dr n. med. Karim Ahmad

2,9
2,6
2,9
2,6

Niesamowity Lekarz z polowania. Zna sie na swoim zawodzie i jest niesamowicie wyrozumialy. Byle wiecej takich lekarzy !

Niesamowity Lekarz z polowania.
Zna sie na swoim zawodzie i jest niesamowicie wyrozumialy.
Byle wiecej takich lekarzy !

Przyjął mnie w ambulatorium na Traugutta, bardzo niemiły i niekulturalny gość. Nawet nie spojrzał na moją kontuzjowaną dłoń, na zdjęcie rtg zerknął przez 5 sek. Lekarza pierwszego kontaktu który kazał mi nie czekać z opatrzeniem urazu przez weekend wyzwał od baranów. Na samym początku gdy ustawiłem się w kolejce, w niedzielę bladym świtem, wszyscy pacjenci czekali ponad 20 min bo pan doktor gdzieś poszedł i nikt nie wiedział gdzie.

Jestem wdzięczna Panu doktorowi za pomoc, uważam że jest to świetny lekarz zna swój fach i ma dobre podejście do pacjenta.

Butny, zarozumiały, niesympatyczny i moim zdaniem niekompetetny. Nie rozumiem po co zatrudniać takich lekarzy....

Czemu tego lekarza nikt nie wywali z roboty ,przecież to jakaś porażka, ten facet jest zarozumiały , nie zna się na wykonywaniu swojego zawodu, brak kompetencji, olewanie pacjentów!!!!!Przez takich ludzi jak on służba zdrowia ma złe opinie..On jest jakimś absurdem......

Bylem na ostrym duzurze u tego Pana na traugutta we wroclawiu. Okropna wizyta, nie powiedzial mi nic, bylem ze skrecona kostka, nawet jej nie dotka, kazał pokazac jakby mial rtg i usg w oczach. Zapytal czy zgadzam sie na gips i to byla cała rozmowa. Przerwa trwala 11.30 do 12. Pan doktor przyszedl o 12.30. Nie polecam

Nie polecam

Swietny lekarz, uprzejmy, kompetentny, w pelni spelnia oczekiwania pacjenta.

Swietny lekarz, uprzejmy, kompetentny, w pelni spelnia oczekiwania pacjenta.

Jeśli w/w Pan posiada tytuł dr nauk med. to znaczy ,że przez kilka lat musiał studiować medycynę, co jest jak najbardziej zrozumiałe. Tylko dlaczego wymaga od pacjentów wiedzy na ten temat. Gdybym studiowała medycynę to nie byłabym zmuszona korzystać z pomocy chirurga. Tym bardziej oberwało mi się za niekompetencje pozostałych lekarzy,którzy mnie do niego skierowali. Poczyłam się jak karta przetargowa i niestety nie dostałam skierowania na pozostałe konieczne badania.

Jest niedouczony. Braki wykształcenia nadrabia zarozumialstwem i pychą. Nie polecam.

Lekarz godny swojego tytułu . Kompetentny i sumienny . Polecam wszystkim .

Lekarz godny swojego tytułu . Kompetentny i sumienny . Polecam wszystkim .