Chirurg Ogólny Ozimek

Szpital Specjalistyczny Św. Rocha w Ozimku
Częstochowska 31
46-040 Ozimek

MAM NA IMIĘ BRONISŁAW.JESTEM PO OPERACJI I MOGĘ Z PEŁNOM ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ POLECIĆ PANA DOKTORA JAK I SZPITAL W KTÓRYM PRACUJE.PROFESJPNALIZM CAŁEGO ZESPOŁU SZPITALNEGO.POLECAM.

Ozimek

Byłem w ZUS-ie w Opolu i trafiłem na Orzecznika Pana Tomasz Adolfa. Dużo ludzi straszyło mnie, np. pojedziesz do ZUS-u to zobaczysz... tacy, siacy ludzie... Trafiłem do pokoju gdzie przyjmował Pan Tomasz (bodajże gabinet nr. 8), i co?... bardzo konkretny lekarz, orzeczenie wydane bardzo szybko, sprawnie wytłumaczył ważne dla mnie kwestie. Opanowany, konkretny człowiek! Bardzo pozytywnie się zaskoczyłem, chociaż na piętrze jest kilka pokoi, gdzie wydawane są opinie lekarzy i jedna Pani jak wyszła, to... dobrze, że do niej nie trafiłem :)

Opinia dodana przez: Łukasz M

lekarz Grzegorz Bielaczyc