Filtruj terminy

lekarz Zbigniew, Herman

Chirurg ogólny, Urolog

Sokoła 1 (II p.)
34-400 Nowy Targ

Świetny fachowiec - konkretny, kulturalny, wszystko tłumaczy i nie owija w bawełnę. U mnie na pierwszej wizycie wykrył nowotwór, którego wcześniej nie wykryło 4 innych lekarzy, a diagnoza być może uratowała mi życie.

Muszę również bardzo pochwalić cały personel oddziału urologii szpitala w Suchej Beskidzkiej, przez cały czas leczenia szpitalnego wiedziałem, że mam do czynienia ze specjalistami, bardzo wysoko oceniam też wiedzę i umiejętności tamtejszych pielęgniarek.

Opinia dodana przez: Dariusz

lekarz Jacek Kuciński

34-400 Nowy Targ

Pan doktor to świetny lekarz, zdecydowanie godny polecenia. Bardzo zależy mu na zdrowiu pacjenta. Jest miły, spokojny, rzeczowy i dociekliwy w leczeniu. Panie doktorze bardzo dziękuję za pomoc.

lekarz Mirosław Kaczmarczyk

34-400 Nowy Targ

Wspaniały lekarz z powołaniem o ludzkim podejsciu do pacjenta. Zawsze można liczyć na szczegółowe omówienie zastosowanego leczenia.
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Robert Nowacki

34-400 Nowy Targ

Lekarz jest niedyskretny. Na prośbę o większą dyskrecje zareagował oburzeniem prezentując swoją wyższość nad pacjentem. Przyszedłem po pomoc, wyszedłem zniesmaczony.
Opinia dodana przez: Pacjent

lekarz Wacław Lipczyński

Chirurg ogólny, Urolog

ulica Szaflarska 87
34-400 Nowy Targ

lekarz z dużym doświadczeniem i wiedzą, bardzo miły z szacunkiem traktujący pacjentów, bardzo polecam
Opinia dodana przez: br

lek. med. Wojciech Panz

LaserMed
ul. Jana Kilińskiego 5A
34-400 Nowy Targ

Pan Wojtek mimo wymagającej profesji, wyróżnia się życzliwością, empatią,
uśmiechem 🙂
Dziękuję za wykonanie dwukrotnie zabiegu, mimo utrudnionego dostępu do służby zdrowia zwłaszcza teraz, dziękuję tymbardziej że w Zakopanem od wiosny zeszłego roku słyszy się tylko przez uchylone drzwi " nie bo covid "
Pozdrawiam serdecznie : )
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Marcin Zieliński

Os. Witosa 16/1
34-400 Nowy Targ

Wspaniały człowiek i lekarz. Bardzo zaangażowany w pomoc pacjentom, empatyczny a zarazem konkretny. Tato choruje od kilkunastu lat, więc mamy do czynienia z wieloma lekarzami, ale Profesor jest wyjątkowy pod każdym względem i to nie tylko dlatego, że dał tacie szanse na leczenie. Przy takiej wiedzy to nadal niesamowicie skromny człowiek- rzadkość w obecnych czasach. Panie Profesorze, nie ma słów na moją wdzięczność i szacunek do pracy jaką Pan codziennie ...
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Janusz Sroga

ulica Krzywa 14
34-400 Nowy Targ

Bardzo wiele pochlebnych opinii usłyszałam o nim w poczekalni szpitala, czekając na wizytę

Wiesław Plewa

Chirurg ogólny, USG

Na Równi 50a
Nowy Targ

Bardzo dobry, kompetentny, facowy lekarz. Nie traktuje pacjenta rzeczowo, do kazdego pacjenta podchodzi indywidualnie. Szczerze polecam.

lek. med. Ewa Żegleń-Kacprzak

LaserMed
ul. Jana Kilińskiego 5A
34-400 Nowy Targ

Pani Doktor podczas prywatnej wizyty bez zarzutu. Miła,sympatyczna, delikatna podczas badania. Natomiast w szpitalu odwrotnie. Poza tym błędnie wystawiła diagnozę. Gdyby nie to, pacjentka byłaby dawno po niegroźnej operacji (wycięcia WIDOCZNYCH polipów) - tak to cały czas boryka się z niesamowitym bólem, w kolejce na zabieg.
Pani Doktor uznała że operacja może być groźna i zakończyć się kalectwem do końca życia ( nie widziała podczas badania nic do wycięcia).
Opinia dodana przez: Aleksandra

Chirurdzy ogólni w mieście Nowy Targ