Chirurg Ogólny Piekary Śląskie

dr n. med. Marek Just

Chirurg ogólny, Endokrynolog

41-940 Piekary Śląskie

Przypadek sprawil ze trafilam do tego lekarza. Wizyta prywatna. Pan dr. badal mnie okolo godziny -tak 1 -godziny ,bardzo dokladnie wszystko wyjasnial. Zadawalam wiele pytan,dostalam wyczerpujace odpowiedzi. Wielka kultura i empatia do pacjenta. Bylo mi to potrzebne by spojrzec chlodnym okiem na dalsze leczenie. Wielkie uklony dla Pana doktora, chcialabym na swojej drodze dalszego leczenia, tylko takich ludzi spotykac. Pacjentka.
Opinia dodana przez: iwona

dr Robert Gradzik

Proktolog, Angiolog

Julian
ul. Ziętka 30
Piekary Śląskie

Po długim borykaniu się z problemem i (niestety) po doprowadzeniu do poważnego stanu zapalnego, odważyłam się w końcu odwiedzić proktologa. Pierwszej wizyty nie wspominam mile, bo Pan Doktor X na podstawie mojego słownego opisu dolegliwości stwierdził, że na pewno mam co najmniej 4 hemoroidy, które wymagają natychmiastowego zabiegu. Zaoferował zabiegi za kosmiczne kwoty i nastraszył rygorystyczną dietą do końca życia. Wystraszona nie na żarty postanowiłam udać się do jeszcze jednego ...
Opinia dodana przez: Basia

dr n. med. Jacek Doniec

Ortopeda, Traumatolog

Bytomska 83
41-940 Szarlej, Piekary Śląskie

Sąsiad. Pozdrawiam z Pilicy .Pamietam jak twój ojciec mawiał , że jeden syn zostanie lekarzem ciała , drugi duszy , a trzeci inżynierem. I tak się stało. Skoro prowadzisz nadal praktyke lekarską to znaczy , że wygrzebałeś się z problemów . W Polsce to jest możliwe , ale w innym cywilizowanym kraju to byś najprawdopodobniej pracował jako salowy w szpitalu.

lekarz Andrzej Kabziński

41-940 Piekary Śląskie

Bardzo dobry specjalista , który fachowo i żetelnie omawia chorobę oraz leczenie ,sympatyczny człowiek godny polecenia .
Opinia dodana przez: Jaro

lekarz Tomasz Schaefer

Piekary Śląskie

Świetny lekarz i człowiek. Zgłosiłam się do niego z silnymi bólami brzucha i podejrzeniem zapalenia trzustki. Pięć miesięcy wcześniej urodziłam dziecko, więc byłam przerażona, bo taki maluch w domu, a ja przez bóle byłam niezdolna do funkcjonowania. Okazało się, że przyczyną były kamienie w pęcherzyku żółciowym. Dr Schaefer najpierw skierował mnie na gastroskopię do szpitala w Lublińcu, gdzie pracuje, a następnie wykonał zabieg usunięcia pęcherzyka żółciowego. Zawsze opanowany i uprzejmy, ...
Opinia dodana przez: Alicja

dr Maciej Cofalik

Chirurg ogólny, Urolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia Julian"
ulica Generała Jerzego Ziętka 30
41-940 Piekary Śląskie

Kompetentny, trafna diagnoza-jestem juz po zabiegu !! Polecam. Wszystkim którzy nie lubią tracić czasu na zbędne chodzenie po poradniach Jan P

lekarz Wojciech Śliwiński

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej im. dr Janusza Daaba w Piekarach Śląskic
ulica Bytomska 62
41-904 Piekary Śląskie

Lekarz który u mnie wykonywał operację udrożnienia tętnicy szyjnej. Kompetentny, miły, uprzejmy po prostu super. Czułem się jak niebie. Godny polecenia a przy okazji chciałbym bardzo serdecznie Mu podziękować. Dzięki Doktorze!
Operacja wykonana na Oddziale Chirurgi Naczyniowej w Dąbrowie Górniczej
Opinia dodana przez: Bogusław

lekarz Jarosław Jędrychowski

Maciejków 11
41-943 Piekary Śląskie

Kompetentny chirurg. Wspaniały człowiek. Obyśmy mieli więcej takich lekarzy. Godny polecenia H.Lebiejko
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Janusz Maczuch

Chirurg ogólny, Anestezjolog

NZOZ "LAMBDA" Sp. z o. o.
ul. Wyzwolenia 2A
41-940 Piekary Śląskie

"Lekarz" odmówił przyjęcia osoby na wózku z ciężkim stanie, tłumacząc się rejonizacją. Nie zbadał chorego i od razu założył, że przyjechał z wrzodami na nodze. Chory wymagał natychmiastowej pomocy ze względu na postępującą miażdżycę nogi. Unikać tego Pana biurokraty, nie polecam! Nadmienię iż,chory po wypadku był leczony w Szpitalu Specjalistycznym nr 5 im. św. Barbary od wielu lat, dlatego skierowanie z ww schorzeniem zostało analogicznie skierowane do tegoż szpitala. Pan ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Dariusz Nitka

41-940 Piekary Śląskie

Lekarz był chamski.opryskliwy.nie dał dojść do słowa pacjentowi.
Zachowywał się sprzecznie z etyką lekarską,jego ogólna postawa w stosunku do pacjenta jest karygodna.
Zdecydowanie odradzam wizytę u tego "specjalisty" .
Opinia dodana przez: Sebastian

Chirurdzy ogólni w Piekarach śląskich