Chirurg Ogólny Oleśnica

56-400 Oleśnica

Bardzo dobry chirurg i człowiek. Umie rozmawiac z pacjentem o jego problemie i umie wskazac drogę wyjścia nie nakazując niczego. Operację wykonał perfekcyjnie, nie pozwalając mi sie martwic ani cierpiec. Chirurgia w szpitalu w Oleśnicy - tylko korzystac i cieszyc się, że mamy taki szpital i takiego lekarza w zasięgu ręki .

Opinia dodana przez: Janusz

56-400 Oleśnica

Odwiedziłam Pana Doktora nieraz i z czystym sumieniem mogę go polecić, ponieważ jak już wspomniano jest niezwykle kompetentny oraz inteligentny i to w jego fachu najważniejsze. Od współczucia jest rodzina i najblizsi, a lekarz jest od leczenia i w tej kwestii panu dr nie można nic zarzucić! Pozdrawiam :)

Opinia dodana przez: KizMiz22 dominika.lasecka

Łąkowa 15
Oleśnica

Leczę się i rodzinę (synów) u tego lekarza od ponad 20 lat. Stawia zawsze trafne diagnozy, leczenie (tu: zabiegi, operacje) skuteczne i bez zbędnych komplikacji. Polecają go znajomi. Wiem, że w pewnych przypadkach leczy za darmo w praktyce prywatnej!

przychodnia specjalistyczna
ludwikowska 41
56-400 Oleśnica

Jestem wdzięczna Panu doktorowi za pomoc, uważam że jest to świetny lekarz zna swój fach i ma dobre podejście do pacjenta.

Opinia dodana przez: ahmed

lekarz Jerzy Fichtel

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Oleśnica

Miałem wątpliwą przyjemność zetknąć się z tym panem na SORze w Oławie. Niegrzeczny, opryskliwy, dopiero na moją sugestię zlecił zrobienie RTG miejsca urazu. Żonę, która mnie przyprowadziła (nie mogłem chodzić)

lekarz Radosław Zawisza

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Witosa 10
56-400 Oleśnica

Niestety miałam okazję być u "lekarza" Radosława Zawiszy, człowiek poszedł po pomoc a zostałam wyśmiana i zlekceważona, potraktowana po chamsku wręcz wyrzucona z gabinetu! Nikomu nie polecam! Lekarz chamski i opryskliwy,nawet do leczenia zwierząt się nie nadaje!!!

Opinia dodana przez: oburzona

lekarz Marcin Krywiak