Chirurg Ogólny Niemodlin

Cezary Skrzypczyński Prywatna Przychodnia Lekarska w Opolu
ul. Zamkowa
49-100 Niemodlin

Nie polecam. Mi nie pomógł, a zaszkodził. Zero zainteresowania pacjentem. Jak możecie to omijajcie tego lekarza.

Opinia dodana przez: Anna

Praktyka Na Wezwanie

49-100 Niemodlin

Jednym słowem-beznadziejny lekarz. Pierwszy raz miałam do czynienia z takim przypadkiem lekarza, gdzie po wizycie byłam w szoku, że w ogóle ktoś taki dopuszczony jest do przyjmowania i leczenia pacjentów. Arogancki, nieuprzejmy a na dodatek neurotyk. Zero podejścia do pacjenta. No ale cóż-w końcu to służba zdrowia- tam zawsze ludzi będzie pełno i nikt się specjalne nie odzywa. Wiem tylko,że gdyby ten pan doktor przyjmował pacjentów prywatnie, to z pewnością nikt więcej by do niego nie przyszedł. Ja na pewno byłam u niego po raz ostatni, choć pierwszy raz. :-(

Samorządowy Zakład Opieki Zdrowotnej Zakład Opiekuńczo-Leczniczy
ulica Zamkowa 4