lekarz Tomasz Adolf

1,9
1,7
1,6

Nie polecam tego lekarza. Chyba najgorszy lekarza na którego można trafić w ZUS ie opole. Mało konkretny zarozumiały i nie patrzy na dobro i chorobę pacjenta tylko orzeka o zdolności do pracy. Jeszcze raz nie polecam. Chirurg ogólny orzeka o zdolności do pracy człowieka z chorobami reumatologicznymi.

Byłem w ZUS-ie w Opolu i trafiłem na Orzecznika Pana Tomasz Adolfa. Dużo ludzi straszyło mnie, np. pojedziesz do ZUS-u to zobaczysz... tacy, siacy ludzie... Trafiłem do pokoju gdzie przyjmował Pan Tomasz (bodajże gabinet nr. 8), i co?... bardzo konkretny lekarz, orzeczenie wydane bardzo szybko, sprawnie wytłumaczył ważne dla mnie kwestie. Opanowany, konkretny człowiek! Bardzo pozytywnie się zaskoczyłem, chociaż na piętrze jest kilka pokoi, gdzie wydawane są opinie lekarzy i jedna Pani jak wyszła, to... dobrze, że do niej nie trafiłem :)

Najgorszy lekarz z jakim miałam do czynienia. Kultura na poziomie 0 opryskliwy chamski, przedmiotowo traktuje pacjenta. Nie rozumiem jak ZUS może zatrudniać taką osobę aby orzeka o czyimś zdrowiu. Maszynka do robienia pieniędzy dla ZUS. Mama musi być z ciebie dumna konowale.

zus Opole jest chyba dumny z lekarza orzecznika Tomasza Adolfa, który dba o dobro swoje i instytucji, która go zatrudnia, a chory pacjent traktowany jest przedmiotowo.Tacy orzecznicy to kompromitacja ZUS, szkoda, że to z naszych składek są oni opłacani o czym zapominają zbyt pewni siebie lekarze.

Nie polecam! Zarozumiały, fatalne podejście do pacjenta.

Nie polecam! Zarozumiały, fatalne podejście do pacjenta.

Szkoda czasu i pieniędzy. Zachowuje sie jakby pozjadał wszystkie rozumy a zero konkretów. Nie POLECAM!!!

Nie miły i mało konkretny pseudo lekarz.

Nie miły i mało konkretny pseudo lekarz.