Filtruj terminy

Chirurg Ogólny Oleśnica

56-400 Oleśnica

Bardzo dobry chirurg i człowiek. Umie rozmawiac z pacjentem o jego problemie i umie wskazac drogę wyjścia nie nakazując niczego. Operację wykonał perfekcyjnie, nie pozwalając mi sie martwic ani cierpiec. Chirurgia w szpitalu w Oleśnicy - tylko korzystac i cieszyc się, że mamy taki szpital i takiego lekarza w zasięgu ręki .

Opinia dodana przez: Janusz

56-400 Oleśnica

Odwiedziłam Pana Doktora nieraz i z czystym sumieniem mogę go polecić, ponieważ jak już wspomniano jest niezwykle kompetentny oraz inteligentny i to w jego fachu najważniejsze. Od współczucia jest rodzina i najblizsi, a lekarz jest od leczenia i w tej kwestii panu dr nie można nic zarzucić! Pozdrawiam :)

Opinia dodana przez: KizMiz22 dominika.lasecka

Łąkowa 15
Oleśnica

Leczę się i rodzinę (synów) u tego lekarza od ponad 20 lat. Stawia zawsze trafne diagnozy, leczenie (tu: zabiegi, operacje) skuteczne i bez zbędnych komplikacji. Polecają go znajomi. Wiem, że w pewnych przypadkach leczy za darmo w praktyce prywatnej!

przychodnia specjalistyczna
ludwikowska 41
56-400 Oleśnica

Jestem wdzięczna Panu doktorowi za pomoc, uważam że jest to świetny lekarz zna swój fach i ma dobre podejście do pacjenta.

Opinia dodana przez: ahmed

lekarz Jerzy Fichtel

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

Oleśnica

Dramat, nie ma tu nawet skali aby ocenić tego lekarza.
Doznałam urazu nosa w wyniku zderzenia się głowami podczas treningu z moim partnerem do ćwiczeń.

Dramat, nie ma tu nawet skali aby ocenić tego lekarza.
Zakrwawiłam z nosa, obłożyłam się lodem i było w miarę ok. Następnego dnia bolała mnie głowa, więc pojechałam na SOR do Oławy. Bardzo lubię ten szpital i mogę go szczerze polecić. Niestety trafiłam na tego lekarza, DRAMAT. Wizyta trwała 10 sekund z czego lekarz powiedział do mnie jedno zdanie i zobie poszedł nie dając mi szansy na choćby zadanie pytania. Nawet nie nie obejrzał, nie zapytał czy coś mnie nie boli, cokolwiek. Dostałam tylko super informacje, ze nie mam złamanego nosa. I fajnie, cieszę się, ale głowa bolała mnie jeszcze przez kilka kolejnych dni. Nie mogę uwierzyć, że to SPECJALISTA. Wielu lekarzy poznałam, ale z takim podejściem i niekompetencją się jeszcze nie spotkałam. Szkoda tylko, że robi zły PR choćby szpitalowi w Oławie w którym byłam niejednokrotnie i naprawdę polecam to miejsce. NIE POLECAM JEDNAK TEGO PANA.

lekarz Radosław Zawisza

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Witosa 10
56-400 Oleśnica

Niestety miałam okazję być u "lekarza" Radosława Zawiszy, człowiek poszedł po pomoc a zostałam wyśmiana i zlekceważona, potraktowana po chamsku wręcz wyrzucona z gabinetu! Nikomu nie polecam! Lekarz chamski i opryskliwy,nawet do leczenia zwierząt się nie nadaje!!!

Opinia dodana przez: oburzona

lekarz Marcin Krywiak