Chirurg Ogólny Nowy Targ

ulica Szaflarska 87
34-400 Nowy Targ

lekarz z dużym doświadczeniem i wiedzą, bardzo miły z szacunkiem traktujący pacjentów, bardzo polecam

Opinia dodana przez: br

34-400 Nowy Targ

Polecam serdecznie doktora Roberta!
Miły, ciepły, troskliwy, od serca dba o pacjenta.
Inteligentny i pomocny.

Bez problemu zlokalizował, zdjagnozował, wytłumaczył co to jest zatoka włosowa po czym dokładnie wyciął.
W szpitalu codziennie na kilka minut wpadł zapytać jak się czuję.

Naprawdę lekarz z powołania!
Pozdrawiam!

Polecam serdecznie doktora Roberta!
Miły, ciepły, troskliwy, od serca dba o pacjenta.
Inteligentny i pomocny.

W szpitalu codziennie na kilka minut wpadł zapytać jak się czuję.

Naprawdę lekarz z powołania!
Pozdrawiam!

Opinia dodana przez: Adam

ulica Krzywa 14
34-400 Nowy Targ

Bardzo wiele pochlebnych opinii usłyszałam o nim w poczekalni szpitala, czekając na wizytę

34-400 Nowy Targ

Lekarz godny polecenia. Mi bardzo pomógł. Jest bardzo konkretny nie owija w bawełnę. Miły, sympatyczny i naprawdę godny polecenia

34-400 Nowy Targ

Wspaniały lekarz z powołaniem o ludzkim podejsciu do pacjenta. Zawsze można liczyć na szczegółowe omówienie zastosowanego leczenia.

Opinia dodana przez: Kasia

Sokoła 1 (II p.)
34-400 Nowy Targ

Świetny fachowiec - konkretny, kulturalny, wszystko tłumaczy i nie owija w bawełnę. U mnie na pierwszej wizycie wykrył nowotwór, którego wcześniej nie wykryło 4 innych lekarzy, a diagnoza być może uratowała mi życie.

Muszę również bardzo pochwalić cały personel oddziału urologii szpitala w Suchej Beskidzkiej, przez cały czas leczenia szpitalnego wiedziałem, że mam do czynienia ze specjalistami, bardzo wysoko oceniam też wiedzę i umiejętności tamtejszych pielęgniarek.

Zbigniew Herman to lekarz godny polecenia i w razie poważniejszych problemów to bez wątpienia najlepszy urolog w Oświęcimiu i okolicach.

Opinia dodana przez: Dariusz

LaserMed
ul. Jana Kilińskiego 5A
34-400 Nowy Targ

Pani Doktor podczas prywatnej wizyty bez zarzutu. Miła,sympatyczna, delikatna podczas badania. Natomiast w szpitalu odwrotnie. Poza tym błędnie wystawiła diagnozę. Gdyby nie to, pacjentka byłaby dawno po niegroźnej operacji (wycięcia WIDOCZNYCH polipów) - tak to cały czas boryka się z niesamowitym bólem, w kolejce na zabieg.
Pani Doktor uznała że operacja może być groźna i zakończyć się kalectwem do końca życia ( nie widziała podczas badania nic do wycięcia).

Opinia dodana przez: Aleksandra

Na Równi 50a
Nowy Targ

Bardzo dobry, kompetentny, facowy lekarz. Nie traktuje pacjenta rzeczowo, do kazdego pacjenta podchodzi indywidualnie. Szczerze polecam.

Chirurdzy ogólni w mieście Nowy Targ