po operacji mam malutką bliznę, która szybko się zagoiła i jest mało widoczna, wygląda jak zadrapanie. Polecam gorąco ten szpital a przede wszystkim tego specjalistę. Panie doktorze dziękuję bardzo.

Dr Midura to człowiek,który wybrał własciwy zawód,a swój talent i umiejętności przekuwa na korzyść pacjenta.Jego podejście,wyrozumiałość,cierpliwośc wzbudzają zaufanie.Jestem po endopretezie od dwóch lat/mój wiek?-"niestety, po południu"/.Pozdrawiam Doktora i polecam innym tak wspaniałego chirurga!!!Danuta B.z Leska

jeszcze się taki nie narodził, żeby wszystkim dogodził.Ja przeszłam operację stawu kolanowego-rekonstrukcję wiązadła,jestem bardzo zadowolona z metod, które pan doktor stosował, szybko wróciłam do zdrowia,dziękuję.

absolutnie polecam! Miły,uprzejmy a przede wszystkim świetny lekarr - chirurg!Skutecznie postawił mnie na nogi (dwie operacje). Wszystkim polecam,którzy mają kłopoty ze stawami biodrowymi

Wszystkim polecam,którzy mają kłopoty ze stawami biodrowymi

trochę nie ma czasu.... ale w sumie OK !

trochę nie ma czasu.... ale w sumie OK !

:) bardzo miły pan i robi wrażenie dobrego fachowca i człowieka

:) bardzo miły pan i robi wrażenie dobrego fachowca i człowieka